Apple ID je zakázané: Ako ho odomknúť?

Je vaše Apple ID zakázané? Zaujíma vás, ako odomknúť Apple ID? Netrápte sa! Deaktivované Apple ID môžete odomknúť niekoľkými spôsobmi. Pravdepodobne budete chcieť vygenerovať kód 2FA.

ako stiahnuť 1channel na kodi

Keď Apple zakáže alebo vypne váš účet Apple ID, znamená to, že sa neprihlásite ani ho nepoužívate pre žiadne služby Apple. Zahŕňa Apple Music, iCloud alebo App Store.Apple z bezpečnostných dôvodov uzamkne alebo vypne váš účet Apple ID. Stáva sa to však vtedy, keď niekto zadá nesprávne heslo mnohokrát za sebou.Stáva sa to, keď zabudnete svoje heslo alebo ho neustále zadávate nesprávne. Pravdepodobne sa to stane, ak sa niekto chce dostať do vášho účtu, proti čomu sa spoločnosť Apple snaží zabezpečiť.Indikátory vypnutia Apple ID:

  Indikátory vypnutia Apple IDMáte problémy so zamknutým alebo vypnutým Apple ID?

Kvôli bezpečnosti účtu Apple automaticky deaktivuje alebo uzamkne Apple ID, keď dôjde k niekoľkým nesprávnym pokusom o zadanie hesla. Tu sú niektoré z textov, ktoré si pravdepodobne prezeráte:  • „Toto Apple ID bolo z bezpečnostných dôvodov zakázané“
  • „Nemôžete sa prihlásiť, pretože váš účet bol z bezpečnostných dôvodov zakázaný“
  • „Toto Apple ID bolo uzamknuté z bezpečnostných dôvodov“

Tieto texty sa pravdepodobne nezobrazia, keď zadáte nesprávne heslo alebo používateľské meno. V takom prípade sa vám môže zobraziť iba nasledujúca textová správa:  • „Vaše Apple ID alebo heslo bolo nesprávne“

Odomknite zakázané Apple ID

  Apple ID je vypnuté

Ak chcete odomknúť svoj vypnutý účet Apple ID, chcete overiť svoju identitu Apple. Existuje niekoľko metód, ktoré vás spoločnosť Apple pravdepodobne požiada, aby ste to urobili. Závisí to však od nastavení zabezpečenia vášho účtu.

Začnime návštevou iForgot.apple.com . Túto webovú stránku môžete navštíviť aj z akéhokoľvek zariadenia, ale najjednoduchšie je navštíviť ju pomocou počítača.

Ak bolo nesprávne heslo neustále zadávané aj po vypnutí vášho účtu, možno budete chcieť počkať 24 hodín, než odomknete svoje Apple ID.

Krok 1. Zadajte svoje používateľské meno Apple ID

Zadajte svoje používateľské meno Apple ID na webovej stránke. Je to e-mailová adresa, ktorú ste použili na vytvorenie svojho Apple ID, môžete tiež zistiť, čo to je, keď sa pozriete na svoje zariadenia Apple:

Krok 1:

Na iPade, iPhone alebo iPode touch: Prejdite na Nastavenia > [Vaše meno] .

Krok 2:

Na počítači Mac: Prejdite na stránku Apple menu a potom sa presuňte Systémové nastavenia > Apple ID .

Na druhej strane prejdite do iTunes, App Store alebo Apple Music a v týchto aplikáciách si zobrazte svoje používateľské meno Apple ID.

Ak stále, nepoznáte svoje používateľské meno Apple ID. Potom sa pokúste prihlásiť pomocou všetkých e-mailových adries, ktoré ste používali v minulosti.

Krok 2. Osobné údaje

Apple vás môže požiadať, aby ste odpovedali na niektoré bezpečnostné otázky alebo zadali mobilné číslo pripojené k vášmu účtu. Ak máte iPhone, nie je to rovnaké mobilné číslo, aké používate pre svoj Android.

Ak chcete overiť svoju identitu Apple, chcete odpovedať na tieto otázky. Ak však na tieto otázky neviete odpovedať, kontaktujte priamo podporu spoločnosti Apple .

Krok 3. Na vyriešenie problému použite zariadenie Apple

V tomto bode chce Apple poslať upozornenie na vaše zariadenia Apple. Po prístupe k zariadeniu ho odomknite a kliknite Povoliť na upozornenia na čakanie na odomknutie vášho deaktivovaného Apple ID.

Ak to chcete urobiť, možno budete chcieť zadať overovací kód alebo podľa týchto pokynov obnoviť heslo. Je to najlepší nápad, ak sa niekto pokúsi získať prístup k vášmu účtu.

Teraz ste úspešne odomkli svoje Apple ID. Ak nie, pokračujte podľa krokov nižšie a získajte ďalšiu pomoc.

Krok 4. Overovací kód na odomknutie vášho deaktivovaného Apple ID

Ak si neželáte upozornenie alebo nemôžete používať svoje zariadenie Apple. Potom klepnite na Nemáte prístup k svojmu [zariadeniu]? Toto vyzve Apple, aby odoslal 6-miestny overovací kód na mobilné číslo, ktoré zadáte do svojho účtu.

Spoločnosť Apple môže požiadať o váš kľúč na obnovenie. Je to dlhý kód, ktorý spoločnosť Apple vytvorí pri aktivácii dvojstupňového overenia na vašom účte. Tentokrát vás Apple vyzve, aby ste si ho vytlačili a uchovali v bezpečí.

Ak chcete odomknúť svoj účet, zadajte požadovaný kód, za ktorým nasleduje heslo Apple ID.

Ak požadovaný kód nemáte, jednoducho klepnite na Nedostali ste overovací kód? na opätovné odoslanie textovej správy, prijatie hovoru alebo výber iného mobilného čísla, ktoré je už pripojené k vášmu účtu.

Krok 5. Obnovenie účtu na vyriešenie problému

Ak nechcete mať prístup k žiadnym mobilným číslam pripojeným k vášmu účtu, klepnite na Toto číslo už nepoužívate? a vyberte do Aktualizujte telefónne číslo , čo môžete urobiť po overení identity pomocou funkcie Obnovenie účtu.

Odomknutie účtu trvá niekoľko dní. Chvíľu to trvá z dvoch dôvodov:

Krok 1:

Ak chcete spoločnosti Apple umožniť kontrolovať, ako a kedy sú vaše zariadenia pripojené k jej serverom, potvrdí, že ste tým, za koho sa vydávate.

Krok 2:

Ak chcete, aby ste mali dostatok času na ukončenie žiadosti o obnovenie účtu, ak ju podal niekto, kto sa pokúša získať prístup k vášmu účtu.

Klepnite Napriek tomu pokračujte a zadajte nejaké kontaktné informácie, ktoré môže spoločnosť Apple použiť, aby vás mohla kontaktovať na adrese. Po dokončení obnovenia účtu spoločnosť Apple na toto číslo odošle kroky, v ktorých vám povie, ako odomknúť účet.

Kedykoľvek znova navštívte webovú stránku iForgot, kde nájdete aktuálne informácie o tom, ako dlho bude obnovenie účtu trvať. Obnovenie účtu môžete automaticky zrušiť, keď získate prístup k svojmu účtu pomocou akejkoľvek inej alternatívnej metódy.

Krok 6. Nič nefunguje? Priamo kontaktujte podporu spoločnosti Apple

Vyššie uvedené kroky vám pomohli odomknúť vaše deaktivované Apple ID. Presný proces sa však líši v závislosti od veku a nastavení zabezpečenia vášho konkrétneho účtu.

V prípade, Ak je vaše Apple ID stále vypnuté. Potom môžete priamo kontaktovať podporu spoločnosti Apple a požiadať o individuálnu asistenciu pri odblokovaní. Budete tiež chcieť overiť svoju identitu prostredníctvom spoločnosti Apple, ktorá môže potrebovať znova odpovedať na bezpečnostné otázky alebo prijať overovacie kódy.

chyba # 134, smrteľný stav

Záver:

Tu je všetko o „Apple ID vypnuté“. Ak si myslíte, že je to užitočné, dajte nám vedieť svoje návrhy v sekcii komentárov nižšie. Našli ste nejakú inú metódu, o ktorej si myslíte, že v tomto článku nemôžeme pokryť? Komentujte nás nižšie!

Do tej doby! Zostaňte v bezpečí 🥰

Prečítajte si tiež:

  • Mac: Prevod obrázkov PNG a TIFF na JPG
  • Ako vyprázdniť vyrovnávaciu pamäť DNS v systéme Windows 10