Apple tiež aktualizuje obaly na iPhone a remienky Apple Watch

Prežívame autentické týždňové šialenstvo, pokiaľ ide o novinky o Apple. V pondelok sme začali s novými iPad Air a iPad mini pre tých, ktorí ich sprevádzali novými obalmi. Včera sa Apple rozhodol aktualizovať svoj rad iMac o nové možnosti konfigurácie a procesorov a dnes sme narazili na druhú generáciu AirPods. Nebola to však jediná vec, ktorú Apple predstavil.

Ako sa to stalo s novým Puzdrá Smart Cover , Apple aktualizoval aj kryty pre iPhone a remienky pre Apple Watch s novými jarnými farbami.Pozri tiež: Čo očakávať od Apple keynote 25. marca?

Toto sú nové jarné farby Apple

Apple aktualizoval celý svoj rad obalov a remienkov na iPhone pre Apple Watch, takže sú teraz.Nové obaly na iPhone

 Obaly na iPhoneSilikónové puzdro iPhone XS a XS Max je teraz dostupné v troch nových farbách: Mint, Papaya a Delft Blue. Tieto puzdrá sú dostupné v cene 45 eur.

ako ručne nainštalovať dlc na pare -

Spoločnosť Apple tiež aktualizovala škálu farieb svojich kožených puzdier, a to ako kožené puzdro, tak kožené puzdro, ktoré teraz zahŕňa aj odtiene: Elder Blue, Sunset a Lilac. Dostupné sú za 55 a 149 eur.Okrem toho Apple pridal aj novú farbu do svojho Smart Battery Case, ktorý si teraz môžete kúpiť v Rosa aréne za 149 eur.Nové remienky pre Apple Watch

 Remienky na Apple Watch

Remienky na Apple Watch sa dočkali aj množstva noviniek v podobe nových farieb. Normálny športový remienok a remienok Loop sú aktualizované rovnakými tromi farbami: Mint, Papaya a Delft Blue. Dostupné za 59 eur.

 Remienky na Apple Watch

Športové remienky Nike tiež dostávajú svoju nádielku nových farieb, no v tomto prípade sa rozhodli pre inú líniu a už teraz ich dostanete v čiernej / Hypernova, Smrek / vintage lišajník a zeleno / modrý odtieň / tropický nádych za 59 eur. Remienky Nike Loop sú tiež aktualizované v rovnakých odtieňoch.

 Remienky na Apple Watch

Nakoniec boli aktualizované aj kožené remienky Loop s modernou prackou a remienky Hermès. Všetky obsahujú nové farby.