Najlepšie offline RPG hry pre iPhone - bez WiFi

Fanúšikovia žánru RPG vedia, aké zaujímavé môžu byť hry. Niektoré RPG, bohužiaľ, požadujú, aby ste boli online, aby hra fungovala podľa očakávaní. V tomto článku si povieme niečo o najlepších offline RPG hrách pre iPhone - No-WiFi. Poďme začať!Čo ak nemáte prístup na internet, ale napriek tomu chcete vyrabovať kobku alebo dopadnúť šéfa? Nasledujúce RPG môžeme hrať offline. Umožní vám pokračovať v dobrodružstve v lietadle, vlaku alebo kdekoľvek inde, kde nemusí byť web k dispozícii.ako nastaviť makra klávesnice

Ak ste ešte RPG na iOS nevyskúšali, pripravte sa na to, že budete príjemne prekvapení. Ako veľa majiteľov zariadení iPhone a iPad vie, kvalita RPG sa od roku 2008 výrazne zlepšila. V roku 2020 je ľahké nájsť RPG, ktoré má úplne koncipovaný príbeh, vynikajúcu grafiku a vzrušujúcu bojovú mechaniku a dokonca aj plne vybavenú postavu. progresívny systém. Takže či už ste zarytým hráčom alebo príležitostným nováčikom, konečne si môžete zahrať nejaké pohlcujúce tituly na cestách!1. Baldur’s Gate: Enhanced Edition

Táto hra je jednou z najlepších offline RPG hier pre iPhone. Baldur’s Gate, klasická RPG hra z 2. edície formy AD&D, vás a vašu partiu spojencov pošle na dobrodružný kurz a čo je dôležitejšie, vyrabujte sa! S dobre prepracovaným príbehom a štýlom hry Dungeons & Dragons. Séria Enhanced Edition, ktorá sa vracia k perám a papierom, ponúka nespočetné množstvo zábavy.Aj keď pre hru viacerých hráčov zjavne potrebujete pripojenie na internet, Baldur’s Gate si môžete vychutnať sólo aj offline. Baldur’s Gate je na Steame aj v Mac App Store 19,99 dolárov a na mobilných zariadeniach 9,99 dolárov.Samotná hra je vlastne niečo, čo by ste videli hneď z a Dungeon and Dragons stolové hranie rolí so svojimi priateľmi. Baldurova brána je postavený na vrchole Pokročilé Dungeons & Dragons sada pravidiel, ktorá tvorila 2. vydanie. Takže ak máte skúsenosti so starou školou D&D, budete môcť skočiť priamo dovnútra. Je zábavné sa do toho ponoriť, najmä keď začínate odhaľovať tajomstvá a dianie sveta.

Pretože je z konca 90. rokov, vylepšená edícia prichádza s vylepšeným vizuálom, ale nič v porovnaní s tým, čo by ste dnes videli v hrách. Stále však stojí za to zahrať si titul, ktorý pripravil pôdu pre mnoho RPG hier budúcnosti! V skutočnosti, Baldurova brána 3 bol konečne oznámený v roku 2019 pre PC, takže ak chcete začať so sériou, nikdy nebol lepší čas.2. Evoland

The Evoland séria je veľmi zaujímavá, pretože spája veľa žánrov, aby boli veci zaujímavé. Vo svojej podstate je to RPG a v priebehu histórie oddeľuje žáner. Začína to 8-bitovým procesom až po nádherné vizuálne prvky, na ktoré sme si dnes zvykli.je dd-wrt mŕtvy

V Evoland , začínate ako nevinná 2D postava. Ste prísne obmedzený v tom, čo môžete robiť, pričom vaše pohyby a schopnosti sú obmedzené na to, čo je v podstate technológia z konca 90. rokov. Postupom sa hra posúva a otvára ďalšie mechanizmy. Nakoniec postúpite dosť tam, kde sa hra vyvinie do 3D RPG takmer ako svet. A ako budete postupovať, bude tu zjavne veľa odkazov na hry a herné konzoly starých - SNES, SEGA Genesis atď.

Evoland Zdá sa, že skutočne vie všetko o klasických hrách a robí vynikajúcu prácu pri prenose hráča cez túto históriu. Je to vynikajúci rýchlokurz, ak sa nechcete vrátiť späť a zahrať si niektoré z vrcholov v hrách spred rokov, aj keď by sme to predsa len odporučili! Evoland sama vám vráti 0,99 USD. Za osviežujúcu a pohlcujúcu RPG hru to však stojí.

3. Taktika Final Fantasy : Vojna levov

IT prichádza aj v najlepších offline RPG hrách pre zoznam iPhone. Od legendárnych vývojárov Square Enix prichádza tento port iOS pre klasickú PlayStation hru Final Fantasy Tactics: War of Lions. Úplné zverejnenie, som túto hru úplne zamilovaný. Originál som hral nespočetnekrát a verzia pre iPad je perfektnou kópiou.

Zahŕňa všetko, čo treba na Final Fantasy Tactics milovať: Úžasný príbeh plný dramatických a dejových zvratov, robustný systém práce s desiatkami jedinečných postáv. A klasická grafika je zmiešaná, aby táto dokonalá zmes nostalgie a zábavy ožila.

Keď chválim, aký dobrý je táto hra v prístave, myslím to vážne. Pri prinášaní tejto klasickej konzolovej hry na dosah ruky neboli žiadne obete. Dotykové ovládanie je v skutočnosti neuveriteľne intuitívne a núti ma zaujímať, ako som niekedy hral túto hru s gamepadom uviazaným na TV.

Ak ste milovali pôvodnú hru, je to absolútna nevyhnutnosť a na väčšej obrazovke iPadu sa skutočne cítite príjemnejšie.

Štyri. Príbehy lovcov príšer

Štvrtý v našom zozname máme Monster Hunter Stories. Toto sa pôvodne na Nintendo 3DS dostalo v roku 2017, teraz sa však dočkáme portu pre telefóny so systémom Android a iOS. Táto hra je doplnkom pôvodnej hry Monster Hunter; Capcom však úplne znovuobnovil bojový systém. Hra sa z väčšej časti stále odohráva vo svete Lovec príšer. B stále získate pohlcujúci a podrobný dej a prepracovanú grafiku pre iOS.

Veľký rozlišovací faktor medzi Príbehy lovcov príšer a originál Lovec príšer Hra spočíva v tom, že bojový systém v bývalej bol kompletne zrekonštruovaný. Ten ponúkal boj v reálnom čase, ale Príbehy lovcov príšer s preberá nový ťahový štýl. Hrateľnosť sa vlastne najviac podobá na Pokémon bitky. Existujú štyri rôzne zbrane, ktoré môžete použiť na útok na nepriateľa, a existuje niekoľko faktorov, ktoré určujú, ako vyhráte, napríklad sila a rýchlosť.

Okrem bojového systému Príbehy lovcov príšer prichádza s množstvom typických prvkov na hranie rolí. Stále má tento pohlcujúci dej a budete mať dostatok obsahu, ktorý vás zaneprázdní na celé dni.

5. Hviezdne vojny : Rytieri starej republiky

Tieto hry tiež prichádzajú v zozname offline RPG hier pre iPhone. Aj keď je Star Wars: Knights of the Old Republic v rokoch videohier starodávna, táto počítačová hra z roku 2003 sa dostala do App Store v roku 2013 a stále je šialene populárnym titulom.

Nie je ťažké pochopiť, prečo je táto hra taká obľúbená. Môžete si vytvoriť svojich vlastných Jediov alebo Sithov a viesť ich príbehom, ktorý sa odohráva veľmi dávno v galaxii ďaleko, ďaleko odtiaľto. Medzi početnými silovými schopnosťami a hlbokým prispôsobením postáv. Je ľahké pochopiť, prečo je táto hra Star Wars obľúbeným fanúšikom.

robiť doplnky čínskej televízie

Je to typický, ale vzrušujúci boj dobrý proti zlému. Stovky rytierov Jedi padli k Sithom a ste poslednou nádejou republiky na záchranu galaxie pred zdrvujúcim napätím Sithov. Pri hľadaní a postupovaní v hre však budete mať na výber, ktoré určia vašu stranu. Pomôžete Republike a Jediom znovu získať moc, alebo sa pripojíte k Sithom, aby ste Jediovcov raz a navždy ukončili? Dotykové ovládacie prvky však nie sú zlé a umožňujú vám pomerne presné ovládacie prvky. Stojí za to si ho vyzdvihnúť, ak hľadáte ucelený a zároveň pohlcujúci príbeh, do ktorého sa môžete zapojiť.

6. Záchranné lano…

Záchranné lano ... je jednou z mála textových hier na hrdinov, ktoré sú dnes k dispozícii. V Záchranné lano ... nehráte za žiadnu špeciálne navrhnutú postavu - hráte za seba. Nachádzate sa v podstate v veliteľskom centre, ktoré po celý deň prijíma správy od astronauta menom Taylor. Taylor havaruje na cudzej planéte a je neustále komunikovaný v reálnom čase s Taylorom po celý deň. Pomáhate Taylorovi prechádzať skúškami a problémami - jesť, spať a komunikovať s cudzou planétou. Život Taylora skutočne závisí od vašej komunikácie a pri pár nesprávnych krokoch by mohol Taylor zomrieť. Je na vás, aby ste tomu zabránili.

Hra potrebuje veľa interakcie, pretože Taylor môže byť dosť potrebný. Je to však jedna z mála textových adventúr, ktoré sa v dnešnej dobe skutočne darili. Ak máte radi textové dobrodružstvá alebo čokoľvek z povedzme rozprávkových hier Telltale, budete radi Záchranné lano ... musí ponúknuť.

7. nečinní hrdinovia

Idle Hero prichádza na rad na zozname offline RPG hier pre iPhone a funguje ako vynikajúca hra na hrdinov. Spolu s obsahom pre tých, ktorí by chceli zostať v režime offline, a pre tých, ktorí chcú bojovať v konkurenčnom boji s ostatnými hráčmi. Hráči môžu vyberať z dvoch stoviek rôznych hrdinov. Keď hráte, môžete sa rozhodnúť preskúmať obrovské kobky, bojovať proti zlým príšerám alebo dokonca preskúmať krajiny a tajomné veže neznáme.

Keď to urobíte, môžete nastaviť svojich hrdinov, aby začali trénovať nové schopnosti a zručnosti. Absolvovanie tohto školenia môže trvať hodiny - + čím vyššie budete hodnotiť svoje schopnosti, tým dlhšie bude trvať, kým vycvičíte svojich hrdinov. Keď sa vrátite, mali by byť trénovaní a pripravení vyskúšať si svoje nové zručnosti v bitke. Už vás nebaví objavovať svet offline? Ak máte pripojenie na internet, vezmete svojich hrdinov do súboja hráčov proti hráčom v Worldwide Arena. Môžete ísť každý s každým a vyšplhať sa na rebríček, alebo sa môžete pripojiť k gilde a zúčastniť sa vojen gildy proti gildám! Hra je plná všetkých druhov rôzneho obsahu, ktorý vás zamestná na celé týždne a mesiace.

8. Konečná predstava IX

Toto je japonská hra na hrdinov a je vybavená krásnou a umeleckou grafikou, ktorú Konečná predstava séria je známa pre. Je to príbeh dobrý proti zlému, ale dialóg a písanie sú perfektné, vďaka čomu sa môžete ľahko pripútať k postavám a ponoriť sa do dejovej línie. V tomto emotívnom pátraní uniesli postavy ako Zidane a Tantalovo divadelné divadlo princeznú Garnetovú, dedičku Alexandrijského kráľovstva; princeznej Garnet sa však podarilo uniknúť, zamiluje sa do Zidana a vy traja ste sa vydali na neskutočnú cestu.

Existuje veľa schopností, ktoré môžete získať a zdokonaliť, ako aj tisíce predmetov, ktorými môžete svoje postavy vybaviť. Môžete dokonca skombinovať dve položky dohromady a vylepšiť tak svoje brnenie na niečo ešte silnejšie. A okrem pohlcujúceho a strhujúceho questline je tu aj veľa vedľajších aktivít, ktoré vám dajú zabrať. Ako mini hry! Jedna z najlepších offline RPG hier pre iPhone.

9. Dungeon Rushers

Dungeon Rushers je RPG v štýle Final Fantasy, ktoré sa odohráva výlučne v dungeonoch. Zhromaždíte partiu hrdinov a metodicky sa predierate žalárom. Pomocou ich jedinečných schopností čelíte pasciam a iným prekážkam.

telnet na stiahnutie windows 10

Budete nasledovať epické pátranie s pohlcujúcim dejom, ktorý vás a váš tím vedie k preskúmaniu mnohých dungeonov, boja proti nepriateľom a šéfom, aby ste zhromaždili poklady vo vnútri. Dungeony sa postupne sťažujú, čo si vyžaduje výber najlepších kombinácií hrdinov a zdokonalenie vašich schopností, aby ste prekonali ťažkosti a nepriateľov číhajúcich v tieni.

Dungeon Rushers je tiež jednou z mála hier, ktoré majú plnohodnotný systém craftingu. Remeselné vybavenie na cestách s predmetmi a spotrebným materiálom, ktoré vyzdvihnete pri prieskume dungeonu, a vylepšujte si brnenie a zbrane podľa svojich predstáv! Je v tom veľa znovuhrateľnosti Dungeon Rushers . Môžete ich hrať na zvyšujúcich sa obtiažnostiach, ale ak porazíte všetky bonusové výzvy. Potom odomknete heroický režim, v ktorom môžete naozaj vyskúšať svoje schopnosti!

10. Dragon Quest VIII

Dragon Quest je pokračovaním hry Final Fantasy v Japonsku, kde sa predáva po bucketloade. Zvyšok sveta to ešte celkom nezapálilo, ale stále stojí za to si ich vyskúšať.

Hra má jednoduché funkcie, ktoré sa ľahko používajú na dotykovej obrazovke. Možno boli o niečo zložitejšie ako konzolová verzia, ale Square Enix ich dokázal znova vyrobiť, aby mali hráči na mobilných zariadeniach bezproblémový zážitok.

Existuje veľa ďalších mechanizmov, vďaka ktorým je táto hra plná zábavy. V boji máte systém Tension, čo je niečo, čo si môžete vybudovať, aby ste vášmu ďalšiemu útoku poskytli ďalšiu silu prostredníctvom niečoho, čo sa volá Psyche Up. Čím viac svojej postavy napíšete, tým viac stúpa systém Napätie. Všetko, kým vaša postava nedosiahne šialený stav, ktorý sa nazýva mimoriadne vysoké napätie. Útoky v tomto štáte niektoré ponúkajú šialený vizuál.

ren software software.001 proces nemôže

Celkovo vzaté, mimoriadne zábavné offline RPG hry pre iPhone, ktoré hrá viac ako päť miliónov ďalších ľudí!

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám týmto článkom tento článok o offline RPG hrách pre iPhone páči a je pre vás užitočný. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám skvelý deň!

Pozri tiež: Používateľská príručka Ako automaticky odpovedať na texty v telefóne iPhone