Vyriešte Steam toľko zlyhaní prihlásenia z dôvodu chyby siete

Steam toľko zlyhaní prihlásenia: Steam je herná platforma pre každého. Ale pravdepodobne si myslíte, že na bezpečnosti a ochrane súkromia veľmi nezáleží. Ak si zakúpite hry v službe Steam a iné, vaše fakturačné údaje, nehovoriac o vašom telefónnom čísle, sú dve veci, ktoré by vás mohli hlavných hackerov zaujímať. To je dôvod, prečo vás Steam zamkne, ak máte veľa dlhých neúspešných pokusov. Zobrazí sa chybové hlásenie Vo vašej sieti sa za krátke časové obdobie vyskytlo toľko zlyhaní prihlásenia. Počkajte prosím a skúste to znova neskôr.

Problémom tejto chybovej správy je, že nedefinuje, ako dlho „Krátke časové obdobie“ mal by byť. Tu je príklad, ako môžete vyriešiť príliš veľa zlyhaní prihlásenia v službe Steam z dôvodu chyby siete Wi-Fi.Počkajte 30 minút

The „Krátke časové obdobie“ je okrúhly asi 30 minút. Počas času to počkajte a potom sa prihláste do služby Steam. Chyba zmizne, aj keď sa môže zobraziť výzva na zadanie kódu CAPTCHA.

Odlišná sieť

Hlavným problémom je, že ste zabudli svoje heslo a zadali ste ho toľkokrát, aby ste ho uhádli, je to, že všetky pokusy pochádzali z jednej siete. Teraz Steam o tejto sieti pochybuje. Taktiež vám to zakázalo, keď ste ho používali na prihlásenie. Rýchlym a okamžitým riešením k je použiť na prihlásenie inú sieť.Teraz už nemá nikto k dispozícii druhé Wi-Fi pripojenie pre prípad, že Steam umiestni na jeho sieť mäkký zákaz, takže máte dve možnosti.  • Mobilný hotspot
  • VPN

Mobilný hotspot

Každý má mobilný telefón. Ale ak nie všetky, moderné smartphony a všetky telefóny iPhone umožňujú vytvorenie hotspotu. Môžete jednoducho pripojiť počítač alebo notebook k svojmu mobilnému hotspotu a potom sa prihlásiť do služby Steam. Jednoducho použite Steam s hotspotom po dobu 30 minút a potom sa vráťte späť k svojmu hlavnému pripojeniu. Týmto sa pohltia vaše mobilné dáta, takže skôr ako sa rozhodnete pre túto opravu, dobre si to premyslite.

explorer.exe bol vykonaný pokus o odkaz na token, ktorý neexistuje Windows 10

VPN

Chcete, aby si Steam myslel, že sa pripájate z rôznych iných sietí, ako je tá, z ktorej ste urobili toľko neúspešných pokusov. Ako to urobiť? Predpokladajme, že používate VPN. VPN však maskuje vašu IP a umožňuje vám obísť mäkký zákaz. Ak už ale VPN používate, odpojte ich a znova priamo pripojte k internetu. Konečný výsledok bude úplne rovnaký. Keď vyprší platnosť zákazu, môžete Steam jednoducho používať obvyklým spôsobom, tj. S VPN alebo bez neho.Záver:

Tu je všetko o tom, ako opraviť Steam príliš veľa zlyhaní prihlásenia. Pamätajte, že ste vybrali najlepšiu VPN, ak to tak je. Niektoré siete VPN nemôžu dobre pracovať pri maskovaní vašej adresy IP, zatiaľ čo iné nezašifrujú prenos. Ak máte záujem o službu, odporúčame vám použiť ExpressVPN. Je to rýchle a spoľahlivé a rovnako ochranné, ako prichádzajú.Ktorý z nich do toho idete? Dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie!

Prečítajte si tiež: