Najlepšie alternatívy Torrent9, ktoré by ste mali navštíviť

Teraz, keď je väčšina torrentových webov ukončená prostredníctvom federálnej vlády, zákazníci nemôžu skutočne vyhľadávať žiadne solídne torrentové weby. Úhľadne existuje niekoľko torrentových webov, ktoré boli na sieti. Ale spravidla, že sú dole. Keď už hovoríme o torrentových webových stránkach, Torrent9 bol skutočne najefektívnejšou torrentovou webovou stránkou opäť v roku 2017. V tomto článku si povieme niečo o najlepších alternatívach torrentu 9, ktoré by ste mali navštíviť. Poďme začať!Rovnako ako všetky rôzne hlavné torrentové weby, aj Torrent9 sa zmenil na postihnutého hromadným torrentovým zákazom. Ale skôr ako zomrie, Torrent9 si získal veľkú popularitu, a preto je v súčasnosti skutočne hľadaný. Fanatici Torrent9 napriek tomu hľadajú tiež možnosti torrent9 na sieti.môj tablet je pripojený, ale žiadny internet

Z týchto torrentov si môžete stiahnuť veľa filmov, hier, hudobných súborov a mnoho ďalších vecí. Tento zoznam najlepších torrentových serverov, ktoré môžete vyskúšať, stojí za zmienku v mnohých formách. Torrentové stránky sú tu všetky bezpečné miesta, ktoré môžete skontrolovať, a poskytne vám veľa príležitostí na skutočné vyhľadanie dôležitých vecí.Najlepšie alternatívy Torrent9, ktoré by ste mali navštíviť

Takže, ak ste aj vy veľkým fanúšikom torrentu9, dostali ste sa na správnu stránku. Tu v tomto článku budeme zdieľať niektoré z najlepších alternatív Torrent9, ktoré môžete momentálne navštíviť. Tieto stránky sú momentálne zverejnené a môžete ich navštíviť, aby ste si mohli stiahnuť svoje obľúbené torrenty.1337X

Najlepšie vlastnosti - Jednoduché a čisté používateľské rozhranie; Vyhradené sekcie pre rôzne typy obsahu
Druhy obsahu - anime, filmy, hudba, televízne programy, hry, softvér
Dostupnosť - Zakázané v Austrálii, Rakúsku, Írsku, Spojenom kráľovstve.1337X je v podstate v prevádzke roky napriek mnohým IP blokom po celom svete. 1337X je naďalej vynikajúci a ponúka kompletnú hudobnú a televíznu knižnicu.

alternatívy torrent9K dispozícii sú tiež samostatné sekcie pre anime a zábavu pre dospelých. Stránka obsahuje aj populárnu sekciu, ktorá vám v podstate poskytne informácie o tom, čo je online online. Nielen to, 1337X je však známy svojou obrovskou databázou torrentových súborov. Chlapci na fotoaparáte 1337X nájdu takmer všetko, od filmov po hry.YTS

Najlepšie vlastnosti - Dostupnosť filmov vo vysokom rozlíšení 720p, 1080p a dokonca aj 3D.
Druhy obsahu - filmy
Dostupnosť - zakázané v Írsku

YTS je vlastne ďalšia alternatíva Torrent9, ktorá je medzi filmovými nadšencami skutočne nesmierne známa. Pomocou služby YTS si môžete jednoducho stiahnuť rozsiahlu zbierku mnohých populárnych a tiež exkluzívnych filmov dostupných v rozlíšení 720p, 1080p a 3D. Rovnako ako Torrent9, aj YTS má veľmi dobre vyvinuté užívateľské rozhranie, vďaka ktorému je vyhľadávanie a skúmanie filmov skutočne jednoduché.

YTS

YTS tiež poskytuje podrobné informácie, ako sú mená účinkujúcich, upútavky a zhrnutie rôznych filmov. Na rozdiel od iných Alternatívy Torrent9 na YTS vlastne nenájdete nič okrem filmových torrentov.

Torlock

Najlepšie vlastnosti - Torlock vypíše iba overené torrenty
Druhy obsahu - filmy, televízne programy, anime, softvér
Dostupnosť - blokované v Austrálii, Indii, Veľkej Británii

Torlock sa v podstate označuje ako torrentová stránka, ktorá neponúka falošné torrenty. Namiesto toho web kontroluje a analyzuje obsah súborov v každom torrente, aby sa ubezpečil, že údaje sú presné a správne.

Kľúčom je dosiahnuť správne výsledky týkajúce sa toho, čo by človek v skutočnosti mohol nájsť online. Počet semien a podobných aplikácií pre každý torrent je uvedený priamo na webe, aby poskytoval ľuďom podrobnosti o tom, čo nachádzajú.

The Pirate Bay | alternatívy torrent9

Najlepšie vlastnosti - Podporované magnetické odkazy; zdieľanie súborov peer-to-peer
Druhy obsahu - filmy, hudba, televízne programy, hry, softvér
Dostupnosť
- Zakázané vo viacerých krajinách a tiež regiónoch

jablko hodinky nepárové bez iphone

Pirate Bay v skutočnosti pracuje posledných pätnásť rokov ako miesto, ktoré ponúka dôkladné sťahovanie torrentov. Stránka pracuje s mnohými obsahovými sekciami, aj keď najslávnejšia časť pochádza z toho, ako môžete zoradiť svoje vyhľadávania podľa toho, čo by ste v skutočnosti chceli nájsť.

alternatívy torrent9

Pirate Bay v zásade ponúka možnosti vyhľadávania aj zvukových súborov, aplikácií, hier a videí. Táto stránka tiež ponúka dôkladné preskúmanie každého dostupného torrentu na základe toho, koľko ľudí v skutočnosti prenáša obsah torrentu naraz. Ďalšou vecou je, že poskytuje aj magnetické odkazy na súbory torrentu. Takže, The Pirate Bay je ďalší najlepšie fungujúci torrentový server, ktorý môžete momentálne navštíviť.

Zooqle

Najlepšie vlastnosti - Žiadne vyskakovacie okná a reklamy; Dostupnosť viac ako 1 300 televíznych programov a 30 000 filmov
Druhy obsahu - filmy, televízne programy
Dostupnosť - K dispozícii na celom svete.

Zoogle bol v podstate založený ako náhrada za Bitsnoop. Po vypnutí Bitsnoopu v roku 2017 sa ľudia začali obzerať po dobrých alternatívach, ktoré skutočne môžu vyhovovať ich torrentovým potrebám. Skvelé na používaní Zoogle je, že poskytuje ľuďom úplné vyhľadávanie najslávnejších filmov a relácií v okolí. Informácie o najosadenejších častiach obsahu nájdete tiež tu.

ako sledovať sieť nfl na kodi

Zaujímavé je, že softvérové ​​programy nasadené na Zoogle sa javia ako najslávnejšie veci, ktoré si ľudia môžu na webe stiahnuť. Ak hľadáte web s torrentmi známymi pre videoobsah, potom by mohlo byť skutočne najlepším miestom na pristátie Zooqle.

SeedPeer | alternatívy torrent9

Najlepšie vlastnosti - Pokročilé možnosti filtrovania; Desať rokov starý torrentový web
Druhy obsahu - Filmy, televízne programy, hry, aplikácie, hudba, knihy, anime, obsah pre dospelých.
Dostupnosť - Zacielené na jednotlivých ISP.

Ďalšia najlepšia Alternatíva Torrent9 na zozname je SeedPeer vlastne. Rovnako ako Torrent9, aj SeedPeer má veľmi dobre vyvinuté užívateľské rozhranie, vďaka ktorému je vyhľadávanie vhodných torrentov skutočne jednoduché. SeedPeer zobrazuje vek, veľkosť, semená, kolegov a tiež zdravie pre každý súbor torrentu.

No, seed per tiež obsahuje na svojej domovskej stránke nové torrenty z posledných 48 hodín. Obsah na SeedPeer je tiež rozdelený do rôznych kategórií. Stojí za zmienku, že SeedPeer je vlastne premenovaná verzia slávneho desaťročia starého torrentového webu Meganova.

EZTV

Najlepšie vlastnosti - Žiadne vyskakovacie okná a reklamy
Druhy obsahu - filmy, televízne programy
Dostupnosť - Blokované v Austrálii, Írsku, Spojenom kráľovstve.

kodi najlepší doplnok nfl

EZTV

EZTV je vlastne posledná torrentová stránka v zozname, ktorá sa zameriava iba na videoobsah. Skvelá vec na EZTV je, že na tejto platforme môžete skutočne nájsť veľa filmov, televíznych relácií a krátkych videí. Okrem toho sa EZTV líši od konkurencie tým, že má aj rozhranie starej školy. Rozhranie vyzerá zastaralo, jeho použitie je však naozaj veľmi jednoduché. EZTV je teda ďalšou najlepšou alternatívou Torrent9, ktorú môžete teraz navštíviť.

LimeTorrents | alternatívy torrent9

Najlepšie vlastnosti - Stiahnutie torrentov jedným kliknutím; LimeTorrents zobrazuje veľkosť a čas nahrávania každého torrentu.
Druhy obsahu - filmy, hry, softvér, e-knihy tiež
Dostupnosť - Zakázané aj v Austrálii, Francúzsku a Spojenom kráľovstve.

Vďaka svojim šikovným vlastnostiam si získal určitú popularitu. LimeTorrents ponúka overené sťahovanie torrentov jedným kliknutím. Rovnako ako všetky ostatné alternatívy Torrent9 je obsah na LimeTorrents organizovaný do rôznych sekcií. Napríklad filmy, hry, hudba, anime, televízne programy a softvér.

Jednou z výhod tohto sledovacieho zariadenia je vynikajúci užívateľský zážitok poskytuje jednoduché, organizované rozloženie. Nové slávne vydania majú tiež veľa sejacích strojov a vysokých rýchlostí. Ale na staršie bystriny sa väčšinou zabúda. To nie je problém samotnej stránky, avšak kvôli tejto nekonzistentnosti odporúčam použiť ju ako záložný plán namiesto prvej voľby.

Prečo, chlapci, nemáte prístup na niektoré torrentové stránky | alternatívy torrent9

Poskytovatelia internetu po celom svete čelia vládnemu tlaku s cieľom blokovať torrentové stránky. V snahe zastaviť nelegálne torrentovanie sa vlády vyhýbajú tisícom používateľov, aby skutočne pristupovali k inak bezpečným a legálnym platformám P2P. Vo väčšine prípadov sa právnym agentúram dokonca podarilo natrvalo odstaviť stránky P2P, ako sú TorrentProject a ExtraTorrent.

Nemusíte byť prekvapení, ak jedného dňa zrazu nebudete mať prístup k obľúbeným torrentovým serverom a budete potrebovať alternatívne weby. Je ich však ešte viac. V mnohých prípadoch sú populárne torrentové stránky v určitých krajinách blokované. Google prijal NIEKTORÉ kroky, aby zabránil používateľom pristupovať k mnohým torrentovým webom prostredníctvom ich skutočného blokovania z výsledkov vyhľadávania. Známe je aj rozšírenie Chrome Adblock, ktoré blokuje sledovanie torrentov.

Prečo potrebujete VPN na torrentovanie? | alternatívy torrent9

Väčšina torrentových stránok vás výslovne varuje, aby ste pred stiahnutím čohokoľvek použili VPN, a je na to dobrý dôvod. Aj tie najuznávanejšie torrentové stránky a klienti prichádzajú s inherentnými nebezpečenstvami. Kybernetickí zločinci môžu skutočne ľahko ukradnúť vašu IP adresu, monitorovať vaše pripojenie a dokonca aj nahrať torrenty infikované malvérom. Siete VPN používajú šifrovanie a maskovanie IP, aby pred hackermi skryli aj vašu aktivitu prehliadania, polohu a osobné údaje.

kód nfl nedeľný lístok

V závislosti na tom, kde žijete, môže byť torrentovanie nezákonné. Ak neurobíte preventívne opatrenia, môžu byť výsledky sťahovania torrentov skutočne vážne. Od oznámení o porušení autorských práv vo vašej poštovej schránke až po vysoké pokuty, zatknutia a dokonca aj hrozba väzenia.

Ak máte to šťastie, že žijete v krajine, kde je povolené torrentovanie, stále sa môžu vyskytnúť určité problémy. Váš poskytovateľ internetových služieb môže konkrétne zámerne obmedziť vašu šírku pásma, keď zistí skutočné veľké využitie dát. Toto môže skutočne spomaliť vaše pripojenie na slimačie tempo, čo je pri sťahovaní torrentov veľmi frustrujúce. Obzvlášť, keď chcete skutočne iba pozerať svoj obľúbený film.

Ak je vo vašej krajine blokovanie torrentov, môže VPN tieto bloky pri ochrane vašej anonymity obísť. Vlastne vám odporúčam NordVPN pre jeho vynikajúce zabezpečenie, rýchle pripojenie a tiež neobmedzený prenos P2P na tisícoch serverov.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám páči tento článok o alternatívach torrent9, a tiež vám pomôže. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám krásny deň!

Pozri tiež: Najlepšie alternatívy TVMuse, ktoré môžete použiť