Kompletná recenzia aplikácií kalkulačky pre iPad

Aplikácie kalkulačky pre iPad: iPad je najlepší študentský tablet s dobrými hardvérovými špecifikáciami a aktualizačným softvérom. Má však absenciu základného nástroja, kalkulačky. Je sklamaním prezerať si chýbajúcu aplikáciu kalkulačky pre iPad a aplikácie kalkulačky tretích strán ju ešte lepšie nezlepšili. Niektoré aplikácie tretích strán pre kalkulačky iPad sú plné dráždivých reklám. Kalkulačka je základná utilita a niektorí ľudia ju nepoužívajú, ale to nie je výhovorka, prečo ju úplne ignorovať. Vytvorili sme zoznam skvelých aplikácií Kalkulačka pre iPad bez reklám.Aplikácie pre iPad Calculator:

sýria

sýriaSiri nie je aplikácia, ale dokáže počúvať vaše príkazy. Ak ho požiadate o vyriešenie základného matematického problému, urobí to veľmi ľahko.Siri používa najobľúbenejší modul Wolfram Alpha na kontrolu rovníc, vyriešenie a poskytnutie výsledkov do 10 sekúnd (v závislosti od náročnosti alebo rýchlosti sieťového pripojenia).Siri môže robiť základné matematické výpočty sám. Iba na pár sekúnd stlačíte tlačidlo Domov, objaví sa Siri a čaká na vaše príkazy. Môže tiež vypočítať pokročilejšie matematické problémy prostredníctvom modulu Wolfram Alpha, čo je však obmedzené schopnosťou Siri rozpoznať váš dotaz a vypočítať ho. • Pros : zabudovaný, nie je potrebné žiadne ďalšie sťahovanie, pracuje s hlasom
 • Zápory : obmedzené na niektoré základné výpočty, vyžaduje pripojenie na internet, nemôže používať učebne ani knižnicu.

Spotlight: Vopred zostavená kalkulačka pre iPad

Siri je úžasný pre základný výpočet, ale nepoužívate ho všade, určite by ste mali byť ticho a niekedy je tam príliš veľa šumu, to je miesto, kde prichádza Spotlight.

Spotlight poskytuje jednoduchú alebo ľahkú metódu na vyhľadanie aplikácií a vecí pomocou zariadení so systémom iOS. Spotlight môžete tiež použiť na niektoré pokročilé alebo základné výpočty na iPade. A nechce aktívne pripojenie na internet, ako je Siri.Čo môžete robiť s kalkulačkou Spotlight?Posunutie nadol na domovskú obrazovku prinesie bodové svetlo, stačí zadať matematický problém a Spotlight ho rýchlo vypočíta a zobrazí výsledok v poli.

dxgmms2.sys bsod windows 10

Pomocou Spotlight môžete tiež vyriešiť základné matematické úlohy alebo rovnice, ako je prevod, iba algebra alebo aritmetika. Nemôže však vypočítať zlomky.

 • Pros : rieši matematické úlohy efektívne, nepotrebuje prístup na internet.
 • Zápory : nie je intuitívne pre náročné výpočty

Chcete viac aplikácií pre kalkulačky pre iPad? Ponorte sa dole dole

Calculator Plus: Pre iPad

Calculator Plus pre iPad

Calculator plus dokáže vyriešiť všetky základné matematické výpočty a dúfajme, že žiadne reklamy, ktoré nezaberajú časť obrazovky. Je to odpoveď pre všetkých používateľov iPadu. Je to základná aplikácia kalkulačky v obchode Apple Store, ktorá má iba základné funkcie.

Funguje rýchlo a jeho užívateľské rozhranie je upravené alebo čisté. Najlepšie je, že neobsahuje žiadne reklamy. Môžete tiež robiť dlhé výpočtové reťazce bez toho, aby ste stratili prehľad o poradí, pretože zobrazuje poradie navrchu, čo uľahčuje alebo uľahčuje jeho používanie.

Aj keď je to najlepšia aplikácia, nemá žiadne pokročilé funkcie, ako sú exponenty, log, trigonometria a korene.

 • Pros : Ľahké a čisté používateľské rozhranie
 • Zápory : Vypočítajte iba základný výpočet

Kliknite tu Kalkulačka + (Zadarmo)

Pcalc lite: Vedecká kalkulačka

Teraz máme zoradených niekoľko základných aplikácií, ale čo keď chceme viac. Študenti s pokročilou algebrou môžu používať kalkulačky viac ako ktokoľvek iný a zaslúžia si aplikáciu, ktorá ponúka kalkulačku na riešenie protokolov alebo trigonometrických funkcií. Robí si však svoju prácu a ponúka niektoré pokročilé funkcie ako cos, sine, log, square, exponents, odmocniny atď.

Má niektoré hodnoty konštánt, ktoré sú plusom, ak chcete referenciu.

Pcalc Lite je bezpochyby najlepšia a pokročilá vedecká kalkulačka s niektorými funkciami, ale je veľmi zložité viesť záznamy o použitých funkciách. Táto funkcia je však k dispozícii v profesionálnej verzii.

 • Pros : Kalkulačka funguje na všetkých zariadeniach so systémom iOS, tiež na hodinkách Apple, kompatibilných so všetkými hľadanými výpočtami - od jednoduchého po vedecký
 • Zápory : žiadna možnosť zobraziť predchádzajúce výpočty s dlhými a ťažkými problémami.

Kliknite tu Pcalc lite

Calcbot

calcbot

Calcbot je ďalšia úžasná vedecká kalkulačka, ktorá slúži ako šetrič života pre všetky nočné stretnutia.

Rozloženie klávesov je zreteľne usporiadané alebo usporiadané do rôznych farieb, napríklad čísla sú biele, základné funkcie (+, -, x, /) modrou farbou a pokročilé funkcie šedou farbou. Calcbot poskytuje všetky vedecké funkcie kalkulačky. Aj keď by sa vám mohlo zdať, že mu chýbajú inverzné trigonometrické funkcie kosínusu, tangenty, sínusu atď. Funkcie môžete odhaliť stlačením šípky nahor v ľavom hornom rohu klávesnice.

Všetky výsledky sa automaticky uložia do zoznamu štýlov hlavnej knihy a výsledok môžete označiť, ak sa ich snažíte použiť vo svojich ďalších výpočtoch. Umožňuje tiež vyhľadať konkrétny výpočet, neskôr, ak chcete svoje výpočty znova skontrolovať, môžete namiesto klikania na zoznam priamo kliknúť na zoznam.

Získate tiež prevod jednotiek na funkciu, z ktorej môžete previesť niektoré bežné parametre, ako je mena, oblasť, veľkosť dát, dĺžka, teplota atď. Niektoré jednotky sú však uzamknuté a dajú sa kúpiť v profesionálnej verzii.

 • Pros : Uloží výpočty pre neskoršie použitie
 • Zápory : Konzolu nemôžete ľahko používať s pokročilými funkciami, ako sú cos, sin, tan, atď., A potrebujete skoršie skúsenosti s vedeckými kalkulačkami.

Kliknite tu Calcbot

MyScript Calculator (kalkulačka na písanie rukou)

Všetci súhlasíme, a nie na všetkých úspechoch v technológii, ktorá nás odkúpila od pera a papiera, nič neprekoná prirodzenú techniku ​​písania. Zahŕňa všetky funkcie z vyššie uvedených aplikácií. Okrem toho však poskytuje aj niektoré zaujímavé vstupné funkcie. Rovnako ako vy môžete pomocou prsta alebo Apple Pencil písať na displej ľubovoľné rovnice. Môže tiež rozpoznať tvary a zmeniť ich na digitálne vstupy a vypočítať ich za vás. Výsledok sa potom zobrazí a uloží pre prípadné ďalšie referencie.

Keď je funkcia kľúčového dizajnu zapnutá, nemôže vám umožniť použiť symbol bodky (.) Ako symbol násobenia. Namiesto znaku (.) Však použite x. Bodka sa ponecháva ako desatinná čiarka, aby sa zabránilo zámene. Ukazuje tiež výsledok, ktorý je možné deaktivovať, ak máte vyriešiť dlhú rovnicu.

Medzi ďalšie funkcie patrí odmietnutie dlane, ktoré chráni náhodné dotyky, ktoré môže aplikácia zaregistrovať. Možnosť Iba ceruzka Apple je nevyhnutná, ak uprednostňujete písanie ceruzkou pred použitím prstov.

 • Pros : Intuitívne rozhranie umožňuje riešiť výpočty na strednej úrovni.
 • Zápory : Nesprávna interpretácia postavy poskytuje nesprávne výsledky.

Kliknite tu MyScript kalkulačka

PhotoMath: aplikácia Foto kalkulačka

PhotoMath

Teraz sme na aplikáciu písali ceruzkou, aby sme vyriešili problémy, ale čo keď má vaša učebnica dlhé rovnice a chcete si na skúšku zacvičiť? PhotoMath je úžasná aplikácia, keď chcete vyriešiť dlhé rovnice, ktoré sa stávajú ťažšími vďaka prevedeniu celého problému cez kameru, spracovaniu obrázka a hľadaniu možných matematických vzorcov. Nestretli sme sa s žiadnym problémom s presnosťou alebo rýchlosťou výsledkov.

koreňová nota 5 verizón

PhotoMath je vynikajúci, ak neradi ručne zadávate dlhé rovnice do aplikácie, aby ste dostali odpoveď.

Po úspešnej inštalácii aplikácie musíte iba otvoriť a nasmerovať fotoaparát na matematický problém. Výsledok však Photomath magicky zobrazí v dolnej časti obrazovky. A najlepšie je, že vám poskytne aj podrobné pokyny krok za krokom.

 • Pros : Nevyhnutné pre ľahké riešenie tlačených problémov.
 • Zápory : Presnosť závisí od vášho rukopisu.

Kliknite tu PhotoMath

GoodGrapher: najlepšia aplikácia pre kalkulačku grafov

Grafické kalkulačky sú veľmi výkonné alebo silné pri výpočte dlhých rovníc a ich vykresľovaní na karteziánskej rovine. Good Grapher je kalkulačka v štýle poznámkového bloku, kde môžete ľahko vyriešiť rovnice zobrazené na stránke poznámkového bloku. V tejto aplikácii môžete získať niektoré možnosti vykreslenia, ako napríklad 2D alebo 3D plotre. Môžete tiež vyriešiť polynómy až s 3 premennými. Alebo môžete zdieľať nakreslený graf s inými ľuďmi alebo ho použiť na domácu úlohu.

Na hlavnej obrazovke displeja je tiež vedecká kalkulačka, kde môžete ľahko vypočítať všetky funkcie zobrazené ako notebook. Graf môžete vykresliť kliknutím na tlačidlo možností umiestnené v ľavom hornom rohu a výberom možnosti 2D alebo 3D grafu. Má tiež zabudovaný program MathSolver, ktorý umožňuje riešiť polynómy. Zadajte konštantné hodnoty zodpovedajúcich premenných a zobrazí sa výsledok.

 • Pros : Pokročilé funkcie na zložité riešenie problémov a vykreslenie grafov
 • Zápory : Minimálny priestor pre tlačidlá a bežné výpočty

Kliknite na Hee GoodGrapher (Zadarmo)

Geometria: Vypočítajte geometrické obrazce

Geometria

Geometria, jedna z mojich najobľúbenejších matematických sekcií, až kým nezaviedli tvrdé tvary a postavy. Vždy bolo mätúce vedieť, kde použiť ktorý vzorec na výpočet objemu alebo plochy.

Geometria Calculator je špeciálne navrhnutá pre tento účel. Môžete vypočítať obvod, plochu a objem pre geometrické tvary uvedené v aplikácii. Má niekoľko tvarov, napríklad obdĺžnik, trojuholník, mnohouholníky a kruhy. Má tiež 3d tvary, ako napríklad kocka, guľa, pyramída, valec atď.

Ak chcete počítať, chcete kliknúť na jeden z tvarov a zobrazí všetky parametre, ktoré pre tvar môžete vypočítať. Poďme napríklad na lichobežník. Potom sa vám zobrazia možnosti výpočtu oblasti, uhlopriečky, obvodu a vnútorných uhlov. Vypočíta ju nielen s danými vstupmi, ale zobrazí aj vzorec a metódu, ktorá uľahčuje jej pochopenie.

 • Pros : Výpočet pre ľahké pochopenie
 • Zápory : V tejto aplikácii nie je možné uložiť výpočty.

Kliknite tu Geometria

Čo je viac:

Kalkulačka na papierovú pásku CalcTape : Kalkulačka tiež uloží výsledok na digitálny papier.

Elektrická kalkulačka : Táto aplikácia je veľmi dôležitá, ak chcete prevádzať napätie alebo výkon a prúd. Má na výber, aby vypočítal odpor rezistora prostredníctvom farebne odlíšených krúžkov.

Prevodník jednotiek : Jedná sa o konverznú aplikáciu, ktorá umožňuje prevádzať rýchlosť, hmotnosť, gravitáciu, čas atď.

Záver:

Tu je všetko o aplikáciách Kalkulačka pre iPad. Kalkulačka je najlepší nástroj, ktorý je súčasťou iPadu. K dispozícii sú aj lepšie možnosti. Skontrolovali sme niektoré aplikácie Kalkulačka pre iPad bez nepríjemných reklám. Každá aplikácia má svoju vlastnú hodnotu, je spravodlivé, že odporúčame naše najlepšie tipy. Pre niektoré základné výpočty je najlepšou voľbou Calculator Plus, ktorý má dobré vlastnosti na uľahčenie používateľom. Pcalc Lite je veľmi vhodný aj v prípade, že máte veľa domácich úloh a nemáte k dispozícii svoju vedeckú kalkulačku na opravu všetkých logaritmických rovníc alebo trigonometrických funkcií.

Myscript Calculator je ďalšia intuitívna aplikácia, ktorá vám umožní používať iPad ako skutočný poznámkový blok. Je to užitočné pre tých, ktorí chcú skôr vzhľad a dojem z písania vlastných rovníc, ako z písania. PhotoMath je pre tých, ktorí radi riešia rovnice vytlačené na papieri jednoducho rozpoznaním prostredníctvom spracovania obrazu.

Prečítajte si tiež: