Zakázať natrvalo asistenta Windows 10 Update Assistant

Windows 10 Update Assistant natrvalo

Chcete natrvalo zakázať pomocníka s aktualizáciou Windows 10? Ak áno, potom ste na správnom mieste. Windows 10 poskytuje zabudovanú službu, tj. Update Assistant. Pomáha používateľom inovovať svoj počítač zabezpečením toho, že majú správnu sadu kompatibilného softvéru alebo hardvéru pre iný variant produktu Windows 10 . Niekedy sa však pokúsi znova nainštalovať a vynútiť inštaláciu systému Windows 10, keď to používateľ nechce. Systém Windows však ponúka funkcie, ktoré vám umožňujú oneskoriť aktualizáciu. Asistent aktualizácie určite nemôže dodržiavať tieto pravidlá a jednoducho nainštaluje najnovšiu dostupnú variantu operačného systému Windows 10.Pozri tiež: Ako nastaviť PD Proxy v počítači so systémom Windows 10

najlepšie emulátory pre retroarchu

Stále sa preinštaluje a vynúti inštaláciu Windows 10

V niektorých prípadoch sme skúmali, že aj keď používateľ prejde späť na staršiu verziu, asistent inovácie sa stane známym. Vždy, keď sa pokúsite zvoliť možnosť Odložiť inováciu, nemôže to zastaviť asistenta inovácie pri preinštalovaní nového variantu Windows 10.Vypnite natrvalo asistenta Windows 10 Update Assistant

Keďže Odložiť inovácie prestaň pre teba pracovať. Je dobré natrvalo vypnúť asistenta aktualizácie Windows 10 alebo zvoliť manuálnu aktualizáciu, kedykoľvek si myslíte, že je pre vás vhodný čas. Prvé dve sú dočasné opravy, ale tretia je najlepšia.Odinštalujte Pomocníka pre inováciu na Windows 10

  • Stlačením klávesu WIN + R otvorte výzvu na spustenie. Zadajte súbor appwiz.cpl a stlačte kláves Enter.
  • Prejdite zoznamom, nájdite ich a potom vyberte pomocníka Windows Upgrade Assistant.
  • Potom na paneli príkazov klepnite na Odinštalovať.

Potom prejdite na ovládač, do ktorého ste nainštalovali systém Windows. Spravidla je to disk C. Skontrolujte priečinok známy ako Windows10Upgrade . Vyberte ho a vyprázdnite Kôš. Reštartujte počítač, čo by malo vyriešiť váš problém.

batéria pre MacBook Air Service

Je možné, že Windows tento program pravdepodobne nainštalujú znova samy. Musíte to teda skontrolovať a keď sa znova zobrazí v zozname, jednoducho ho odinštalujte.Pozri tiež: Ako sťahovať Spartan Browser v systéme Windows 10Vynútiť zastavenie aktualizácie nástroja Orchestrator

Služba Update Orchestrator Service spravuje aj službu Windows Update. Môže tiež spravovať aktualizácie systému Windows. Ak je zastavené, vaše zariadenia nemôžu inštalovať alebo sťahovať nové aktualizácie.

ako zamknúť priečinok na počítači Mac bez použitia nástroja

Ak vás asistent pre upgrade veľmi dráždi, je dobré túto službu zastaviť. Aj keď vám nenavrhujeme zastavenie aktualizácií systému Windows 10. Môžete to urobiť, iba ak viete, že neexistuje žiadne alternatívne východisko. Aktualizujte tiež svoje zariadenie, keď odstránite problém, pre ktorý ste sa rozhodli ho vypnúť.

  • Prejdite na stránku Services.msc a zadajte ju do vyhľadávacieho panela.
  • Presuňte sa a vyhľadajte službu Update Orchestrator Service.
  • Klepnite na Zastaviť.

Pravdepodobne nebudete môcť zmeniť typ spustenia z automatického na manuálny alebo deaktivovaný, ale len zastavenie služby by malo urobiť dobrú prácu za vás.

Neustále zabíjajte pomocníka Windows Update

Táto oprava môže neustále zabíjať službu Windows Update pri každom jej spustení. Jedná sa o skript, ktorý ho zničí alebo odstráni a zabezpečí, aby nedošlo k žiadnemu pokroku v aktualizácii systému.

Prejdite do programu Poznámkový blok, potom skopírujte nižšie uvedený skript a uložte ho na plochu:

je dd-wrt mŕtvy
@echo off :Loop taskkill /im Windows10UpgraderApp.exe /f taskkill /im SetupHost.exe /f goto Loop

Uložte súbor ako povedzme WUAKiller.bat.

Potom kliknite pravým tlačidlom myši na súbor a vykonajte ho ako správca. Príkazový riadok sa môže zobraziť jedenkrát a potom sa minimalizuje.

Záver:

Musíte vedieť, že aktualizácie systému Windows sú dôležitejšie a že nikdy Asistenta aktualizácií nevypínate natrvalo. Môžete to urobiť, iba ak je situácia kritická. Rovnako na tom nie je nič iné. Je dobrým zvykom skontrolovať presnú príčinu problému, najmä ak ide o veľkú aktualizáciu systému Windows.

Aký je váš názor na to? Ak vám sprievodca pomohol problém vyriešiť, dajte nám vedieť v komentári v sekcii komentárov nižšie!

Prečítajte si tiež: