Stiahnite si koreňovú aplikáciu 360 (všetky verzie)

Ak používate smartphone alebo tablet so systémom Android a potrebujete svoje zariadenie efektívne rootovať bez ďalších odborných znalostí alebo obťažovania, pokračujte v tomto článku. Ak navyše hľadáte koreňovú aplikáciu na jedno kliknutie, aby ste rootli svoje zariadenie, mali by ste sa pozrieť na koreň 360 Root. Budeme zdieľať poznatky týkajúce sa koreňovej aplikácie 360 ​​a všetkých jej foriem, ktoré si môžete stiahnuť zospodu.Koreňová aplikácia 360 (APK) je malá pomôcka pre Android alebo môžete povedať, že máte zakorenenie v systéme Android, ktoré vám ponúka efektívne zakorenenie smartfónu alebo tabletu s Androidom iba jedným klepnutím. Vývojári aplikácií odkázali, že táto aplikácia posilňuje v podstate všetky modely zariadení s Androidom pre nič za nič. Jednoducho si nainštalujte súbor APK na svoje slúchadlo, spustite aplikáciu, povoľte autorizácie a kliknite na koreňové tlačidlo, aby sa rootovanie spracovalo. Možno budete musieť chvíľu vydržať a budete hotoví.Funkcie koreňovej aplikácie 360

Aplikácia na zakorenenie ponúka rýchly proces zakorenenia bez ďalších znalostí alebo námahy. Zariadenie je jednoduché používať so základným používateľským rozhraním, ktoré umožňuje prístup jedným klepnutím. Okrem toho môžete zariadenie tiež efektívne odomknúť. Môžete bez veľkej časti odinštalovať bloatware a vyčistiť odpadky alebo nestále súbory.1. Rýchly koreň:

Prístroj spôsobí jedným klepnutím prístup ku koreňu na ľubovoľnom zariadení so systémom Android so systémom Android 2.2 alebo novším. Aplikáciu si jednoducho stiahnite, nainštalujte a otvorte. Potom klepnite na tlačidlo Root a pozastavte. Toto je to.2. Odinštalujte systémové aplikácie a bloatware:

Tento prístroj je zostavený tak, aby v dôsledku zakorenenia vášho zariadenia vylúčil aj rámcové aplikácie a bloatware. Odinštalovanie bloatware alebo rámcových aplikácií si nemožno predstaviť bez prístupu superuser.súkromné ​​kanály

3. Čistič úložiska:

Zariadenie vás navyše vyzýva, aby ste zo svojho zariadenia so systémom Android vylúčili informácie o obchode, čo umožňuje, aby súbory rámca lepšie fungovali, a rozširuje výkon zariadenia čistením odpadkov a nestálych súborov.

4. Zámok obrazovky:

Prístroj vás povzbudzuje, aby ste na svojom zariadení s Androidom pripevnili aplikáciu Galéria, aby ste chránili pred ostatnými. To znamená, že sa nemusíte trápiť s individuálnou aplikáciou pre Android, aby ste upevnili výstavnú aplikáciu svojho zariadenia.Stiahnite si aplikáciu 360 Root (všetky verzie):