Galaxy J7 Refine - Samsung Galaxy J7 Refine Recenzie

Aktualizácia Samsung Galaxy J7:

Niekoľko dní pred čiernym piatkom som videl reklamu od spoločnosti Boost Mobile. Keď prepnete na ich službu, ponúkali bezplatné telefóny. Ja a môj priateľ sme deň pred dňom vďakyvzdania smerovali do obchodu Boost blízko nás. A dozvedeli sme sa, že tým, že si s nimi urobíme spoločný predplatený účet, skutočne ušetríme tridsať dolárov mesačne. A všetko neobmedzené, dokonca! za to, čo sme platili za naše ďalšie služby ... A získajte nové telefóny! Skórovať! PREDANÉ! V tomto článku sa dozviete o Samsung Galaxy J7 spresniť Preskúmanie.Galaxy J7 spresňuje parametre procesora, obrazovky a fotoaparátu:

Samsung Galaxy J7 Refine pracuje s 1,6 GHz osemjadrovým procesorom. Má 5,5-palcovú obrazovku a rozlíšenie HD-720p. Ktorá nemusí byť najvyššia, aká existuje. Ale robí to za mňa. Naše telefóny majú 13-megapixlový fotoaparát nainštalovaný vpredu aj vzadu. Vďaka čomu sú naozaj skvelé fotografie mňa, mojich priateľov, mojej rodiny a nádhernej scenérie tejto nádhernej prírody. Ak však vezmeme do úvahy, že väčšina ostatných telefónov so strednou úrovňou ceny má iba 8-megapixelové fotoaparáty. S touto som skutočne spokojný!Galaxy J7 spresniťGalaxy J7 vylepšuje pamäť a karty SD:

Moje zariadenie má 32 GB internej pamäte a schopnosť pridať až 400 GB externého úložiska prostredníctvom karty SD. Momentálne mám v prístroji 250 GB kartu a na všetko mám viac ako dosť miesta. Čo zahŕňa stovky fotiek a videí v telefóne a asi 20 aplikácií, ktoré mám nainštalované. Telefón stále funguje dobre, bez spomalenia a bez mrazu vôbec! Nie je to v pohode?Galaxy J7 Upravte informácie o operačnom systéme Android:

Tu je ďalšia skvelá vec na tomto zariadení, ktorá je na rozdiel od väčšiny ostatných telefónov strednej ceny. Dodáva sa tiež s dvojpásmovým WiFi a NFC. Vďaka NFC môžete zdieľať veci, ako sú webové stránky, obrázky a kontakty s ostatnými telefónmi s podporou NFC. Umožní vám nákup alebo platbu priamo z vášho zariadenia na ľubovoľnom mieste s podporou NFC!doplnok kodi pre kórejskú drámu

Čo je Bixby Home a Bixby Vision v Galaxy J7 Refine?

Tento telefón je dodávaný s predinštalovanými aplikáciami Bixby Vision a Bixby Home. Úprimne povedané, ani jeden som v skutočnosti nevyužil. Ako bolo posledných pár mesiacov rušných a plných neočakávaných zmien v našom osobnom živote. Jednoducho som nemal čas hrať sa s nimi, aby som sa naučil ich všetky schopnosti. Viem, že Bixby Vision dokáže veľa vecí. Napríklad vám pomôže preložiť text v jazyku, ktorému nerozumiete, jednoduchým nasmerovaním fotoaparátu na text. Pomocou Bixby vás informuje, čo hovorí. Môže vám tiež pomôcť pri nakupovaní. Stačí nasmerovať fotoaparát na položku, ktorú máte radi, a Bixby vám povie, kde všetko si ju môžete kúpiť a koľko to bude stáť!

Galaxy J7 spresniťBixby Vision vám tiež môže povedať viac o mieste, ktoré navštevujete (alebo ktorým prechádzate!). Dokonca môžete nájsť podobné fotografie online k obrázku, ktorý ste práve nasnímali, a uložiť ho. Tiež pripúšťam, že má veľa úžasných funkcií. Len si musím nájsť čas, aby som sa s tým skutočne pohral.Samsung Galaxy J7 Spresniť názor:

Celkovo som s týmito telefónmi celkom spokojný. Je zrejmé, že ak by som si mohol dovoliť modely vyššej triedy, určite by som ich mal. Ale pokiaľ ide o cenový bod strednej triedy, tieto zariadenia sa pre nás ukazujú ako vynikajúce. Nezažili sme roboticky znejúce hovory, ktoré hlásia niektorí používatelia, ani problémy s pripojením kdekoľvek sa nachádzame. Batéria vydrží celý deň, čo je tiež super vec. A odomykanie a rozpoznávanie tváre sa mnohokrát celkom hodilo.

Dúfam, že sa vám tento článok bude páčiť a bude pre vás skvelým zdrojom na získanie informácií. Aj keď si nie som istý, koľkokrát v tomto článku použijem slovo cool. Ale toto zariadenie je celkom v pohode, však? LoL. Každopádne, opäť sa dostávam k téme. Guyz, ak máte ďalšie otázky týkajúce sa tohto článku, dajte mi vedieť v komentároch. Vrátim sa k tebe. Prajem vám krásny deň!

Pozri tiež: Ako používať bezdrôtové nabíjanie Galaxy S9