Ako odmietnuť propagačné správy na stránke Nová karta Chrome

Odmietnuť propagačné správy: Stránka Nová karta je stránka, na ktorú má určite prístup každý, okrem toho, aký prehliadač používame. V niektorých častiach je stránka na novej karte prehliadača dosť podobná. Táto stránka vám tiež poskytuje prístup k často navštevovaným webovým stránkam a niektoré vám poskytujú správy. Pretože túto stránku navštevuje veľa ľudí, javí sa to ako dobré miesto na zobrazovanie reklám alebo správ.

Keď sa Chrome stane novým sviatočným logom Google, zobrazí na novej karte aj propagačné správy alebo reklamy. Text vo všeobecnosti súvisí s logom doodle, ale Google Chrome zobrazovanie správ pre nástroje, ktoré môžu byť nevyhnutné alebo užitočné počas uzamknutia koronavírusmi. Problémom týchto textov je, že ich nemožno odstrániť alebo odmietnuť. Poďme sa pozrieť, ako ich môžete odvolať.Odmietnuť správy zo stránky Nová karta v prehliadači Chrome

Prejdite do prehliadača Chrome a na paneli s adresou URL zadajte alebo zadajte nasledujúce:

  Chrome://flags  

Kliknite na kláves Enter a budete presmerovaní na stránku s príznakmi prehliadača Chrome. Do vyhľadávacieho panela tejto stránky zadajte text „Promo“ a potom sa zobrazí vlajka s názvom Zavrieť promá na stránke Nová karta . Potom prejdite do rozbaľovacej ponuky vedľa nej a vyberte možnosť „Povolené / Zapnuté“ z možností. Klepnutím na tlačidlo Znova spustiť umiestnené v dolnej časti reštartujte Chrome.Po opätovnom spustení prehliadača Chrome. Jednoducho otvorte novú kartu a vyhľadajte na nej propagačnú správu. Texty sú stále tu, teraz však budú mať tlačidlo na zatvorenie. Stačí naň klepnúť a text bude odmietnutý alebo odstránený.Príznak, ktorý ste práve zapli, nemôže zabrániť zobrazovaniu textov. Správa sa však po odstránení nemôže znova zobraziť. Ak Google presunie jednu do prehliadača Chrome, môže sa vám zobraziť nová správa. Aj tá bude musieť byť preč.

V poslednej dobe sme to skúsili s textami, ktoré sa generujú na stránke novej karty, a funguje to dobre. Je tiež možné, že to funguje, keď vám prehliadač Chrome zobrazuje denné Google Doodle. Ak však zistíte, že Google Doodle je rušivý, môžete ho úplne zablokovať.Po odstránení propagačného textu je pravdepodobné, že si ho znova zobrazíte, kým ho Google neodošle všetkým používateľom. Pred odstránením správy sa uistite. Ak si myslíte, že by ste mali mať prístup k odkazu znova, stačí ho pred odstránením označiť záložkou.Záver:

Tu uvádzame všetko o odmietnutí propagačných správ. Stretli ste sa niekedy s problémami s odmietaním propagačných správ? Našli ste nejaký iný trik, ktorému sa v tomto článku nemôžeme venovať? Dajte nám vedieť svoje myšlienky v sekcii komentárov nižšie!

Do tej doby! Zostaňte v bezpečí 🥰

Prečítajte si tiež: