Ako zakoreniť Xperia Z5 Compact s vopred zakoreneným firmvérom

Sony Xperia Z5 Compact , ktorá sa vybila len pol mesiaca predtým, má root, vďačnosť používateľovi xda nilezon. Metóda zakorenenia je úplne základná, je to program skupiny s jedným tickom. Nech je to už akokoľvek, to, čo sa do nej dostane, nie je nijako zvlášť priame.Spoločnosť nilezon nám poskytla vopred zakorenený firmvér 32.0.A.5.32 pre Xperia Z5 menšie v jeho jedinom koreňovom aparáte kliešťa. Je to rámcový obrázok, ktorý je možné flashovať pomocou Fastboot, takže potrebujete najskôr otvorený bootloader.Root Xperia Z5 CompactNech už je to akokoľvek, vopred zakorenený rámcový obrázok nebude fungovať, iba ak máte tiež vlastnú časť. Aby ste to obišli, nilezonový nástroj s jedným koreňom ticku najskôr preblikne časť Zombie na vašom prístroji a potom preblikne zakorenený rámcový obrázok.Tento zakorenený rámcový obrázok, ktorý si nainštaluje program root s jedným tickom na vaše zariadenie, je prakticky na sklade, s výnimkou vyhrievania v aplikácii SU Binary a SuperSU, do ktorej sa root dostane.Keby sme mali obnovenie TWRP pre Xperia Z5 Compact; v podstate blikajúca SuperSU z obnovy spolu s vlastným kúskom by nás dostala do koreňa. V každom prípade zatiaľ nemáme TWRP, takže zakorenený rámcový firmvér je vec, s ktorou si v súčasnosti budete musieť zaobstarať root na Z5C.

Tiež si pozrite: Ako vykoreniť Nexus 5X na Nougat 7.0 NRD90S OTAMôžete chytiť nilezonové zariadenie s jedným tickom z odkazu na stiahnutie pod a dodržiavať priame pokyny pod ním:Stiahnuť ▼

Ako vykoreniť Xperia Z5 Compact

Poznámka: Skontrolujte, či máte vo svojom telefóne Xperia Z5 Compact otvorený bootloader a či je spustený firmvér 32.0.A.5.32. Ak nie, potom zariadenie s jedným tickom nemusí na vašom Z5C vystreliť.

 1. Povoľte ladenie USB na zariadení Xperia Z5 Compact:
  • Otvorte Nastavenia, choďte na Informácie o telefóne a klepnite viackrát na Číslo zostavy, tým sa aktivujú Možnosti pre vývojárov.
 2. Teraz sa vráťte do Nastavení a uvidíte Možnosti vývojára tam to otvor.
 3. Začiarknite políčko USB Debugging.
 4. Pripojte svoje Z5C do PC s USB prepojením.
 5. Koncentrujte Z5C_OnClick_320A532.7z súbor, ktorý ste si do počítača stiahli vyššie.
 6. Dvojitý klepnite na / Spustite súbor RootME.bat súbor z odstránených súborov a postupujte podľa pokynov na obrazovke (ak existujú).
  Váš Z5C môže reštartovať viackrát, je to v poriadku. Okrem toho to bude vyžadovať určité investície, takže to zvládnite.
 7. Toto je to. Váš telefón Xperia Z5 Compact by mal byť teraz rootovaný.