Ako vypnúť automatický skok v Minecrafte - kroky

ako vypnúť automatický skok v minecraftMinecraft je vlastne svet zábavných blokov a príšer. To sa vás v podstate pokúsi zabiť vždy, keď idete von, alebo ak váš domov nie je správne osvetlený. Ak ste túto hru nevyskúšali, roztočte tiež skúšobnú verziu. Ak nič, potom vám hra určite dá veľký priestor na kreativitu. Svet Minecraftu má veľa spoločného s hľadaním a zhromažďovaním správnych zdrojov na dosiahnutie cieľa hry. V tomto článku si povieme, ako vypnúť automatický skok v hre Minecraft - kroky. Poďme začať!Hra sa v zásade pravidelne aktualizuje, aby priniesla nové typy zdrojov alias bloky. Minecraft 1.10.2 tiež predstavil bloky Magma a taktiež predstavil „Auto-Jump“. Funkcia Auto-Jump vám v podstate umožní vyskočiť o jeden blok vyššie. V starších verziách Minecraftu a vo väčšine ostatných hier sa funkcia ‘skok’ vykonáva aj stlačením medzerníka.jablko hodinky nepárové bez iphone

Spolu s funkciou Auto-Jump to už nemusíte robiť. Kedykoľvek sa váš avatar priblíži k bloku a potom sa k nemu automaticky prihlási. Táto funkcia má tiež svoje klady a zápory a spolieha sa na to, aké užitočné je podľa vás, že ju môžete vypnúť. Pozrime sa ako.Ako vypnúť automatický skok v Minecrafte - kroky

Otvorte Minecraft a potom choďte priamo do možnosti hry. Klepnite alebo vyberte položku Ovládacie prvky a na samom vrchu ovládacích prvkov pohybu. Chalani uvidia prepínač automatického skoku. Potom ho klepnutím vypnite.Hráči by si mohli myslieť, že Auto-Jump je tiež problém a možno nezmyselné ovládanie, aké má výhody, z ktorých jedna je tiež ergonomickej povahy. Prehrávače PC môžu pociťovať nepohodlie alebo dokonca kŕče pri opakovanom vykonávaní „Skok“ akcia. A to ich tiež pred tým zachráni, pokiaľ nechodia dlho plávať.

ako vypnúť automatický skok v minecraftMá svoje spravodlivé nevýhody, ktoré spočívajú v nedostatku kontroly nad skokom. To by mohlo znamenať rozdiel medzi tým, ako vás niekto vidí cez Creeper. Alebo náhodne preskočíte blok, ktorý má vlastne byť bariérou, alebo v mojom prípade spadne tiež na Endermana.Ak sa ho rozhodnete zapnúť alebo vypnúť, samozrejme záleží na vašich vlastných preferenciách. Sme len radi, že v skutočnosti existuje možnosť Vypnuté.

Zapnite automatický skok v hre Minecraft pomocou klávesnice

Automatický skok je vlastne celkové nastavenie hry a nie nastavenie jedinečné pre svet alebo mapu. Kedykoľvek hráte spolu s klávesnicou. Postupujte podľa týchto pokynov, aby ste v Minecrafte povolili automatické skákanie.

 • Najskôr otvorte Minecraft.
 • Klepnite na Nastavenia.
 • Otvorte tiež nastavenia klávesnice a myši.
 • Teraz zapnite prepínač Automatický skok.
 • Potom môžete teraz automaticky preskakovať bloky, ak stlačíte tlačidlo vpred.

Zapnite automatický skok v hre Minecraft with Controller

Musíte postupovať podľa týchto krokov, aby ste umožnili automatické skákanie pre ovládače v Minecrafte.

 • Ovládač Xbox môžete pripojiť k počítaču.
 • Stačí otvoriť Minecraft.
 • Prejdite do nastavení.
 • Potom zvoľte Controller.
 • Zapnite tiež prepínač Auto Jump.
 • Vy budete môcť automaticky skákať, keď budete držať stlačené tlačidlo vpred alebo joystick.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám týmto ľuďom páči, ako vypnúť automatický skok v článku Minecraft, a tiež vám to pomôže. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám skvelý deň!

gmod nemá dostatok pamäte

Pozri tiež: Podpora radiča Minecraft - s radičom Xbox