Ako používať Snapchat Baby Filter na iPhone a Android

Na senzačnom Gender Swipe Filter sa sotva usadil prach. Snapchat predstavil ešte jednu do očí bijúcu novinku Detský filter . Niet divu, že tento jedinečný filter sa stal virálnym u netizenov, ktorí sa ho snažia upútať pozornosť svojim roztomilo vyzerajúcim avatarom pre deti.Tento nový doplnok na mňa tiež urobil dojem a dostal som šancu otočiť hodiny späť. A uvidíme, či budem alebo nebudem vyzerať tak rozkošne ako dieťa. Aby som nezabudol, funguje to aj s obrazom akejkoľvek celebrity. Aby ste zistili, ako vyzerala vaša obľúbená hviezda ako dieťa.Ak tento pocit zaujal aj vaše oči. Potom postupujte podľa ukážky, ako môžete používať filter Snapchat Baby Filter na zariadeniach iPhone a Android!Ako používať Snapchat Baby Filter

Predtým, ako začnete s krokmi. Uistite sa, že na vašom zariadení beží najnovšia verzia Snapchatu.  • Spustiť Snapchat na vašom zariadení.
  • Ako už bolo spomenuté vyššie, táto funkcia pracuje s oboma selfie a zadná kamera.

Ak teda chcete zmeniť svoj vzhľad na dieťa, uistite sa, že používate selfie kameru.Ak však chcete vidieť, ako bude vaša obľúbená hollywoodska alebo športová hviezda (kohokoľvek, koho obdivujete) vyzerať ako dieťa z detského filtra Snapchat. Potom klepnite na tlačidlo preklopenia fotoaparátu vpravo hore, aby ste mohli používať zadný fotoaparát. Potom nasmerujte fotoaparát zariadenia na obrázok.

Snapchat Baby filter  • Akonáhle nastavíte tvár v zobrazení fotoaparátu. Potom stlačte obrazovky, aby sa zobrazili filtre odspodu. Potom prejdite prstom doľava a otvorte stránku detský filter.

Poznámka: Ak nedostanete nový filter Baby Snapchat. Jednoducho klepnite na ikonu Ikona objektívu a potom vyhľadať Dieťa . Keď sa objaví objektív Baby. Musíte klepnúť na Vyskúšajte Lens. Vyskúšajte, teraz sa zobrazí v zozname filtrov.Snapchat Baby filter

V okamihu, keď si vyberiete tento šialený detský filter Snapchat. Tvoja tvár (alebo, teda, vaše hviezdy) bude i Okamžite sa obráťte na dieťa.

Teraz, ak chcete vyfotografovať obrázok, jednoducho stlačte spúšť. Ak však chcete nahrať video, stlačte a podržte tlačidlo spúšte. Po nasnímaní obrázka (alebo zaznamenaní klipu). Potom ho môžete doladiť a zdieľať ako obvykle.

Záver

Dobre, ľudia, to bolo všetko. Dúfam, že sa vám tento článok o detskom filtri Snapchat páči, a je pre vás užitočný, dajte nám spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie problémy a dotazy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám skvelý deň!

Pozri tiež: Dotyková obrazovka iphone 6 nefunguje - Opravte tento problém