Kompletná recenzia o alternatívach MightyText

Hľadáte najlepšie alternatívy MightyText? Na odosielanie správ používame náš mobil, to isté môžeme teraz robiť aj zo stolných počítačov. V obchode Google Play je k dispozícii veľa aplikácií pre Android, ktoré používateľom umožňujú vymieňať si textové správy z počítača, napríklad MightyText. Pre tých, ktorí nevedia, MightyText je jedným z najpopulárnejších desktopových klientov na prístup a ovládanie mobilu z PC.S MightyText môžete jednoducho synchronizovať MMS, SMS, videá, fotografie atď. do iných zariadení. Nielen to, ale možno ho použiť aj na zdieľanie textových správ z počítačov. Je to však prémiová služba, ktorá je obrovským sklamaním pre každého, kto hľadá bezplatnú službu. Ak teda hľadáte aj bezplatné alternatívy MightyText, tu je úplný zoznam najlepších alternatív MightyText pre počítač.Bezplatná verzia Mighty Text má v skutočnosti limit 500 textových správ mesačne. Mighty Text má aj platenú verziu, ktorá vám umožňuje plánovať správy, odstraňuje limit správ, odstraňuje reklamy, tiež vám umožňuje synchronizovať 100 GB fotografií a videí a oveľa viac. Verzia Pro MightyText stojí 9,99 USD mesačne alebo 79,99 USD ročne. Mighty Text by mal fungovať dobre, ak ste v poriadku s limitom 500 správ mesačne v bezplatnej verzii.Zoznam alternatív MightyText na odosielanie SMS z počítača

V tejto príručke sa podelíme o niekoľko úžasných alternatív MightyText, ktoré ponúkajú nekonečné možnosti odosielania správ z počítača so systémom Windows.MySMS

  Alternatívy MySMS-MightyTextMySMS je úžasná a najlepšia aplikácia pre Android, ktorá je dostupná v obchode Google Play. Aplikácia pre Android je tiež známa svojimi schopnosťami správ. Navyše nemá žiadne extra funkcie. Ak chcete odoslať a prijať správu z počítača, musíte sa prihlásiť do aplikácie MySMS vo svojom mobile pomocou účtu Google. Potom sa v počítačovej aplikácii MySMS prihláste pomocou rovnakého účtu Google a synchronizujte SMS. Používateľské rozhranie MySMS je celkom čisté a dobre organizované.

Stiahnuť ▼: MySMSAlternatívy MightyText – AirDroid

No, ak hľadáte najlepšiu alternatívu MightyText pre Android na organizovanie SMS z PC, potom AirDroid môže byť pre vás tou najlepšou voľbou. Pomocou AirDroid môžete nielen spravovať správy, ale tiež môžete synchronizovať správy z aplikácií na odosielanie okamžitých správ, ako je Facebook Messenger, Telegram atď. Nielen to, ale môžete použiť AirDroid aj na synchronizáciu mobilných fotografií a videí s počítačom. Ak chcete viac alternatív MightyText, ponorte sa nižšie!AirDroid sa skutočne pripojí k počítaču so systémom Windows alebo macOS, čo vám umožní ovládať ho na diaľku. Môžete tiež pristupovať ku kamere a začať nahrávať, ak skutočne chcete. Prenos súborov je rovnako jednoduchý ako ich presunutie myšou. Môžete klepnúť na ikonu Screenshot a potom sa zobrazí displej telefónu. Maximalizujte okno vo svojom počítači a máte k dispozícii aj reklamy a zrkadlenie obrazovky bez oneskorenia.

Všetky mobilné upozornenia sa budú zrkadliť na veľkej obrazovke a potom s nimi budete môcť interagovať. AirDroid ponúka aj webového klienta, takže ho môžete používať bez inštalácie natívneho klienta. AirDroid free má tiež 30 MB prenosu súborov a 200 MB dátového prenosu. Za 2,99 USD získate vzdialený prístup k fotoaparátu, lokálny prenos súborov, odstránenie reklám, prenos súborov s kapacitou 1 GB a tiež neobmedzený prenos dát.

Stiahnuť ▼: AirDroid

Pripojte sa

  Pripojte sa

Join je ďalšou úžasnou a pokročilou aplikáciou pre Android, ktorá vám umožní robiť veci na diaľku na mobilných a počítačových zariadeniach. Pomocou Join môžete dostávať upozornenia z mobilu a komunikovať s nimi na zariadení prostredníctvom účtu Google. Používatelia môžu namiesto toho spravovať MMS, Android SMS a skupinové správy z ľubovoľného webového prehliadača.

Spojenie vám skutočne umožní zdieľať odkazy, súbory a dokonca aj schránku medzi zariadeniami. V prípade upozornení môžete ovládať, ktoré upozornenia aplikácií chcete synchronizovať. Vďaka tomu budú veci v skutočnosti menej chaotické. K dispozícii je tiež možnosť robiť snímky obrazovky a otvárať aplikácie na diaľku. Pripojiť sa má tiež jednorazovú cenu 4,49 USD, bez predplatného.

Stiahnuť ▼: Pripojte sa

televízny seriál o počítačových hackeroch

Alternatívy MightyText – PushBullet

Pushbullet je v podstate jedným z najlepších nástrojov, ktoré môžete použiť. Ak chcete rýchlo a pohodlne prenášať súbory medzi zariadením so systémom Android a počítačom, odosielajte správy SMS z počítača, nastavovajte pripomienky a oveľa viac. Bezplatná verzia Pushbullet je však trochu zmrzačená, keď ju porovnáme s verziou „Pro“, a to môže niektorým používateľom zakázať. Ak chcete viac alternatív MightyText, ponorte sa nižšie!

Stiahnuť ▼: PushBullet

Alternatívy MightyText – Pulzná SMS

  Pulzné SMS-MightyText alternatívy

Ak hľadáte aplikáciu SMS pre Android, ktorá je bezpečná, rýchla a plná úžasných funkcií, potom je pre vás Pulse SMS jednou z najlepších možností. Pomocou Pulse SMS môžete jednoducho synchronizovať svoje MMS alebo SMS správy na všetkých zariadeniach vrátane počítačov.

Stiahnuť ▼: Pulzná SMS

Text zadarmo

Text Free je ďalšia úžasná bezplatná aplikácia na SMS a volanie, ktorú môžete použiť na svojom mobilnom zariadení. Je to celkom odlišné v porovnaní so všetkými ostatnými aplikáciami uvedenými v príručke. Je to webová aplikácia, čo znamená, že môžete používať Text Free z akéhokoľvek prehliadača. Používateľom tiež poskytuje mobilné číslo, ktoré môžete použiť na výmenu textových správ. Skutočné telefónne číslo sa dá použiť na volanie, ale nie je to zadarmo, ako napríklad SMS.

Stiahnuť ▼: Text zadarmo

TextNow

  TextNow

TextNow je dosť podobný aplikácii Text Free pre Android, ktorá bola spomenutá vyššie. Podobne ako text zadarmo, TextNow poskytuje používateľom náhodné mobilné číslo na zdieľanie textových správ. Keďže ide o webovú aplikáciu, možno ju použiť z akéhokoľvek prehliadača alebo zariadenia. Poskytuje tiež funkcie volania, ale nie je to zadarmo.

Stiahnuť ▼: TextNow

Alternatívy MightyText – Pushline

Pushline je ďalšia najrýchlejšia alebo najlepšia bezplatná aplikácia na správu mobilu z počítača. Aplikácia je úplne identická s Pushbullet, ktorý bol uvedený v príručke. Ak hovoríme o funkcii, s Pushline môžete tiež odosielať a prijímať správy z počítača. Pushline nepovoľuje žiadne reklamy ani kontextové okná.

Stiahnuť ▼: Pushline

Diaľkové ovládanie AnyDesk

No a na zdieľanie SMS z počítača sa dajú použiť aj aplikácie vzdialeného prístupu pre smartfón. Všetko, čo musíte urobiť, je pripojiť váš Android k počítaču cez Bluetooth alebo WiFi, aby ste mohli začať odosielať a prijímať správy. Namiesto odosielania a prijímania správy možno aplikácie vzdialeného prístupu použiť aj na usporiadanie iných typov súborov uložených v systéme Android, ako sú videá, fotografie, dokumenty atď.

Stiahnuť ▼: Diaľkové ovládanie AnyDesk

Yappy

  Alternatívy Yappy-MightyText

Yappy je webové rozšírenie, ktoré sa tiež dokáže synchronizovať s akýmkoľvek mobilným zariadením a stolným počítačom. Najlepšie na Yappy je, že prináša množstvo funkcií správ. S Yappy môžete tiež zdieľať neobmedzené množstvo správ z vášho počítača, tabletu alebo Macu. Namiesto toho sa Yappy môže integrovať aj s inou aplikáciou správ, ako je QK, Material, Evolve a mnoho ďalších vecí.

Bezplatná verzia je dostatočne výkonná, ale profesionálna verzia odstráni reklamy. Uchovávajte správy na neobmedzený čas a zapnite plánovanie správ. Verzia Pro vás v skutočnosti bude stáť 4,99 USD. Zvykne to byť peniaze späť v deň.

Stiahnuť ▼: Yappy

ako pridať priateľov na králičie mobil

Odoslať kamkoľvek

Najlepšou alternatívou synchronizácie vašich digitálnych zariadení je, že aplikácia poskytuje aj desktopový variant. Umožňuje vám prenášať alebo nahrávať zariadenia na jeho server pre centralizovaný prístup. Aplikácia je veľmi zabezpečená a pred spustením akéhokoľvek prenosu dát vygeneruje 6-miestny prístupový PIN. Kód PIN však poskytuje dobu platnosti 10 minút, po ktorej sa súbory automaticky vymažú. Nepotrebuje žiadnu registráciu a umožňuje vám anonymne presúvať neobmedzené množstvo údajov.

Stiahnuť ▼: Odoslať kamkoľvek

Microsoft Váš telefón

Microsoft Your Phone je najlepšia aplikácia v zozname alternatív  MightyText je naša najlepšia sprievodná aplikácia, ktorá dobre funguje so systémom Microsoft Windows a mobilnými telefónmi. Aby všetko fungovalo, mali by ste nainštalovať model počítača s modelom telefónu. Aplikácia vám v podstate umožňuje prezerať si vo vašom počítači záznam z fotoaparátu, textové správy a upozornenia. Okrem toho vám najnovšie verzie umožňujú telefonovať a zrkadliť obrazovku. Je to pomerne kompletná aplikácia, pokiaľ ide o funkcie alebo funkčnosť, aj keď z času na čas sa vyskytnú nejaké problémy s pripojením. Každý, kto má počítač so systémom Windows, by si to mal najskôr skontrolovať, najmä preto, že je úplne zadarmo.

Stiahnuť ▼: Microsoft Váš telefón

Záver:

Toto boli niektoré z našich najlepších alternatív Mightytext, ktoré môžete použiť na zdieľanie správy z počítača. Ak poznáte ďalšie takéto aplikácie, dajte nám vedieť svoje myšlienky v sekcii komentárov nižšie. Dúfam, že vám tento návod pomohol! Zdieľajte to so svojimi blízkymi.

Prečítajte si tiež:

  • Najlepšie prehrávače Windows 10 MKV: Všetko, čo potrebujete vedieť