Microsoft sa nemôže pripojiť k chybe synchronizačnej služby

Poradca pri riešení problémov s účtami Microsoft je v skutočnosti hlavným nástrojom, ktorý môžete použiť na riešenie problémov spolu s účtom Microsoft. Ak problém súvisí s problémami s prihlásením alebo synchronizáciou nastavení systému alebo tiež s kontrolou stavu vášho účtu, potom sa tento nástroj skutočne postará o všetky tieto problémy. V tomto článku sa budeme zaoberať problémom Microsoft Can't Connect to the Sync Service Error. Poďme začať!Nedávno sme po spustení nástroja na riešenie problémov s účtami Microsoft v systéme skutočne zistili, že tento nástroj na riešenie problémov skutočne zistil problém. Požiadal nás, aby sme použili možnú opravu, o ktorej vie, nakoniec však vyšiel stav problému ako nevyriešený :V tomto článku teda uvedieme všetky návrhy, ktoré vám môžu pomôcť zbaviť sa tejto chyby.preložiť plugin

Microsoft sa nemôže pripojiť k chybe synchronizačnej služby

Spoločnosť Microsoft vydala mnoho nástrojov na riešenie problémov pre Windows 10/8. Dnes sa budeme zaoberať Poradcom pri riešení problémov s účtami Microsoft pre Windows 10/8, ktorý vám v zásade umožňuje riešiť a opravovať problémy s účtami a nastaveniami synchronizácie aj automaticky.môcťPoužívatelia systému Windows 10/8 si tiež uvedomujú, že existuje niekoľko spôsobov, ako sa môžete chlapci prihlásiť do operačného systému. Jedným z nich je použitie účtu Microsoft. Už sme videli, ako môžete synchronizovať nastavenia Windows PC aj cez Microsoft Účet. Čo však v prípade, že nemôžete používať účet Microsoft alebo nastavenia synchronizácie?

Problémy so synchronizáciou a nastaveniami účtu Microsoft

Spoločnosť Microsoft tiež vydala nástroj Fix It ATS s názvom Poradca pri riešení problémov s účtami Microsoft, ktorý vám určite pomôže pri automatickom odstraňovaní a riešení týchto typov problémov. Poradca pri riešení problémov konkrétne identifikuje a opraví aj nasledujúce problémy:  • Nastavenia účtu Microsoft sú poškodené
  • Nedá sa pripojiť k synchronizačnej službe
  • Problém s politikou účtu Microsoft
  • Nedá sa pripojiť kvôli serveru proxy alebo certifikátu
  • Skontrolujte stav povoleného cestovného GPO
  • Prihláste sa spolu s účtom hosťa alebo povolenými profilmi cestovných používateľov
  • Nie ste pripojení k internetu
  • Aby ste mohli synchronizovať svoje nastavenia, musíte byť pripojení k internetu
  • Nastavenia servera proxy
  • Skontrolujte, či nie je systém aktivovaný.

Keď ste si stiahli súbor kabíny nástroja na riešenie problémov, klepnutím naň ho spustite. Radšej kliknem na Rozšírené a potom sa vždy rozhodnem zobraziť a potom zvoliť problémy, ktoré chcem opraviť. Klepnutím na Ďalej spustíte skenovanie.Po dokončení skenovania sa vám zobrazí zoznam problémov, ktoré môžu zabrániť správnemu fungovaniu vášho účtu Microsoft. Riešia sa tiež problémy s nastaveniami synchronizácie, ak nejaké existujú. Klepnutím na Ďalej sa automaticky vyriešia aj súčasné problémy.

Overte svoj účet Microsoft sa nemôže pripojiť k synchronizačnej službe

Pretože všeobecné metódy tento problém nevyriešili, odporúčame vám ako ďalší krok overiť svoj účet Microsoft.

Keď prepnete na účet Microsoft z miestneho účtu, potrebujeme tiež ďalší krok overenia. Niektorí používatelia si to nemusia všimnúť a naďalej používajú svoje zariadenia s prepnutým účtom Microsoft. V dôsledku toho sa môže do hry dostať problém súvisiaci s účtom Microsoft, rovnako ako tento.

Samsung prevláda lte špecifikácie

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám chlapci, ako je tento, nemôžu pripojiť k článku služby synchronizácie a tiež vám pomôžu. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám skvelý deň!

Pozri tiež: Ako opraviť, že klávesnica Ubuntu nefunguje