Spárujte svoje AirPods so zariadením Android za pár sekúnd

Spárujte svoje AirPods so zariadením Android za pár sekúndUrčite ste sa už stretli s otázkou, či je to možné spárujte svoje AirPods s Android zariadenie ?, a odpoveď je veľmi jednoduchá Áno!Pomocou týchto jednoduchých krokov môžete zápas tak ľahké a jednoduché tvoj AirPods s akýmkoľvek zariadením s Androidom, či už a smartphone alebo tableta, musíte začať tým, že budete mať oba nabíjacie puzdrá ako AirPods naplno spoplatnené spustíte konfiguráciu.Konfigurujte zariadenia

Všetko, čo musíme urobiť, je Aktivovať the Bluetooth a vložte AirPods do nabíjacie puzdro a zavri to. Je dôležité, aby sme aktivovali Bluetooth na Android zariadenie, ktoré chceme spárovať s AirPods.Ak to chcete urobiť, jednoducho choďte do Ponuka -> Nastavenia -> Bluetooth. Po aktivácii na oboch zariadeniach stačí otvorené nabíjanie krytu AirPods prípade a udržať lisovanie the tlačidlo nachádza sa na zadnej strane puzdra, kým neuvidíme, že svetlo bliká a otočí sa biely.Synchronizácia zariadenia

Ako každý spárované uvidíme zariadenia pripojené k Androidu smartphone alebo tabletu ktoré sa objavia v zozname pripojených zariadení cez Bluetooth.

Pozrieť viac: Najnovší iPhone v ponuke Phone House

V tomto okamihu už len musímevyberte zariadenia Apple,označte možnosť 'Zápas' a ¡pripravený! Po vykonaní tohto postupu budeme mať AirPods spárované s našim zariadením Android.Čo sa stane, ak nemôžeme zladiť svoje vybavenie?

Môže sa stať, že aj napriek našej malej a rýchlej konfigurácii nedosahujeme požadované výsledky, takže ak sa vyskytnú ťažkosti s párovaním AirPodov so zariadením Android.Máme niekoľko možností hodnotiť, prvý je resetovať the konfigurácia z AirPods a ak to nefunguje, môžeme sa pokúsiť reštartovaťthe Zariadenie s Androidom a začnite znova s ​​konfiguráciou.

Sú všetky funkcie AirPods dostupné v Androide?

Odpoveď znie nie! Je, že aj keď nájdeme úspešnú konfiguráciu niektoré funkcie AirPods nie sú k dispozícii pre Android zariadenia.

Rovnako ako v prípade asistenta Apple, sýria , ako je prirodzené, nebude ponúkať žiadnu zo svojich funkcií , pretože Android nemá tohto virtuálneho pomocníka a automatické pauzy to nemôže používať v AirPodsTo však neznamená, že si párovanie týchto tímov neužijeme.

Pozri tiež: Nad Apple Parkom letí dron a objaví tajomný skrytý scenár