Chráňte a čistite kartu Apple

Ako chrániť a čistiť kartu Apple

Spoločnosť Apple považovala za potrebné zverejniť dokument online podpory, v ktorom bude vysvetlené, ako vyčistiť a bezpečne uložiť a prenášať jeho novú fyzickú kartu Apple. Úplne nová titánová karta Apple je čoraz populárnejšia a v poslednej dobe je predmetom kritiky okolo jej kovového dizajnu.stav nekonečnej vojny bamberg

Čistá karta AppleOnline dokument má názov Ako čistiť kartu Apple , a poskytuje podrobné pokyny, ako udržať úžasnú novú kreditnú kartu Apple v pôvodnom stave.To určite nie je niečo, čo musel urobiť akýkoľvek iný poskytovateľ kreditných kariet, ale jedinečný titánový dizajn karty znamená, že karta podlieha jedinečným podmienkam a problémom, ktoré pravdepodobne neovplyvnia iné štandardné karty.Poďme sa pozrieť na informácie, ktoré poskytuje Apple.Ako čistiť Apple Card

Krok 1: Chyťte mäkkú a mierne vlhkú handričku. Mala by to byť utierka z mikrovlákna, ktorá nepúšťa vlákna, ktorá je určená na tento typ čistenia. Jemne to prejdite po titánovej karte.

Krok 2: Použite utierku z mikrovlákna s izopropylalkoholom a jemne ju utrite cez kartu.geforce zážitok ručne pridať hru

Prečítajte si tiež:Ak karta prišla do styku so znečisťujúcimi látkami, spoločnosť Apple odporúča, aby majitelia kariet použili vyššie uvedený postup a na čistenie karty nepoužívali čistiace prostriedky pre domácnosť, stlačený vzduch, aerosólové spreje, rozpúšťadlá, amoniak ani žiadny druh brúsneho materiálu.

Čistá karta Apple

Pokiaľ ide o skutočné uloženie karty Apple, spoločnosť Apple tiež používa tento dokument na vypracovanie niektorých odporúčaní a tipov na osvedčené postupy. Spoločnosť odporúča, aby bola karta uložená v a peňaženka, vrecko alebo taška z mäkkých materiálov. Spoločnosť tiež odporúča, aby karta nebola skladovaná v rovnakom vrecku alebo vrecku. Ako štandardná kreditná karta, ktorá by sa mohla poškriabať. Na karte by tiež nemali byť magnety, drobné predmety, mince, kľúče a iné potenciálne abrazívne predmety.

Štandardný modul kreditnej karty

Stručne povedané, znie to, že karta vyzerá ohromujúco a rozhodne rozbije štandardný modul kreditnej karty. Bude to však nočná mora údržby pre tých, ktorí chcú kartu udržať v pôvodnom stave.

Skontrolujte si podporný dokument a nezabudnite vziať do úvahy odporúčania spoločnosti Apple. Aby sa zabezpečil dlhotrvajúci nedotknutý zážitok z karty.