Odstrániť reklamy z telefónu Xiaomi

Ako odstrániť reklamy z telefónu Xiaomi: Podrobné pokyny na zakázanie reklám v MIUI 10

Jednou z našich najväčších sťažností na každý telefón Xiaomi sú reklamy v MIUI. Spoločnosť Xiaomi nepredpokladá, že je dôležité poskytnúť svojim zákazníkom zážitok bez reklám aj po tom, čo zaplatia za smartphone. MIUI je známe tým, že odosiela špeciálne správy prostredníctvom upozornení z predinštalovaných aplikácií, napríklad Mi Browser, Mi Music a Mi Video. Reklamy uvidíte aj v rôznych predinštalovaných aplikáciách, a to aj s najnovšou aktualizáciou - MIUI 10.Našťastie existuje spôsob, ako zakázať reklamy na smartfónoch Xiaomi so systémom MIUI 10, napríklad Redmi Note 7 alebo Redmi Note 7 Pro. Podľa nasledujúceho dlhého zoznamu krokov vylúčte zo svojho smartphonu Xiaomi reklamy z MIUI 10. Ak na vašom telefóne beží MIUI 9, postupujte podľa týchto pokynov.Ak si nie ste istí, akú verziu MIUI váš telefón používa, nájdete tieto informácie pod nastavenie > O telefóne . Teraz skontrolujte, čo je vedľa Verzia MIUI .Xiaomi-Redmi-GoAko odstrániť reklamy z telefónu Xiaomi s MIUI 10

Ako zakázať odporúčania MSA a prispôsobené reklamy

Prvým krokom je zakázať MSA. Spoločnosť Xiaomi sa veľmi snažila zabezpečiť, aby ste túto službu nevypli. V MIUI 9 deaktivácia msa zvykla trvať dva alebo tri pokusy a nemuseli ste zakaždým čakať 10 sekúnd Odvolať tlačidlo - všetko, čo sa, zdá sa, zmenilo. 1. Skontrolujte, či je váš telefón Xiaomi so systémom MIUI 10 pripojený k internetu. Toto povolenie nemôžete odvolať offline.
 2. nastavenie > Ďalšie nastavenia > Autorizácia a odvolanie > a nastav msa do Vypnuté .
 3. Teraz budete musieť počkať 10 sekúnd, kým klepnete Odvolať .
 4. Po klepnutí na toto sa zobrazí správa s textom: Autorizáciu sa nepodarilo odvolať.
 5. Táto chyba sa zobrazí najmenej trikrát až päťkrát pred odvolaním tohto povolenia. Snažte sa, kým neuspejete.
 6. Po tomto prejdite na nastavenie > Ďalšie nastavenia > Ochrana osobných údajov > Reklamné služby Personalizované odporúčania reklám > a nastavte ju na Vypnuté .

MSA a odporúčania prispôsobených reklám

Ako odstrániť reklamy zo Správcu súborov Mi v MIUI 10

Tieto kroky vám pomôžu zbaviť sa reklám v aplikácii Mi File Manager. 1. Otvorte Správcu súborov Mi.
 2. Kliknite na ikonu ikona hamburgeru vľavo hore
 3. Klepnite na O .
 4. Stlačte Odporúčania prepnúť toto Vypnuté .
 5. Ak máte vo svojom smartfóne Xiaomi nejaké priečinky s aplikáciami, klepnite na názov priečinka (ako by ste ho chceli premenovať) a potom deaktivujte Propagované aplikácie . Týmto odstránite propagované aplikácie, ktoré sa zobrazujú v rôznych priečinkoch MIUI.

Ako odstrániť reklamy z MIUI Cleaner v MIUI 10

Aplikácia MIUI Cleaner má tendenciu zobrazovať reklamy, ktoré môžete odstrániť, ak budete postupovať podľa týchto krokov. 1. Otvorte program MIUI Cleaner.
 2. Kliknite na ikonu ikona štetca vpravo hore.
 3. Klepnite na ikonu ikona ozubeného kolieska vpravo hore.
 4. Stlačte Prijímať odporúčania prepnúť toto Vypnuté .

Ako odstrániť reklamy z Mi Video v MIUI 10

Tieto kroky vám pomôžu odstrániť reklamy z aplikácie Mi Video v MIUI 10.

 1. Otvorte Moje video.
 2. Klepnite na Účet vpravo dole.
 3. Klepnite na nastavenie .
 4. Nastaviť Online odporúčania do Vypnuté . Takto sa zbavíte propagačného obsahu.
 5. Nastaviť Push notifikácie do Vypnuté . Takto sa zbavíte spamových upozornení.

MIUI Cleaner v MIUI 10

Ako odstrániť reklamy z aplikácií Mi Browser, Mi Security a Mi Music v aplikácii MIUI 10

Reklamy v aplikáciách Mi Browser, Mi Security a Mi Music v MIUI 10 môžete ľahko zakázať prostredníctvom aplikácie Nastavenia v telefóne Xiaomi. Nasleduj tieto kroky.

 1. Ísť do nastavenie > Nastavenia systémovej aplikácie > Bezpečnosť > Dostávať odporúčania Vypnuté . Týmto sa deaktivujú reklamy v aplikácii Mi Security.
 2. Teraz choď na nastavenie > Nastavenia systémovej aplikácie > Hudba > Dostávať odporúčania Vypnuté . Týmto sa deaktivujú reklamy v aplikácii Mi Music.
 3. Ďalej prejdite na nastavenie > Nastavenia systémovej aplikácie > Prehliadač > Súkromie a bezpečnosť > Odporúča sa pre vás > Vypnuté . Toto je jeden krok k odstráneniu reklám z prehliadača Mi Browser.
 4. Ak chcete úplne odstrániť reklamy z prehliadača Mi, prejdite na nastavenie > Nastavenia systémovej aplikácie > Prehliadač > Pokročilé > Nastaviť úvodnú stránku > a zmeňte to na ľubovoľnú adresu URL, ktorú uprednostňujete. Zakáže sa tým predvolená úvodná stránka s veľkým propagačným obsahom.

Ako vypnúť upozornenia na spam v MIUI 10

Podľa týchto pokynov sa zbavíte upozornení z rôznych aplikácií v MIUI 10.

 1. Ísť do nastavenie > Oznámenia > Upozornenia aplikácie .
 2. Teraz posuňte zobrazenie nadol ku každej aplikácii, ktorá vám odosiela spamové oznámenia, a deaktivujte ich. Týmto zablokujete všetky upozornenia z aplikácie, nielen tie, ktoré odosielajú spam. Ak chcete iba blokovať propagačné upozornenia, je lepšie postupovať podľa pokynov vyššie.