Odpovedajte súkromne na skupinové správy na WhatsApp

Skupinové správy sú základnou súčasťou každej aplikácie na odosielanie správ. Pre každé vlákno chatu, ktoré máte na Facebooku Messenger, Snapchat alebo WhatsApp, pravdepodobne máte aspoň jedno súkromné ​​vlákno, kde máte pomocnú konverzáciu, ktorá vás bude sprevádzať. Na uľahčenie týchto súkromných konverzácií má WhatsApp funkciu, ktorá vám umožňuje súkromne odpovedať na skupinové správy.Funguje to takto.ako navrhnem niekomu priateľa na facebooku

Odpovedzte súkromne do skupinových správ na WhatsApp

  1. Otvorte WhatsApp a choďte na skupinové vlákno.
  2. Klepnite a podržte správu vo vlákne. Zobrazí sa lišta so zoznamom niektorých možností, z ktorých jedna je viac. Klepnite na ňu.

WhatsApp-Group-Chat-Select-Message-MoreNa paneli sa zobrazia ďalšie možnosti, z ktorých jedna je súkromná odpoveď. Klepnite na a môžete odpovedať osobe, ktorá správu odoslala, v súkromnej diskusii. Ak tak urobíte, pôvodná správa sa automaticky pridá k správe, ktorú odosielate, rovnakým spôsobom, ako keď odpoviete alebo preposielate správu na WhatsApp.Netreba dodávať, že súkromné ​​odpovede sú predmetom osoby, ktorá ich poslala. Na skupinovú správu môžete odpovedať aj súkromne, ale iba osobe, na ktorú odpovedáte. Ak chcete zmeniť príjemcu, budete musieť použiť funkciu preposielania.WhatsApp má kopírovanie / vkladanie ako každá iná aplikácia, takže nebolo úplne nemožné mať súkromný čet na niečom, čo bolo povedané v skupinovom vlákne. Možné je aj presmerovanie, táto funkcia však zjednodušuje súkromné ​​konverzácie. Pre veľa ľudí WhatsApp nie je len nástrojom na neformálne rozhovory s priateľmi a rodinou. Aplikácia je taká populárna, že sa často používa ako neoficiálny komunikačný nástroj na pracovisku.

Vďaka takýmto funkciám je užitočnejšie, najmä vzhľadom na to, ako platformy pre zasielanie správ zamerané na skutočnú produktivitu zaostávajú.Skype sa pomaly stáva spoločenskou platformou a dokonca aj Slacka štve, ak jediné, čo robia, je zdieľanie reakčných GIFov. Obe aplikácie majú neuveriteľný potenciál, ako aj používateľskú základňu potrebnú na zlepšenie komunikácie na pracovisku, ale nie vždy pridávajú správny počet funkcií.Prečítajte si tiež: Ako odstrániť autorizované aplikácie z Instagramu

Zoznam správcov roblox 2019

Je dôležité spomenúť, že ide o trochu novú funkciu v systéme Windows WhatsApp. Je k dispozícii pre iOS aj Android a je možné, že na konci môže byť pridané niečo podobné ako Facebook Messenger, pretože on aj WhatsApp sú vlastníctvom Facebooku.