Toto budú najvýznamnejšie funkcie systému MacOS 10.15

Do niekoľkých dní Apple sa očakáva, že prítomný všetky podrobnosti o niekoľkých z nich Produkty, počítajúc do toho macOS 10.15 alebo Mamut ako to bolo pomenované spoločnosťou, ktorá bude nedostávať zásadné aktualizácie, ale príde s dôležité zmeny.

Toto budú najvýznamnejšie funkcie systému MacOS 10.15Aplikácie iOS v macOS 10.15

Najviac dôležité vlastnosť bude pochádzať z „Projekt Mazapan“ že, ako sme už spomenuli v predchádzajúcich správach, bude povoliť beh Aplikácie pre iOS v macOS 10.15.Toto budú najvýznamnejšie funkcie systému MacOS 10.15Windows 10 sa nemohol pripojiť k klientskej službe skupinovej politiky

Podľa zdroja tento projekt umožní aplikácie byť utiecť z the Mac na ios v natívnym spôsobom vďaka UIKit, ale to nie je novinka pre Apple, ktorý minulý rok informoval o tomto projekte na WWDC.iPad ako druhá obrazovka

Ďalšia z veľkých noviniek, ktorú Apple urobí zaviesť v tomto nová verzia systému macOS, bude možnosť použitím the iPad mať sekundárna obrazovka pre Mac.

Toto budú najvýznamnejšie funkcie systému MacOS 10.15A hoci už existuje aplikácia s názvom Duetový displej vykonáva toto funkčnosť, the spoločnosti od Cupertino mohol pridať toto vlastnosť do natívne bez zásahu akejkoľvek zapojenej aplikácie.macOS 10.15 a autentifikácia Apple Watch

Niektoré zdroje spomínali, že na Apple by sa dalo pracovať integrácia the Apple Watch s Mac v tejto novej verzii 10.15 macOS.

Toto budú najvýznamnejšie funkcie systému MacOS 10.15

Aj keď doteraz sa hovorilo o tom, že táto integrácia by umožňovala iba určité Apple Watch operácie budú overené na Mac, zdroj poukazuje na to, že spoločnosť Cupertino mohla túto medzeru otvoriť až k bodu možnosti ako ako tie, ktoré je možné vykonať prostredníctvom Dotknite sa ID.

Skratky pre Siri a Čas na obrazovke

Apple zjavne tiež umožňuje použitie skratky Siri na počítačoch Mac a že podľa zdroja táto nová verzia umožní vytvárať skratky hlas prispôsobené na automatizovať the tok práce na Mac.

Toto budú najvýznamnejšie funkcie systému MacOS 10.15

Čas používania je ďalšou z funkcií, s ktorou príde macOS, ktorý bude mať rovnaký vzhľad a spustiť verzia iOS, ako môžu používatelia konfigurovať the limit z čas za žiadosť, Zavrieť jeden žiadosť alebo uvoľnenie prostredníctvom kódu prístupu, okrem sledovania používania a stanovovania limitov aplikácií.

Nakoniec macOS 10.15 tiež príde s obnovená verzia Apple TV a Apple Music že nepríde iba s určitým aspektom podobne ako iTunes ale bude sa im tiež predkladať a nový aspekt na úrovni rozhrania.

webový prehliadač pre štít nvidia

Ako vidíme veľa správ, ktoré budú potvrdené alebo zamietnuté počas WWDC 2019 ktorá sa začne tento pondelok, 3. júna a bude sa konať v San Jose, Kalifornia do júna 7.

Pozri tiež: Spoločnosť Verizon filtruje uvedenie zariadenia iPhone XI na trh