Zobrazte počet skladieb na iPhone

Zobraziť počet skladieb na iPhone: V našej mysli vyvstáva veľa otázok. Ako napríklad to, čo sa týka spoločnosti Apple, a počet skladieb, ktoré máte iPhone ? Prečo je také ťažké zistiť, koľko ich máte uložených? Prečo sa musíme tejto téme venovať?

Pamätáte si veľa myšlienok, prečo je ťažké zistiť, koľko piesní je vo vašom iPhone. Objavte ich obe tu a zistite, ako zistiť, koľko skladieb máte uložených.Stratégia 1 - Spoločnosť Apple sa nechce nazývať klamármi

V predchádzajúcich dňoch prehrávačov iPod a Zunes sa výrobcovia zariadení mohli pochváliť počtom skladieb a videí, ktoré ste mohli do zariadenia uložiť. Môže to byť tak, že Apple nechcel, aby ho idioti nazývali klamárom, ktorí nechápu, prečo sa na ich zariadenie zmestia iba 1 250 skladieb, okrem inzerovaných 1 260 skladieb.

Počet skladieb závisí od množstva pamäte. Ak si stiahnete desiatky skladieb NightWish, do ich zariadenia sa vám zmestí menej ich skladieb.Stratégia 2 - poškodzuje predaj piesní

V priebehu rokov malo veľa obchodov s piesňami prick používateľov. Napríklad keď za krátku dobu zaplatíte cent za skladbu a potom cena stúpne. Ak chcete zistiť, koľko skladieb bolo v zariadení, nemôžete ich stiahnuť tak rýchlo.avast zje procesor

Okrem týchto dvoch stratégií neexistuje žiadny skutočný dôvod, prečo by vám Apple nemal umožniť zistiť, koľko máte skladieb. Na zariadeniach s Androidom je to celkom jednoduché a ešte jednoduchšie na notebookoch Microsoft a Apple.

Ako zobraziť počet skladieb na iPhone

Začnete tým, že vytiahnete svoj iPhone a prehľadáte funkciu Nastavenia na svojej domovskej stránke. Vyzerá to ako krabica, ktorá má vo vnútri dva zuby.V ponuke nastavení sa zobrazí možnosť Všeobecné. Tu ju musíte trochu posunúť nadol. Sedí vedľa malého ozubeného kolesa v krabici. Kliknutím na túto ikonu zakúpite všeobecné nastavenia.Keď máte nastavenú všeobecnú možnosť, uvidíte ďalšiu možnosť s názvom About. Stačí kliknúť na túto možnosť. Po kliknutí sa zobrazí rad štatistických možností, ako napríklad počet aplikácií, počet videí a podobne. V tejto ponuke sa zobrazuje karta s názvom Skladby, kde môžete zistiť, koľko skladieb je v zariadení.

Málo miesta vo vesmíre

Ak vám v zariadení iPhone nedochádza miesto, začnite odinštalovaním niektorých bezplatných aplikácií, ktoré už nepoužívate. Potom z bezpečnostných dôvodov skúste svoje obrázky a filmy preniesť na pevné disky. Ak si myslíte, že máte toľko skladieb, navštívte aplikáciu Hudba a dlho stlačte skladbu. Zobrazí sa vyskakovacie menu, ktoré vám umožní odstrániť ho.

Trochu miesta v telefóne môžete tiež ušetriť vypnutím automatického sťahovania hudby na počúvanie offline. Najmä ak experimentujete iba s niekoľkými skladbami, ktoré už pravdepodobne nikdy nepoužijete. Sťahovanie môžete tiež zakázať tak, že sa vrátite k svojim nastaveniam a kliknete na ikonu Hudba a potom posuniete funkciu Automatické sťahovanie do vypnutej polohy.

Koľko ukladacieho priestoru zaberajú moje skladby na mojich telefónoch iPhone?

Pri návrate do aplikácie nastavení sa vráťte späť do možnosti Všeobecné kliknutím na ňu. Teraz kliknite na funkciu nazvanú Ukladací priestor pre iPhone. Na tejto stránke nájdete graf, ktorý ukazuje, koľko miesta zaberajú jednotlivé typy súborov. Poskytne vám dobrú predstavu o tom, koľko miesta jednotlivé typy súborov využívajú. Potom sa budete môcť posúvať nadol a zistiť, koľko miesta vaša hudba zaberá ako celok.

resetovať povolenie súboru ntfs

Ak hľadáte miesto na uvoľnenie miesta, možno predtým, ako ich odstránite, uložte svoje skladby na iné zariadenie alebo pevný disk. V skutočnosti neexistuje žiadna nevýhoda ukladania vašej hudby na rôzne zariadenia, okrem toho, že ju priamo odstránite z iPhonu.

Prezeranie stiahnutých súborov:

Ak už sťahujete hudbu a hľadáte, kde je. Musíte začať otvorením aplikácie Hudba pre iPhone. Zvyčajne je to škatuľa, ktorá má vo vnútri notu. Po otvorení sa vám zobrazia rôzne možnosti ponuky. Jeden z nich sa volá Stiahnutá hudba.

Kliknutím na funkciu Stiahnutá hudba vytvoríte zoznam. Zoznam obsahuje veci, ako sú zoznamy skladieb, umelci, albumy, skladby atď. Stiahnuté skladby zobrazíte kliknutím na jednu z týchto funkcií. Po načítaní stránky aplikácie jednoducho posuňte zobrazenie nadol a pozrite si hudbu, ktorá bola stiahnutá do vášho telefónu.

Ak máte problém s telefónom, zobrazí sa správa, že máte veľmi obmedzenú pamäť alebo úložisko. Odstránili ste veľa aplikácií a médií, môže to mať ďalší dôvod. Váš telefón preto nemôže za to, že má málo úložného priestoru.

Záver:

Ak vo vašom iPhone stále nemáte dostatok miesta, potom najskôr odstráňte nechcené aplikácie alebo preneste niektoré svoje osobné súbory na bezpečnejšie pevné disky a počítač. Hudobné súbory nezaberajú veľa miesta. Aj keď to urobíte, niekedy je jednoduchšie, lepšie a pohodlnejšie vymazať iné typy médií.

ako zmazať textový kanál pri nesúlade

Týmto spôsobom môžete zobraziť počet skladieb na iPhone. V prípade ďalších otázok a otázok nás kontaktujte v sekcii komentárov nižšie!

Prečítajte si tiež: