Vysvetlenie rolí FSMO služby Active Directory

Niektoré operácie Active Directory, ktoré musí vykonávať jeden DC – flexibilné operácie s jedným hlavným používateľom (role FSMO). Získajte informácie o 5 rolách FSMO.

Vysvetlenie skupinovej politiky, objektu skupinovej politiky a RSoP

Táto príručka poskytuje prehľad skupinovej politiky, RSoP (Výsledná sada politík) a Objektov skupinovej politiky (GPO) – dedičnosť GPO a ďalšie. (ČÍTAJTE TERAZ)

Vysvetlenie SysWOW64 a File System Redirector

Všimli ste si práve SysWOW64 na počítači so systémom Windows a zaujímalo by vás, či ide o vírus? V tejto príručke vysvetľujem všetko, čo potrebujete vedieť o SysWOW64.

Aktualizácie funkcií systému Windows 11 budú vychádzať každých 12 mesiacov

Na rozdiel od Windowsu 10 Microsoft oznámil, že nová aktualizácia funkcií Windowsu 11 bude vydaná každých 12 mesiacov. Aké to má dôsledky?

Windows 11 je tu! Dátum vydania, funkcie, stiahnutie a ďalšie

Microsoft oznámil Windows 11 24. júna 2021 a tvrdí, že je „prerobený pre produktivitu, kreativitu a jednoduchosť“. Je to pravda? Zistiť.

Čo sa stane, ak si neaktivujete Windows 10?

Chcete vedieť, čo sa stane, ak si neaktivujete Windows 10? Táto príručka popisuje obmedzenia používania nelicencovanej kópie systému Windows 10.

Čo je adresár: Vysvetlenie adresárov

V tejto zóne S Victor odpovedá na otázku „Čo je to adresár?“. Na vysvetlenie tohto konceptu Victor začína všeobecnou definíciou adresára.

Funkcie systému Windows 10 1909 (aktualizácia z novembra 2019).

Najnovšia verzia systému Windows 10 1909 (ukážka 19H2) bola vydaná 5. septembra 2019. Táto príručka podrobne popisuje funkcie systému Windows 10 1909 pre koncových používateľov a správcov

Koniec životnosti systému Windows 10: Kedy končí podpora systému Windows 10?

Po skončení Windowsu 11 je teraz čas, aby sa firmy a jednotlivci začali pozerať na koniec životnosti Windowsu 10. Si pripravený?

Vysvetlenie Windows 10 Pro N Edition

Vydanie Windows 10 Pro N (a ďalšie vydania „N“ systému Windows 10) sú špeciálne vydania, ktoré nezahŕňajú určité predinštalované mediálne aplikácie. ČÍTAJ VIAC

Vysvetlenie spúšťacieho priečinka systému Windows 10

Táto príručka ponúka podrobné vysvetlenie spúšťacieho priečinka systému Windows 10 – ako to funguje a ako priečinok otvoriť pomocou príkazu shell.

Vysvetlenie systémových požiadaviek systému Windows 10

V tejto zóne S Victor vysvetľuje systémové požiadavky Windows 10 pre stolné počítače s Windowsom 10 a Windows 10 Mobile – pokrýva všetky hardvérové ​​požiadavky.

Windows 10 vs Windows 11: Ktorý je lepší Windows?

Je Windows 11 lepší ako Windows 10? Tento článok o systéme Windows 10 vs Windows 11 porovnáva funkcie produktivity oboch operačných systémov.

Výhody a nevýhody inovácie na Windows 10

Zaujíma vás, či inovovať na Windows 10? Táto príručka ponúka výhody a nevýhody inovácie na systém Windows 10. Získajte všetko, čo potrebujete na prepnutie.

Podpora pre Windows 7 končí 14. januára 2020: Vaše možnosti inovácie

Podľa spoločnosti Microsoft je dátum ukončenia podpory systému Windows 7 14. januára 2020. Táto príručka skúma dostupné možnosti inovácie pre vás a vašu organizáciu...

Porovnanie Windows 7 a Windows 10

Táto zóna S porovnáva Windows 7 vs Windows 10 – rozoberá kľúčové funkcie Windows 7, potom Windows 7. Potom porovnáva oboje.