10 najlepších zvukových kariet

5. mája 2021 1269 Názory Najlepšia zvuková karta

Táto S Zone je výberom 10 najlepších zvukových kariet. Zvukové karty sú uvedené v opačnom poradí s 10. kartou navrchu. To najlepšie (na čísle 1) je diskutované ako posledné.

Môj výber najlepšej zvukovej karty poskytuje stručné podrobnosti o zvukovej karte a jej najužitočnejších vlastnostiach.Ak hľadáte tú najlepšiu zvukovú kartu na hranie videohier alebo na hudobnú produkciu, ste na správnom mieste.

Tu je 10 najlepších zvukových kariet…Prehľadávať témy príspevkovStarTech 7.1

Obrázok cez Startech

Na 10. mieste v mojom výbere najlepšej zvukovej karty je zvuková karta StarTech 7.1 Channel.Tento modul gadget možno použiť s rôznymi typmi zvukových zariadení. Má SPDIF port, čo je digitálne prepojenie zvuku v audio zariadeniach. Preto odosiela zvukový výstup na krátku vzdialenosť. Zariadenie je navrhnuté tak, aby s ním bolo možné pracovať nízkoprofilové počítače . Preto je ideálny pre systémy domáceho kina.ako prestať škrtiť verizónom

Okrem toho má rôzne možnosti vstupu, ktoré vám umožňujú pripojiť k počítaču viacero zariadení. S SPDIF vstupný konektor, váš režim nahrávania bude jednoduchý a cool.

Nakoniec, StarTech 7.1 robí váš zážitok z počúvania dokonalým, umožňuje vám profesionálne mixovať a poskytuje zvuk vynikajúcej kvality.

Ak chcete získať túto položku, je k dispozícii na amazon.com .

Sound Blaster AE-5

Najlepšia zvuková karta: Sound blaster AE-5

Obrazový kredit: us.creative.com

Sound Blaster AE-5 je číslo 9 v mojom výbere najlepšej zvukovej karty.

Sound Blaster AE-5 je klasika zvuk vo vysokom rozlíšení zvuková karta pre hry. Je tiež ideálny pre hudbu a filmy. Vylepšenie zvuku zariadenia je také vynikajúce, že môžete dokonca počuť spadnutie špendlíka!

Ponúka diskrétne slúchadlá zosilňovač ktorý zlepšuje zvukový signál vášho headsetu. Nakoniec má RGB osvetlenie, ktoré sa pri používaní krásne zobrazuje.

Sound Blaster AE-5 je dobrý. Ak chcete tú najlepšiu zvukovú kartu na zlepšenie herného zážitku, na toto zariadenie sa môžete spoľahnúť.

Ak chcete získať túto položku, je k dispozícii na amazon.com .

Asus Essence STX II 7.1

Obrázok cez Asus

Windows 10 spúšťa prehliadač súborov ako správca

Na 8. mieste v mojom výbere najlepšej zvukovej karty je Asus Essence STX II 7.1

Tento gadget je jednou z najlepších zvukových kariet vhodných na hudobnú produkciu. Okrem toho vylepšuje zmes vokálov, vystupovania na pódiu a štúdiového nahrávania. Jeho výstup pre slúchadlá dosahuje fantastických 120 -dB SNR , odfiltruje každý hluk. Ide teda o špičkové slúchadlá zosilňovač 600 ohmov impedancia , ktorý neumožňuje žiadne skreslenie pri vyššej úrovni.

Nakoniec to má ďalší zisk monitory do uší (IEM) . Toto zariadenie je viackanálové dcérska doska . Preto poskytuje skutočný 7.1-kanálový priestorový zvuk s presnosťou 120- dB SNR výstupov.

Ak hľadáte špičkové zvukové zariadenie pre štúdiové mixovanie. Asus Essence STX II 7.1 je pre vás zaujímavý.

Ak chcete získať túto položku, je k dispozícii na amazon.com .

Sound Blaster ZxR

Najlepšia zvuková karta: Sound Blaster ZxR

Obrazový kredit: us.creative.com

Na 7. mieste v mojom výbere najlepšej zvukovej karty je Sound Blaster ZxR.

Blaster ZxR je ohromujúci – má viacero vstupných a výstupných portov. Umožňuje vám použiť externé ekvalizéry, ktoré produkujú skvelý zvuk. Gadget má navyše dobré basy, inteligentnú hlasitosť a redukciu šumu, čo zlepšuje váš herný zážitok.

Toto zariadenie má SNR zo 124- dB , vďaka čomu je váš zvuk na viac ako 99,99 % dokonalý. Okrem toho je gadget viac ako 89,1-krát lepší ako zabudovaný (audio zariadenia pripojené k a základná doska ) audio zariadenia.

Napokon, Blaster ZxR podporuje aj slúchadlá štúdiovej kvality s odporom až 600 ohmov impedancia .

Ak chcete tú najlepšiu zvukovú kartu na hudobnú produkciu, Sound Blaster ZxR je perfektnou voľbou.

Ak chcete získať túto položku, je k dispozícii na amazon.com .

ASUS Xonar DSX

Obrázok cez Asus

Asus Xonar Dsx je v mojom výbere najlepšej zvukovej karty na 6. mieste.

Toto zariadenie má 105- dB výkon SNR a 103- dB vstup SNR čo znižuje každý kúsok hluku. Ponúka maximálnu kvalitu záznamu, ktorá poskytuje čistý a jasný záznam. Navyše toto zariadenie ponúka vymeniteľné operačný zosilňovač podpora viacerých výstupných kanálov. To mu dáva možnosť napájať systémy domáceho kina so 7.1 reproduktormi.

Asus Xonar Dsx vám umožní vytvoriť si svoj obľúbený zážitok z počúvania s ľahkosťou. Ak ho použijete, naozaj si ho užijete.

Sound Blaster Audigy RX 7.1

Najlepšia zvuková karta: Sound Blaster Audigy RX 7.1

Obrazový kredit: us.creative.com

Na 5. mieste v mojom výbere najlepšej zvukovej karty je Sound Blaster Audigy RX 7.1

Toto zariadenie je vyrobené s hardvérovou akceleráciou EAX efekty . To umožňuje zariadeniu jednoducho pridať mnoho typov zvukových efektov. Ide o 7.1-kanálový viackanálový zvuk, ktorý obsahuje SNR zo 106 dB – vďaka čomu je vynikajúci na hudobnú produkciu. Toto zariadenie jednoducho funguje s takmer všetkými štúdiovými slúchadlami.

Sound Blaster Audigy RX 7.1 je nepochybne jednou z najlepších zvukových kariet. Vytvára zvuk najvyššej kvality.

užívateľská príručka pre terarium tv

Ak chcete získať túto položku, je k dispozícii na amazon.com .

Herná zvuková karta Sound Blaster Z PCIe

Na 4. mieste v mojom výbere najlepšej zvukovej karty je Sound Blaster Z PCIe

Toto zariadenie má skvelý zvukový výkon 116- dB SNR ponúka približne 99% kvalitu zvuku. Umožňuje vám počúvať hudbu v priamom režime bez použitia zosilňovača.

Nakoniec má jedinečnú štúdiovú technológiu, ktorá prináša to najlepšie z vášho herného zvuku pomocou 3D zvukového efektu. Zvuková karta má krištáľovo čistú komunikáciu, ktorá stíši ozveny, hluk a zameriava sa na váš hlas.

Ak používate Sound Blaster Z PCIe na hranie hier, zistíte, že je inteligentný a jedinečný.

Ak chcete získať túto položku, je k dispozícii na amazon.com .

Chyba č. 134

Externá zvuková karta ASUS Xonar U5

Najlepšia zvuková karta: Externá zvuková karta ASUS Xonar U5

Obrazový kredit: Asus

Na 3. mieste v mojom výbere najlepšej zvukovej karty je ASUS Xonar U5.

Toto zariadenie je postavené s kompaktným zariadením napájaným cez USB, ktoré poskytuje skutočný 5.1-kanálový HD priestorový zvuk. ASUS Xonar U5 sa dodáva s nezávislým mikrofónom a hlavným ovládačom hlasitosti.

Výrazne filtruje hluk cez svoje Technológia Perfect Voice . Preto poskytuje jasný komunikačný výstup. Má tiež integrované slúchadlá zosilňovač ktorý tlačí nahor každý zvuk. Pri použití slúchadiel teda poskytuje každý zvukový detail.

ASUS Xonar U5 je jedna z najlepších zvukových kariet so skvelými funkciami. Ak ho použijete, zistíte, že je úžasný.

Ak chcete získať túto položku, je k dispozícii na amazon.com .

Xonar U7 MKII

Obrázok cez Asus

Xonar U7 MKII je v mojom výbere najlepšej zvukovej karty na 2. mieste.

Toto zariadenie poskytuje najlepší zážitok z hrania hier a streamovania médií. Disponuje technológiou Hyper Grounding, ktorá má tendenciu znižovať skreslenie a rušenie.

Xonar U7 MKII má tiež integrovaný slúchadlový zosilňovač so schopnosťou odhaliť všetky detaily zvuku. Okrem toho má 114 dB SNR ktorý poskytuje dokonalú čistotu zvuku. Preto je lepšia ako ostatné priemerné na palube SNR .

Nakoniec sa toto zariadenie dodáva s klikateľným gombíkom na ovládanie hlasitosti. Prepínanie medzi výstupom pre slúchadlá a reproduktor je teda jednoduché.

Ak hľadáte najlepšiu zvukovú kartu na hranie hier, Xonar U7 MKII je tou správnou voľbou.

Ak chcete získať túto položku, je k dispozícii na amazon.com .

Sound Blaster X7

Najlepšia zvuková karta: Sound Blaster X7

Obrazový kredit: Soundblaster

Nakoniec, na prvom mieste v mojom výbere najlepšej zvukovej karty je Sound Blaster X7.

Tento gadget je pôsobivým riešením typu všetko v jednom pre hry, hudbu a filmy. Ide o slúchadlový zosilňovač s vysokým rozlíšením a bluetooth konektivitou.

Okrem toho má DAC s impedanciou 600 ohmov, ktorý pumpuje zvuky. Preto odhaľuje každý detail zvukovej komunikácie s jasnosťou. Má tiež zosilňovač hlasovej technológie pre snímanie zvuku a zaostrovanie hlasu. Preto sú všetky zvuky hladké bez rušenia a skreslenia.

Blaster X7 je špičkové zariadenie. Je to skvelá podívaná, určite sa vám bude páčiť.

ako povedať, že hráte hru na svár

Ak chcete získať túto položku, je k dispozícii na amazon.com .

Dúfam, že vám tento výber S zóny pomohol.

Ak chcete zanechať komentár, položte nám otázku alebo nám pošlite spätnú väzbu, použite formulár Zanechať odpoveď, ktorý nájdete na konci tejto stránky.

Nakoniec, ak si chcete prečítať viac príspevkov o sprievodcoch streamovaním hudby a videa, navštívte našu stránku Streamovanie hudby a videa.