Najlepšie alternatívy kyanogénu, ktoré môžete použiť v systéme Android

No, ak už nejaký čas používate smartphone so systémom Android, potom by ste mohli byť dobre informovaní o vlastných ROM. Vlastné pamäte ROM môžu úplne zmeniť používateľské rozhranie systému Android a poskytujú úplne iný zážitok. V tomto článku budeme hovoriť o najlepších alternatívach kyanogénu, ktoré môžete použiť v systéme Android. Poďme začať!Existuje veľa vlastných ROM pre Android, ktoré sú k dispozícii tam, ale zo všetkých je Cyanogen Mod najlepší. Avšak CyanogenMod je oficiálne ukončený a ak sa používa na milovanie CyanogenMOD, musíte hľadať jeho alternatívy.CyanogenMod je nepochybne jednou z najlepších noviniek, aké sa kedy vo svete Androidu udiali. Ale je tiež pravda, že CyanogenMod, ako každý iný firmvér, prichádza s (niektorými) chybami a má priestor na ďalšie vylepšenia. To je dôvod, prečo ľudia používajú iný, otvorený a vynikajúci firmvér.Najlepšie alternatívy kyanogénu, ktoré môžete použiť v systéme Android

Takže ak ste predtým boli používateľom CyanogenMOD a teraz hľadáte jeho alternatívy, dostali ste sa na správnu webovú stránku. V tomto článku budeme zdieľať niektoré z najlepších alternatív CyanogenMod pre zakorenené zariadenia so systémom Android.ako nastaviť makra na klávesnici

Lineage OS

LineageOS je dedičom jednoznačne najobľúbenejšej vlastnej pamäte ROM, CyanogenMod ROM. Bol vytvorený pomocou kódu AOSP spoločnosti Google ako jeho primárnej základne a spolu s vlastným pridaným vlastným kódom. Program Lineage OS v podstate funguje ako zdrojový kód aj pre mnoho ďalších vlastných pamätí ROM. Zamerala sa tiež na otvorenosť, rozvoj komunity a zlepšenie skúseností s Androidom. Program CyanogenMod oficiálne podporoval mnohé zariadenia nočnými aktualizáciami. ROM má kompaktný spúšťač, aplikáciu fotoaparátu nabitú funkciami a niektoré vybrané predinštalované aplikácie, kvôli ktorým je uložená značná časť pamäte.Lineage OS

Takmer každý najlepší zoznam ROM, ktorý ste prešli, by mal Lineage OS na najvyšších pozíciách a tiež z naozaj dobrého dôvodu.OmniRom | alternatívy kyanogénu

OmniROM je tiež o flexibilite, inovácii, nových funkciách a slobode. Je to projekt od niekoľkých uznávaných ľudí z komunity XDA, ktorí začínajú svoj vývoj ako reakcia na komercializáciu populárneho CyanogenMod ROM tiež.OmniROM je v skutočnosti relatívne nový vlastný firmvér na trhu. Aj keď sa jedná o rozpracovanú výrobu, v zásade ponúka najmodernejšie funkcie. OmniSwitch je lepší prepínač aplikácií s podporou ovládania aplikácií a tiež obľúbených položiek. Poskytuje akčné tlačidlá na ovládanie aplikácií ako kill all a prepnúť na poslednú aplikáciu . OpenDelta aktualizácie sú prírastkové aktualizácie, ktoré v zásade minimalizujú veľkosť sťahovaného súboru a poskytujú ľahkú a rýchlu metódu na časté aktualizácie.

alternatívy kyanogénu

OmniROM môže vo svojom budúcom vydaní obsahovať novú funkciu, ktorá je známa ako Vlastné kľúčové slovo . Je to vlastne spôsob, ako môže používateľ vytvárať vlastné kľúčové slová, pomocou ktorých môžeme nastaviť frázu na spustenie prehliadača Chrome, vytočenie čísla rodiny alebo otvorenie fotoaparátu. Je to rovnaké ako s funkciou Ok Google, ktorá otvára službu Google Now, je to však iné, ako môžete vytvorte si vlastné kľúčové slová .

Slim ROM

Slim ROM sú vlastne a významným hráčom na trhu vlastného firmvéru. Sú štíhle, avšak čo sa týka funkcií, o nič menej. Jeho vydania sú pomenované po konkrétnej verzii systému Android. Napríklad Slim ROM pre KitKat je v skutočnosti známy ako SlimKat. Slim Team prichádza vždy s niečím novým ktoré Android zatiaľ nevidel. A tieto funkcie si neskôr osvojí ďalší prispôsobený firmvér.

ako navrhnem niekomu priateľa na facebooku

alternatívy kyanogénu

Jedným z USP Slim ROM je, že sa to jeho tím snaží podporuje väčšinu populárnych zariadení . Toto umožňuje ľuďom, aby mali staršie alebo nižšie vybavené zariadenia so systémom Android a získali stabilný a vynikajúci vlastný firmvér pre svoje zariadenie. Napríklad poskytli stabilnú zostavu pre Moto G predtým, ako tím CyanogenMod prišiel so stabilným vydaním pre najúspešnejší telefón Motorola s Androidom.

Jeho tím robí veci inak a oni vždy experimentujte s funkciami a aplikáciami AOSP a mnohých ďalších vlastných ROM a hádajte čo? Väčšinou nakoniec vytvoria niečo ešte lepšie. Niektoré z jeho funkcií sú Tenký posledný , Dlaždice vlastných rýchlych nastavení, SlimPIE, Pripomienka upozornení a Slim Dialer.

CopperheadOS | alternatívy kyanogénu

Android môže mať veľa chýb a to môže byť pre zariadenia skutočne nebezpečné. To by nebolo nemožné, ak by vaše zariadenie mohlo väčšinu času získať nejaký bloatware, chyby atď. To tiež ničí výkon vášho zariadenia. Program Copperhead, ktorý vytvárajú vývojári s otvoreným zdrojovým kódom, vytvorili ROM, ktorá je vysoko zameraná na bezpečnosť a tiež ochranu pred akýmikoľvek slabými miestami. To celkovo poskytuje úžasne bezchybný zážitok.

Replikant

Replicant je vlastne úplne bezplatný obeh systému Android bežiaci na niektorých zariadeniach, bezplatný programovateľný všestranný pracovný rámec kladúci dôraz na flexibilitu, ochranu alebo bezpečnosť. V skutočnosti to závisí od CyanogenMod a nahrádza alebo obchádza každý obmedzujúci segment rámca. Ako napríklad projekty a knižnice klientskych priestorov a navyše firmvér.

Táto úplne bezplatná distribúcia nie je upravená na základe štýlu, používatelia však dostanú šancu hrať iba so základným vzhľadom systému Android. Jediný rozdiel je v tom, že sa zameriava na vývojové aplikácie s otvoreným zdrojovým kódom a oveľa viac sa stará o bezpečnosť. To môže byť skutočne vynikajúcou alternatívou k produktu CyanogenMod vďaka jeho výkonu a úplnej schopnosti dobre sa prispôsobiť.

100 využitie disku Windows 10 avast

Paranoidný Android | alternatívy kyanogénu

Paranoidný Android vám ponúka aj mobil zážitok plný prispôsobení od režimov používateľského rozhrania až po farby a motívy aplikácií. Poskytuje mnoho jedinečných a originálnych funkcií, pomocou ktorých môžete úplne upraviť rozhranie mobilného telefónu podľa svojich potrieb a prispôsobiť svoje zariadenie skutočne svojim.

alternatívy kyanogénu

Paranoid Android je nabíjanie energie spolu s funkcie viacerých úloh . REŽIM NOHY poskytuje viac priestoru pre obsah skrytím navigácie a stavových riadkov po okamžitom stlačení tlačidla. A jednoduché gesto potiahnutia prstom zo spodnej časti obrazovky tiež vráti navigáciu. Plávajúci režim umožňuje otvoriť menšiu verziu aplikácií z priečinka Nedávne aplikácie bez toho, aby ste opustili alebo zatvorili spustené aplikácie.

Paranoidný Android v zásade prichádza s kombináciou rozložení používateľského rozhrania - rozloženie telefónu, phabletu a tabletu sú k dispozícii. Hybridný režim vám umožňuje nastaviť jednotlivé aplikácie, aby ste mali rozloženie tabletu v telefóne. Medzi ďalšie funkcie patrí aj ochrana osobných údajov aplikácií, HALO, témy atď.

Resurrection Remix

Ak by som mal popísať Evolution X, definoval by som ho ako stabilnú verziu Resurrection Remix z minulého roku. Je to tak kvôli množstvu funkcií prispôsobenia, ktoré poskytuje, a robí to bez destabilizácie ROM. Podstatný rozdiel medzi Evolution X a RR spočíva v tom, že Evolution X jednoducho spája mnoho útržkov kódu do jedného hlavného projektu. Je to tiež najlepšia vlastná ROM pre hranie hier. Tím RR zároveň prepisuje od začiatku každý kúsok kódu, aby sa zaistila stabilita systému .

Resurrection Remix

Spolu s ním má Evolution X svoje vlastné lišta prispôsobenia ktorý vám umožní vykonávať akékoľvek zmeny na úrovni systému. Má tiež navigačný systém gest pre Android 10. Nedávno sa vývojári Evolution X rozhodli odstrániť niektoré funkcie z ROM. Pretože tieto funkcie neboli užitočné a rovnako spomaľovali systém. Vďaka tomu sú najnovšie verzie stabilnejšie.

Čistý Nexus | alternatívy kyanogénu

Pure Nexus sa zameriava na to, aby vám poskytol skúsenosti so stabilitou skladu, a zároveň prináša množstvo možností prispôsobenia. Čistý Nexus taktiež neobsahuje chyby a na prácu v systéme Android využíva minimálne zdroje. S Pure Nexus získate rovnakú stabilitu zásob. ROM je však oficiálne k dispozícii iba pre zostavy Pixel a Nexus, ale je nejakým spôsobom portovaný aj na ďalšie zariadenia.

MIUI

MIUI je v skutočnosti sériový a aftermarketový firmvér pre Android vyvinutý spoločnosťou Xiaomi Tech, spoločnosťou stojaca za slávnym smartfónom Mi 3. Vyzerá veľmi odlišne od AOSP z dobrého dôvodu, ktorý dáva rýchlejšie, jedinečné a výrazne prispôsobené používateľské rozhranie . To sa pokúša poskytnúť jednoduchý a celkovo prepracovaný zážitok z telefónu.

ako urobiť minecraft pomocou gpu -

Balíčky MIUI spolu s množstvom funkcií zabezpečenia a ochrany súkromia. Správy MiCloud tiež ponúka súkromné ​​správy a funkciu zabezpečeného pripínania, aby ste chránili aj svoje osobné správy. The Anti-Spam Táto funkcia vás chráni pred nežiaducimi hovormi a správami, zatiaľ čo Správca povolení zobrazuje podrobnosti povolení pre všetky aplikácie v telefóne. Medzi ďalšie funkcie patrí aj antivírus, zálohovanie, vyhľadávač zariadení atď.

MIUI

MIUI berie prispôsobenie na inú úroveň prostredníctvom poskytovania tisícov prispôsobených tém, mnohých uzamknutých obrazoviek a mnohých MiSpaces. MiSpace je moderná náhrada pre tradičnú domovskú obrazovku. Prináša to nový spôsob interakcie s telefónom. Medzi ďalšie pôsobivé funkcie patrí tiež prepínacia lišta, vždy zapnutý budík, prepracovaný prepínač aplikácií a ďalšie.

Carbon Rom | alternatívy kyanogénu

Uhlíkový Rom je jednoducho krásny, jedná sa o elegantný firmvér systému Android, ktorý v podstate podporuje a čisté a jednoduché vizuálne rozhranie . Poskytuje vám možnosť lepšie prispôsobiť vaše zariadenie a systém Android podľa vašich požiadaviek. Preto si urobte zo zariadenia svoje vlastné niečo, čo odráža vás a váš štýl rovnako.

Carbon Rom má vynikajúci dizajn a prichádza tiež s intuitívnym a užitočné funkcie . Neposkytuje zbytočné funkcie a tiež poskytuje a rýchly a pohotový užívateľský zážitok . Navyše ponúka aj možnosti výkonu, ktoré môžeme použiť na ďalšie zlepšenie rýchlosti a výkonu vášho zariadenia.

Získajte recenzie antény naživo

Carbon Rom obsahuje všetky funkcie pod jedným názvom - ‘ Uhlíkové vlákna „. Organizuje všetky funkcie ROM spolu s rolovateľnými kartami v rámci ich príslušných kategórií. Integruje nové Motív CM 11’s Theme a mnoho ďalších špeciálnych funkcií. Ako napríklad HALO, PIE, aktívne zobrazenie, možnosti uzamknutej obrazovky, navigačná lišta, rýchle nastavenia, tmavý režim.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám tento článok o alternatívach kyanogénu páči, a tiež vám pomôže. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám krásny deň!

Pozri tiež: Ako môžem pridať Disk Google do Prieskumníka súborov