Najlepšie aplikácie skladačky pre iOS a Android

Hľadáte aplikácie Skladačka pre iOS a Android? Keď som bol dieťa, rád riešim skladačky. Je smutné, že vtedy existovali obmedzené možnosti a puzzle môžete vyriešiť mnohokrát, kým nestratí čaro. Chcete nové puzzle.Dúfajme, že existuje veľa aplikácií na skladanie puzzle pre platformy iOS aj Android. Vaše dieťa sa však pri ich riešení môže zabaviť. Je to tiež najlepší spôsob, ako ich zamestnať alebo zamestnať, keď sa snažíte alebo šoférujete do práce, a pritom ich neustále strážiť.Poďme sa pozrieť na niektoré z najlepších skladačiek pre smartphony Android a iOS.Najlepšie aplikácie Jigsaw Puzzle pre iOS a Android:

Skladačky epické

Skladačky epickéJigsaw Puzzles Epic je úžasná puzzle hra pre používateľov iOS alebo Android s viac ako 8 000 hádankami. Tiež by ste mali nejaký čas zamestnať. Namiesto výberu náhodných scenárov a objektov aplikácia vychádza z reálneho sveta a poskytuje krajiny alebo miesta z reálneho sveta. Týmto spôsobom sa vaše dieťa tiež naučí niečo alebo dve veci.Existujú rôzne úrovne zložitosti a niektoré skladačky majú dohromady 600 kusov. Táto hra ponúka viac zábavy a pútavého charakteru. Existujú rôzne kategórie, ako sú mestá, zvieratá atď. Inštalácia a použitie aplikácie je bezplatné, ale nie všetky hádanky sú úplne zadarmo. Môžete si kúpiť balíčky za 0,99 USD.

Stiahnite si Jigsaw Puzzles Epic: Android | iosAplikácie Jigsaw Puzzle p - Epické skladačky puzzle

Názvy sú identické, avšak skladačky nie sú. Epic Jigsaw Puzzles je k dispozícii aj na platformách iOS alebo Android. Epická skladačka sa dosť líši od použitia obrázkov vo formáte HD ako zdroja pre obrázky skladačky. Vďaka tomu, že ste pri konečnom výsledku spokojní, je hra veľmi príjemná.K dispozícii je 2 000 puzzle, ktoré majú vyriešiť aj 5 tvrdých úrovní s až 500 dielikmi na puzzle. Z akéhokoľvek dôvodu, keď si nainštalujete aj aplikáciu, ktorá žiada o prístup k mobilným hovorom a prístup ku kontaktom. Tiež to môžem poprieť a aplikácia stále funguje dobre. Musíte teda vedieť, že ochrana osobných údajov je na prvom mieste.

Aplikácia sa inštaluje úplne zadarmo, neobsahuje však žiadne reklamy. Môžete si kúpiť ďalšie balíčky puzzle, ktoré sa začnú za 2,99 USD a dosiahnu 10,99 USD.

android foto editor s vrstvami

Stiahnite si puzzle Epic Jigsaw: Android | ios

Skladačky

Skladačky

Skladačky puzzle vytvorili kompletný zoznam, pretože existujú asi 4 spôsoby riešenia skladačiek, ktoré s touto aplikáciou preskúmate. Môžete tiež kúsky prepínať, posúvať alebo otáčať. Ako sa tvrdá úroveň zvyšuje novými spôsobmi. Pre každú skladačku tiež môžete vybrať celkom kusov pred začiatkom hry. Pretože vám poskytne veľa kontroly.

Existuje 5 000 hádaniek s celkovým počtom 1600 dielikov, ktoré môžete vyriešiť pomocou úplne nových hádaniek, ktoré môžete pridávať každý deň. Inštalácia a použitie aplikácie je však bezplatné. Nie všetky zábaly skladačiek sú však zadarmo.

Stiahnite si puzzle: Android | ios

Skladačka

Jigsaw Puzzle je ďalšia hra pre iOS a Android. Obvyklé funkcie, ako je výber celkového počtu dielikov, denné puzzle a mnoho ďalších kategórií, sú tu. Jedna úžasná kategória je obrazy a mnoho ďalších artefaktov od populárnych umelcov . Najlepší dobrý spôsob, ako sa naučiť umenie, však nemyslíte.

Môžete tiež použiť svoje vlastné obrázky na vytváranie skladačiek. Na výber je 20 000 skladačiek, z ktorých môžete nastaviť až 400 kusov. Nie ste si istí, prečo odborníci požadujú povolenie na použitie polohy môjho zariadenia, takže na to buďte opatrní.

Program Jigsaw Puzzle podporuje reklamy, ale môžete ich vymazať nákupom v aplikácii a kúpiť si ďalšie balíčky tematických tém od 3,99 USD.

Stiahnite si Jigsaw Puzzle: Android | ios

Aplikácie Jigsaw Puzzle - Ravensburger Puzzle

Ravensburger - Aplikácie skladačiek

Ravensburger je logická hra už viac ako sto rokov. To je správne. Navrhujú hádanky dlhšie ako ktokoľvek iný, koho poznám. Môžete tiež zvoliť dieliky od 20 do 500, ale to nie je všetko. Môžete tiež ovládať rôzne aspekty, napríklad nechať hru triediť kúsky iba okolo okrajov alebo okrajov alebo ich triediť podľa farieb.

spad spadového poľa 4

Vyriešiť treba aj 2 000 skladačiek a odborníci tvrdia, že aplikáciu pred uvedením do obchodu Play alebo App Store preskúmali u viac ako 100 odborníkov. Neobsahuje žiadne reklamy, nie všetky balíky puzzle sú však zadarmo. Môžete si kúpiť ďalšie balenia, ktoré začínajú na 1,99 USD.

Stiahnite si Ravensburger Puzzle: Android | ios

Skladačky skutočné

Existuje celkom málo obrázkov skladačiek, ktoré sa v tejto aplikácii nedávno pohybovali okolo 2 400, ale potom môžete nahrať svoje vlastné obrázky a použiť ich ako skladačky puzzle. Je to tiež úžasná funkcia a neexistuje nijaké obmedzenie počtu hádaniek, ktoré môžete ľahko vyriešiť pomocou tejto metódy.

Celkový počet kusov je tiež možné upraviť z 9 na 1300, čo by malo byť pre niektorých ľudí celkom dosť. Inštalácia aplikácie je bezplatná, podporuje však reklamy. Môžete ich však tiež vymazať za 5,99 USD. Pridávanie vlastných obrázkov na vytváranie hlavolamov je úplne zadarmo.

Stiahnite si Jigsaw Puzzles Real: Android | ios

Aplikácie Jigsaw Puzzle - Magic Jigsaw Puzzle

Kúzelné skladačky

Aplikácia Magic Jigsaw Puzzles tiež prichádza s viac ako 20 000 HD obrázkami, ktoré môžete vyriešiť vo svojom voľnom čase. Zdrojom obrázka je však karikatúra Network and National Geographic Channel. Pretože ich to skutočne baví.

Celkový počet kusov je tiež možné upraviť z 9 na 1300, čo by malo pre niektorých ľudí celkom stačiť. Inštalácia aplikácie je bezplatná, podporuje však reklamy. Môžete ich však tiež vymazať za 5,99 USD. Pridávanie vlastných obrázkov na vytváranie hlavolamov je úplne zadarmo.

Stiahnite si Jigsaw Puzzles Real: Android | ios

Detské hádanky

Táto špecifická skladačka je zameraná na deti, aby ste našli obrázky, ktoré boli zvyknuté na deti. Zbierka však nie je taká veľká. Je pridané jedno balenie, ktoré obsahuje asi 30 obrázkov a môžete si kúpiť ďalšie. V aplikácii je tiež celkovo 1000 hádaniek.

Detské hlavolamy sú momentálne k dispozícii aj pre mobilné telefóny a tablety Apple. Mnoho ďalších kategórií, ako je poľnohospodárstvo, draci, piráti a ďalšie. Nákup ďalších skladačkových aplikácií vás bude stáť 0,99 dolárov. Neobsahuje žiadne reklamy v aplikácii. Celkový počet hádaniek je obmedzený na max. 7 × 7, aby bola užívateľsky príjemnejšia.

Stiahnite si puzzle pre deti: ios

Detské skladačky puzzle

Magic Jigsaw - aplikácie skladačky

Kids Jigsaw Puzzle je ďalšia úžasná aplikácia pre deti, ale tentokrát pre mobilných používateľov. Aplikácia Kids Jigsaw Puzzle je obdobou predchádzajúcej aplikácie pre deti používateľov systému iOS a dodáva sa s jednoduchými alebo ľahkými hádankami, ktoré zvyšujú obtiažnosť pri každom pokračovaní hry. Fotografie sú užívateľsky prívetivé a obsahujú takmer 150 hádaniek.

Ak si myslíte, že je to málo, aplikácia vám umožní pridávať vlastné obrázky a vytvárať hádanky. Môžete si tiež uložiť vyriešené hádanky ako tapetu mobilného telefónu, ktorá zvyšuje sebavedomie vášho dieťaťa a udrží ho v zábere. Kids Jigsaw Puzzles je úplne zadarmo na použitie a obsahuje reklamy. Neexistujú žiadne nákupy v aplikácii.

Stiahnite si puzzle deti: Android

najlepší doplnok nfl kodi

Záver:

Na trhu je k dispozícii niekoľko ďalších aplikácií so skladačkami, ale navrhujem, aby ste si vybrali aplikáciu, ktorá vám umožní nahrávať vaše vlastné obrázky.

Ak máte v dome veľa detí, musíte si zaobstarať puzzle deti pre mobily a puzzle deti pre iOS. Jigsaw Puzzles, Jigsaw Puzzles Epic a Jigsaw Puzzles Real sú všetko úžasné aplikácie, do ktorých môžete jednoducho nahrať svoju vlastnú zbierku obrázkov a vytvárať tak za pochodu nové hádanky.

Prečítajte si tiež: