Ako zakázať zapojený konektor pre slúchadlá

Zakázať zapojený konektor pre slúchadlá: Nedávno som začal používať lacný herný notebook od spoločnosti Asus, TUF Gaming FX505DY . Má však svoje klady a zápory, ale v počítačoch so systémom Windows alebo v počítačoch s počítačmi Windows je jedna vec spoločná. To dráždivé vyskakovacie okno, ktoré sa objaví zakaždým zapojte slúchadlá do 3,5 mm konektora . Asus tiež nemá výnimku a v tejto príručke zakážeme vyskakovacie okno so zásuvkou pre slúchadlá. Začnime.Väčšina počítačov so systémom Windows má zvukovú aplikáciu, ktorá spravuje zvuk, zariadenia a prehrávanie. Aj keď Windows môžu natívne robiť, OEM výrobcovia pridávajú toto nadúvanie ako osobný kontakt v mene kvality. Upozorňujeme, že Asus má zvukovú konzolu Realtek, ktorá to umožňuje. Keď pripojíte slúchadlá, nasmeruje tiež zvuk do slúchadiel.Zakázať vyskakovacie okno pre slúchadlá

Stlačte tlačidlo Štart a hľadať Realtek Audio Console v ponuke Štart. Tiež si vyberte Pokročilé nastavenia zariadenia z ľavého dolného rohu novootvoreného okna.Vypnite prepínač vedľa Povoliť detekciu konektora, keď je zariadenie pripojené k sieti . Ak je externé zariadenie pripojené, stlmíte interné výstupné zariadenie klepnutím na prepínač vedľa neho.Zaisťuje to, že sa konzola automaticky nezobrazí. Zvuk je ale stále vedený do slúchadiel. Stále však budete dostávať pravidelné upozornenia, že ste pripojili svoje slúchadlá. Ak chcete zážitok bez rozptýlenia bez akýchkoľvek upozornení. Stačí tiež zakázať povolenie na upozornenia pre konzolu Realtek Console.Ak chcete upozornenia deaktivovať, prejdite na ponuky Štart a klepnite na Nastavenia otvoríte stránku Nastavenia. Klepnite na „Systém“.

V časti Nastavenia systému nájdite položku Upozornenia a akcie klepnutím odhalíte jej možnosti. Teraz posuňte zoznam aplikácií na pravom paneli a vypnúť prepínač vedľa Realtek Audio Console .Teraz už nebudete môcť dostávať žiadne ďalšie upozornenia ani vyskakovacie okná, keď nabudúce pripojíte slúchadlá.Záver:

Toto bol najrýchlejší spôsob, ako zakázať dráždivé vyskakovacie okná a upozornenia, ktoré sa zobrazujú zakaždým, keď pripojíte slúchadlá. Nevadí mi, že dostanem upozornenie, ale títo výrobcovia pôvodného zariadenia by mali nájsť spôsob, ako skontrolovať, či zakaždým pripájam najnovšiu dvojicu slúchadiel. Tiež sa nemusí zobrazovať iba upozornenie, keď počítač nerozpozná slúchadlá. Niektoré prenosné počítače Dell to už dokážu, takže viem, že to nie je nemožné. Aké dráždivé okná sa vám zobrazujú v systéme Windows? Dajte mi vedieť v sekcii komentárov nižšie!

Prečítajte si tiež: