Ako vyriešiť Služba zaraďovača tlače nespúšťa chybu v systéme Windows

Prajete si opraviť službu Zaradenie tlače, ktorá nefunguje v systéme Windows? Je to Windows služba, ktorá poskytuje tlačiarni príkaz na tlač. Tiež organizuje všetky tlačové fronty. Ale určite sa zasekne a zobrazí chyby pri tlači. Niektoré z problémov s tlačou sú spôsobené touto službou. Mnoho chýb je spojených so službou zaraďovania.Viac informácií o službe zaraďovania tlače:

Organizuje alebo spravuje niekoľko požiadaviek na tlač a postupne ich zdieľa s tlačiarňou. Berie teda žiadosť o tlač z aplikácií a zaraďuje ich do poradia a poskytuje tlačiarni jeden po druhom príkazy. Vo Windows to funguje s použitím 2 systémových súborov spoolsv.exe alebo spoolss.dll a jedna služba.Známky:

Po zobrazení jednej z nasledujúcich chýb (uvedených nižšie) to znamená, že problém vytvára služba zaraďovania tlače.  • Lokálny zaraďovač tlače nie je spustený alebo sa nespúšťa. Zaraďovač musíte reštartovať.
  • Zaraďovač tlače nefunguje.
  • Zaraďovač tlače sa nespustí.
  • Službu zaraďovania tlačiarní nie je možné spustiť.
  • Služba zaraďovača tlače získavajúca chyby alebo chybný text počas tlače.
  • Hovorí, najskôr spustite / inicializujte službu zaraďovania tlače, potom skúste tlačiť znova.

A tiež určite nemôže zobraziť žiadnu chybu, ale nič nevytlačiť.Niektorým používateľom sa môže pri inštalácii tlačiarne v systéme Windows zobraziť chyba služby zaraďovania tlače, ktorá znie:zmeniť zvuk upozornenia pre Messenger

Operáciu nebolo možné dokončiť. Služba zaraďovania tlače nie je spustená.

Ako opraviť službu Zaradenie tlače nie je spustená Chyba:

Ak chcete opraviť túto chybu, vyskúšajte nasledujúce kroky:Krok 1:

Hit Kľúč od okna + R otvorte dialógové okno SpustiťKrok 2:

Vstup services.msc , potom vyberte Ok .

Krok 3:

Dvakrát klepnite na ikonu Zaraďovač tlačiarní služba a potom upravte typ spustenia na Automaticky . Nastavuje tiež službu Spooler tak, aby sa automaticky inicializovala po reštartovaní počítača. Vyberte si Ok .

Krok 4:

Reštartujte počítač a skúste znova nainštalovať tlačiareň.

Keď sa služba Zaradenie tlače neustále zastaví, keď ju reštartujete. Problém potom pravdepodobne súvisí s poškodenými ovládačmi tlačiarne, ktoré sú nainštalované v počítači. Skúste odinštalovať všetky tlačiarne a softvér tlačiarne z počítača a inicializovať ich úplne od začiatku. Môže to zahŕňať aj softvér na faxovanie alebo zapisovanie PDF. Všetko, čo je uvedené v zozname Ovládací panel v dolnej časti Tlačiarne a faxy Ja by som sa zbavil. Ale v prípade, ak je v systéme nainštalovaný softvér pre ďalšie tlačiarne Pridať / vymazať programy Iba to všetko odinštalujem. Stačí získať aktualizovaný softvér od výrobcov tlačiarní a preinštalovať iba požadované položky.

Môžete sa tiež pokúsiť vyčistiť všetko možné, čo pravdepodobne visí v Zaradení tlačiarne.

Záver:

Tu je všetko o službe zaraďovania tlače nie je spustená. Je tento článok užitočný? Stretli ste sa niekedy s opravou chyby? Našli ste inú alternatívu, ktorej sa v tomto článku nemôžeme venovať? Dajte nám vedieť svoje myšlienky a návrhy v sekcii komentárov nižšie.

Do tej doby! Zostaňte v bezpečí 🥰

sťahovanie pôvodu uviazlo na obnovení

Prečítajte si tiež: