Ako vykoreniť Nexus 5X na Nougat 7.0 NRD90S OTA

Aktualizácia Android Nougat 7.0 pretože Nexus 5X je za zákrutou a vybije sa kedykoľvek. Aktualizácia bude do značnej miery závisieť od vybíjania prehľadov vývojárov Androidu N, napriek tomu môžete očakávať niekoľko úžasov, ktoré sa pridajú k ľuďom všeobecne, a posledný príchod Androidu Nougat.

Klebety hovoria, že Nexus 5X a 6P dostanú aktualizáciu Android 7.0 Nougat do 22. augusta, čo je v sezóne tohto zloženia už len pár dní. Ak patríte medzi hviezdnych používateľov, ktorí sa nervózne usilujú o aktualizáciu telefónu Nexus 5X pre Android Nougat, budete sa musieť pripraviť na pripravovanú aktualizáciu.Root Nexus 5XZakorenenie systému Android N vývojár vidí, že vybíjanie je zatiaľ najaktuálnejšie s najnovšou formou systému SuperSU OR systemless root by Kúzelný. Nech už je to akokoľvek, posledný príchod systému Android 7.0 Nougat by mohol veci trochu usporiadať a súčasné metódy zakorenenia by mohol zostať nemožný.Všetko zvážime, až neskôr zistíme, či je mysliteľné rootovať aktualizáciu Nexus 5X Nougat. Máme veľké očakávanie, že metódy rootovania pre vybíjanie recenzií budú s posledným príchodom aktualizácie Android 7.0 Nougat fungovať dobre. Nasleduje odkaz na root Nougat 7.0 s najnovšou formou obnovy SuperSU a TWRP.Pozri tiež: Ako nainštalovať TWRP a koreňový Galaxy J5 na aktualizáciu Marshmallow 6.0.1

K stiahnutiu:

Ako vykoreniť Nexus 5X na Nougat 7.0 NRD90M / R / S

 1. Stiahnite si TWRP recovery 3.0.2-2 z vyššie uvedeného odkazu a nainštalujte ho na svoj Nexus 5X cez Fastboot.
  Ak potrebujete pomoc s inštaláciou TWRP, pozrite si nášho dôkladného sprievodcu → Ako nainštalovať zotavenie TWRP cez Fastboot.
 2. Stiahnite a preneste komprimovaný súbor SuperSU z odkazu na stiahnutie vyššie do svojho Nexus 5X.
 3. Naštartujte Nexus 5X a obnovte ho pomocou TWRP.
 4. Inštalácia / flashovanie SuperSU zip pomocou ponuky Inštalácia na TWRP.
 5. Po efektívnom blikaní súboru SuperSU získate výber možnosti Reboot framework.
 6. Ak TWRP pred reštartom požiada o inštaláciu SuperSU, vyberte možnosť Neinštalovať SuperSU.

To je v skratke. Ak chcete overiť prístup root na svojom Nexus 5X so systémom Android Nougat 7.0 NRD90M / R / S, stiahnite si / nainštalujte ľubovoľnú aplikáciu na kontrolu koreňov z Obchodu Play.Ako zakázať vynútené šifrovanie a dm-verity na zariadeniach Nexus 5X bežiacich na platforme Nougat

 1. Ak je váš Nexus 5X zakorenený podľa vyššie uvedených krokov, môžete si vziať titánovú zálohu svojich aplikácií s informáciami a preniesť ich do počítača (alebo cloudu), aby ste mohli svoje zariadenie usporiadať tak, aby ochromovalo obmedzené šifrovanie.
  Poznámka: Vyčistia sa všetky informácie o vašom zariadení. Pred pokračovaním v nižšie uvedených krokoch posilnite vo svojom zariadení nesmierne významné súbory.
 2. Nabootujte Nexus 5X do režimu obnovenia.
 3. V primárnej ponuke TWRP vyberte možnosť Vymazať.
 4. Vyberte možnosť Formátovať údaje, potom zoraďte áno a stlačte na konzole tlačidlo Prejsť.
  Toto oslabí obmedzené šifrovanie na vašom Nexus 5X so systémom Nougat.
 5. Reštartujte počítač a obnovte, aby ste sa dostali do priečinka / information z TWRP. V základnej ponuke TWRP vyberte možnosť Reboot a potom výberom možnosti Obnoviť reštartujte obnovu.

Pretože organizovanie informácií rovnako vylúči root, dostane sa na. Ak chcete získať root, musíte znova flashovať SuperSU zip. V zásade pripojte svoje zariadenie k počítaču počas obnovy TWRP, preneste predtým stiahnutú kompresiu SuperSU do zásoby a pomocou inštalačnej ponuky TWRP komprimujte súbor.Reštartujte telefón.