Ako používať Rootcloak Android Pay na zakorenenom zariadení

android pay rootcloakpoužitie procesora avast

Zakorenené zariadenia so systémom Android sú náchylné na útoky, pretože k systémovým súborom je ľahký prístup. Google uprednostnil predovšetkým bezpečnosť a zabezpečenie používateľov, a preto spoločnosť deaktivovala Android Pay na koreňových telefónoch. V tomto článku si povieme, ako používať Rootcloak Android Pay na zakorenenom zariadení. Poďme začať!Ak ste však rootovali svoj telefón a chcete používať Android Pay. Napriek obavám o ochranu osobných údajov existuje riešenie, ktoré vám umožní používať Android Pay aj na zakorenenom telefóne s Androidom. Odomknutý bootloader nemusíte zamykať ani odstraňovať prístup root.Existuje tiež nový spôsob (pravdepodobne najlepší) používania služby Android Pay s rootom: 1. Rootujte svoje zariadenie s Androidom spolu s bezsystémovým rozhraním Magisk.
 2. Pomocou aplikácie AutoMagisk môžete kedykoľvek pomocou aplikácie Android Pay automaticky vypnúť root (za chodu). Má tiež možnosť zakázať root, keď je vypnutá obrazovka. Takže môžete vykonávať platby zo služby Android Pay bez toho, aby ste vypli root a vypli telefón.

Nový modul Xposed s názvom Žiadna kontrola zariadenia tiež môže skryť koreňový / upravený stav vášho zariadenia v službách Google Play. Môže tiež pomôcť, keď Android Pay pracuje s rootom. Alternatívnu metódu môžete skontrolovať na konci tohto príspevku.Ďalej

Google včera uviedol na trh Android Pay v USA a táto služba sa čoskoro rozšíri aj do mnohých ďalších častí sveta, keď získa na príťažlivosti. Čo však musí byť pre vás, nás a mnoho ďalších rovnako zmýšľajúcich ľudí pálčivou otázkou Je Funguje Android Pay na rootovanom zariadení? vlastne.

No, NIE . Android Pay momentálne momentálne oficiálne nefunguje na zakorenených zariadeniach so systémom Android. Ale nie je to také drzé ako Samsung Pay, aby na vašom zariadení nikdy nefungovalo, ak ste ho niekedy zakorenili.Android Pay môže fungovať aj na zariadeniach s Androidom, ktoré boli predtým rootované alebo majú odomknutý bootloader. Oficiálne to však nebude fungovať na zariadeniach spolu s aktívnym prístupom root.Čo bude ďalej | android pay rootcloak

Peňaženka Google mala rovnaké obmedzenia aj pre rootované zariadenia s Androidom. Potom však spoločnosť Google ticho odstránila dané obmedzenie a umožnila Peňaženke Google pracovať aj s prístupom root v zariadení. To sa môže stať aj aplikácii Android Pay. V určitom okamihu v budúcnosti, kedykoľvek to spoločnosť Google vyrieši, aby zabezpečila Android Pay pred prístupom root. A bude si tým skutočne istý, potom môže zrušiť koreňové obmedzenie aplikácie.

Android Pay teda oficiálne nepodporuje prístup root, to však neznamená, že v skutočnosti neexistuje žiadne riešenie. Existuje niekoľko spôsobov, ako zabezpečiť, aby služba Android Pay spolupracovala aj s rootom.

Systémové rootové riešenie pre Android Pay

Ak chcete, aby služba Android Pay pracovala s rootom Systemless, postupujte podľa pokynov uvedených nižšie.

 • Naformátujte alebo obnovte výrobné nastavenia zariadenia, aby ste mohli skladovať firmvér bez akýchkoľvek vlastných úprav.
 • Rootujte svoje zariadenie spolu s bezsystémovým SuperSU.
 • Zapnite ladenie USB na zariadení:
  • Zamierte do nastavenie O tablete a klepnite 7krát na číslo zostavenia aby sa umožnilo Možnosti vývojára .
  • Vráťte sa do nastavenie vybrať Možnosti vývojára zapnúť Ladenie USB.
Ďalej
 • Nastavte ADB a Fastboot aj na vašom PC.
 • Teraz pripojte zariadenie k počítaču.
  └ Ak sa na obrazovke vášho zariadenia zobrazí výzva so žiadosťou o povolenie ladenia USB, kliknite na tlačidlo Ok.
 • Teraz otvorte príkazové okno na PC a zadajte nasledujúci príkaz:
  adb shell
  jeho
  chmod 751 / su / bin
 • To je všetko. Android Pay by teraz mal vo vašom zariadení fungovať spolu s nesystémovým rootom.

To, čo sme urobili pri vyššie uvedenej metóde systémového rootingu, je vypnutie kontrolných sietí SafetyNet, ktoré zisťujú systémový root v zariadení. Dúfam, že to bude fungovať aj pre vás. Ak nie, vyskúšajte tiež ďalšie spôsoby uvedené nižšie.

pufanie cajovej tv na firestick

Vypnite rootovanie zo SuperSU | android pay rootcloak

Ako bolo navrhnuté prostredníctvom Turd Fergussen v komentároch na to funguje aj samotné vypnutie root z SuperSU:

 • Vo svojom zariadení musíte otvoriť aplikáciu SuperSU.
 • Potom klepnite na kartu Nastavenia.
 • Teraz zrušte začiarknutie možnosti Povoliť superužívateľa.
 • Otvorte Android Pay a potom nastavte svoje karty.
 • Vráťte sa späť do aplikácie SuperSU a začiarknite možnosť Povoliť superužívateľa.

To je všetko. Vy by ste mali byť schopní platiť teraz.

Metóda 3: Použite modul RootCloak Xposed

Môžete použiť modul Xposed s názvom RootCloak ktorý maskuje koreňový stav vášho zariadenia. Môžete teda zamaskovať aplikáciu Služby Google Play (ktorú používa Android Pay) a skryť skutočnosť, že aj vaše zariadenie je rootované. Nižšie je uvedený okamžitý sprievodca hackom:

 • Najskôr si do zariadenia nainštalujte Xposed Framework.
 • Nainštalujte si RootCloak Xposed Module a zapnite ho v inštalačnej aplikácii Xposed.
 • Otvorte aplikáciu RootCloak zo spúšťača.
 • Teraz ako prvý používateľ aplikácie otvorte ponuku (klepnite na ikonu 3 bodiek) a vyberte možnosť Obnoviť predvolené aplikácie.
 • Ak služby Google Play ešte nie sú v zozname predvolených aplikácií, môžete ich pridať pomocou tlačidla +.
 • Reštartujte zariadenie alebo tiež Vynútiť zatvorenie aplikácie Služby Google Play.
 • Stačí otvoriť aplikáciu Android Pay, ktorá by teraz mala fungovať na vašom rootovanom zariadení.

Poznámka: Ak dostávate sily, zatvára sa pri pridávaní vašich kreditných alebo debetných kariet. Potom ho možno budete musieť opakovane zapínať a vypínať, kým nepridáte všetky svoje karty. A nakoniec to tiež necháme Zapnuté.

Alternatívna metóda (nevyskúšané) : | android pay rootcloak

Nainštalujte skutočne žiadny Xposed modul bez kontroly zariadenia.

Google nedávno predstavil nové rozhranie SafetyNet API, ktoré pomáha vývojárom aplikácií skontrolovať, či je vaše zariadenie zakorenené alebo upravené vrátením nesprávneho stavu. Aby ich aplikácie mohli zodpovedajúcim spôsobom upravovať aj funkcie.

Modul No Device Check Xposed zmení toto správanie a vždy vráti skutočný stav pre kompatibilitu vášho zariadenia. Aby si aplikácie mysleli, že vaše zariadenie nie je zakorenené alebo nijako upravené, a umožnili vám tak využívať všetky jeho funkcie.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám tento článok pre Android pay rootcloak páči, a tiež vám pomôže. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám krásny deň!

Pozri tiež: Čo znamená Čakajúce na Snapchate - Ako opraviť