Uvoľnite miesto na telefóne s Androidom

Môže sa to stať veľmi efektívne, najmä ak máte telefón s Androidom s kapacitou nižšou ako 128 GB: niekedy sa pokúsite

Obnovte odstránené správy WhatsApp

Už ste niekedy omylom odstránili chat WhatsApp a okamžite ste to oľutovali? Zaujíma vás, či existuje spôsob, ako ju získať späť?

Získajte QR kód pre svoj profil LinkedIn

V minulosti som musel na skenovanie a interpretáciu QR kódov používať konkrétnu aplikáciu, ale najnovšie verzie systému iOS od spoločnosti Apple majú zabudovaný skenovací systém.

Odstráňte medzipamäť aplikácie pre Android

Vyrovnávacia pamäť aplikácie sa z aplikácie odstráni. Neexistuje žiadna konfigurácia systému Android, ktorá by sumarizovala medzipamäť aplikácií pre všetky aplikácie v telefóne s Androidom.

Chráňte obrazovku svojho telefónu s Androidom

Pred piatimi rokmi bol pokles telefónu Android a rozbitie jeho obrazovky pre mnohých ľudí pozoruhodnou starosťou. Výdrž smartfónov je enormná

6 profesionálnych trikov na vylepšenie batérie vášho iPhone

Batéria je možno prvkom vášho iPhone, pre ktorý najviac trpíte. V tých chvíľach, keď to začne ochabovať, uvidíte, že neexistuje možnosť okamžitého dobitia a máte na to ešte hodiny. Je to niečo, čo sa nám všetkým občas stalo a bolo to ľahké

Vyberte najlepšiu kartu microSD

Ako zistíme, že zakaždým, keď sa významný výrobca rozhodne vydať hlavný telefón bez slotu pre microSD, oddaní pre Android zostávajú nadšení z našich možností

Tlačte priamo zo svojho smartphonu so systémom Android

Väčšina inteligentných telefónov s Androidom je v dnešnej dobe úplne schopná pracovať v uponáhľaných pracovných staniciach. Nech je to už akokoľvek, čo s tým, kedy potrebujete tlačiť

Ako odstrániť odoslanú správu na Snapchate

Snapchat je aplikácia založená na dočasne dostupných informáciách. Platnosť vašich príbehov vyprší a platia aj vaše četové správy. To je to, čo podporuje interakciu s aplikáciou.

Ako zdieľať váš profilový kód Facebook Messenger

Nadviazanie priateľstva s niekým prostredníctvom služby Facebook Messenger je oveľa jednoduchšie. V novej spustenej aktualizácii má teraz aplikácia na chatovanie na Facebooku kódy Messenger.

Ako pridať kontakt do aplikácie WhatsApp Messenger

WhatsApp Messenger, bezplatná multiplatformová aplikácia pre mobilný rozhovor a volanie VoIP, je jednou z najpopulárnejších aplikácií na svete s viac ako miliardou ľudí.

Na telefónoch Samsung Galaxy S úplne deaktivujte aplikáciu Bixby

Odkedy spoločnosť Samsung oznámila Galaxy S8 s pomocníkom na palube, Bixby, ľudia požadovali spôsoby, ako ho deaktivovať

Vytvorte snímku obrazovky Galaxy Note 10

Zachytenie snímky obrazovky v telefóne je jednou z jeho najzákladnejších funkcií. Ale v telefóne tak schopnom ako Galaxy Note 10 ich je viac

Ako vyčistiť medzipamäť z iPhone

V predvolenom nastavení ponúka Apple iba 5 GB bezplatného úložiska na Apple iCloud. Musíte upgradovať na väčší plán úložiska vo svojom zariadení iPhone alebo iPad.

Ako odomknúť uzamknutý Apple iPhone

Funkcia prístupového kódu Apple iPhone je relatívne dobrá z hľadiska bezpečnosti, ale určite zlá, ak si ju nepamätáte. Pokiaľ teda nie je vytvorená záloha.

Zobraziť minulé oznámenia v systéme Android

Zmeškané upozornenia sú v systéme Android jednou vecou. Je to vtedy, keď odhodíte upozornenie, len aby ste si uvedomili, že ho potrebujete neskôr. Môžete ho náhodne vyhodiť

Skontrolujte, kto si pozrel váš príbeh na Snapchate

Váš príbeh Snapchat vám umožňuje zdieľať fotografiu alebo video so všetkými svojimi priateľmi zo služby Snapchat po dobu 24 hodín. Na rozdiel od bežnej fotografie alebo videa Snapchat.

Naskenujte QR kód

Vedeli ste, že môžete zdieľať svoju sieť Wi-Fi s priateľmi a rodinou tým, že im dáte šancu naskenovať QR kód na vašom smartfóne Galaxy?

Chráňte a čistite kartu Apple

Spoločnosť Apple považovala za potrebné zverejniť dokument online podpory, v ktorom bude vysvetlené, ako vyčistiť a bezpečne uložiť a prenášať jeho novú fyzickú kartu Apple.

Nájdite a zvýšte svoje skóre v službe Snapchat

Všimli ste si niekedy, ako majú profily Snapchat pripojené skóre? Sú to čudné čísla, že veľa ľudí nepozná účel.