Kompletný prehľad bezplatných zvukových nástrojov na rozdelenie súborov

Zaujíma vás bezplatné zvukové nástroje na rozdelenie súborov? Rozdeľovače zvukových súborov sú nevyhnutné, keď chcete rozdeliť veľké zvukové súbory na menšie, prehľadnejšie časti. Ak chcete napríklad vytvárať zvonenia pre svoj mobil, môžete použiť aplikáciu na rozdeľovanie zvukových súborov na vytváranie bezplatných zvonení pomocou existujúcej hudobnej knižnice.Ďalším dôvodom, prečo chcete použiť rozdeľovač zvukových súborov, sú podcasty s chybami. Alebo iné druhy digitálneho záznamu, kde je jeden veľký súvislý zvukový blok. Môžu byť veľké a ich rozdelenie na časti uľahčuje ich počúvanie. Audioknihy sa dodávajú aj s oddielmi kapitol. Ale ak máte audioknihu, ktorá je jedným veľkým súborom, potom môžete použiť rozdeľovač na vytvorenie samostatných kapitol.​ A ak z nejakého dôvodu neviete, ako otvoriť súbor DAT vo svojom OS vrátane Mac alebo Windows alebo dokonca Android, Sprievodcu si môžete pozrieť tu: Otvorte súbor DAT. Takže bez ďalších okolkov prejdime k recenzii Audio Tools.Bezplatné zvukové nástroje na rozdelenie súborov -> Najlepší rozdeľovač MP3 na internete:

Ak chcete začať sekať, krájať na kocky a miešať svoje zvukové súbory, tu je niekoľko najlepších bezplatných zvukových nástrojov alebo bezplatných rozdeľovačov MP3 na internete.WavePad Audio File Splitter

WavePad Audio File Splitter prichádza so sadou funkcií na rozdelenie zvukových súborov. Je kompatibilný s bezstratovými aj stratovými audio formátmi ako MP3, FLAC, OGG a WAV.Webová stránka však tento nástroj nazýva audio splitter. Je to však viac ako toto. Názov aplikácie je tiež trochu mätúci. Na domáce použitie je však zadarmo bez časového obmedzenia.Čo robí tento program tak flexibilným, je množstvo metód, ktorými dokáže rozdeliť zvukové súbory. Úžasnou funkciou je tiež použitie detekcie ticha. To vám umožní rozdeliť veľký zvukový súbor s rôznymi hudobnými stopami.

Po konvertovaní zvukového disku CD do jedného veľkého súboru MP3 je nástroj WavePad najlepšou voľbou na vytváranie jednotlivých skladieb. Na pridanie informácií o kontrole trasy môžete použiť aj editor značiek ID3. Je to užitočný krok, ak chcete vedieť, ako sa každá skladba volá.Tento softvér je dostupný aj pre počítače MacOS alebo Windows, zariadenia so systémom iOS a zariadenia so systémom Android. Tento úžasný bezplatný program je všestranný a vysoko odporúčaný.Stiahnite si alebo nainštalujte WavePad Audio File Splitter

Mp3splt

  Mp3splt

Mp3splt je ďalší úžasný nástroj na presné krájanie zvuku. Automaticky kontroluje deliace body a tiché medzery, čo je najlepšie na rozdelenie albumu. Názvy súborov a informácie o hudobných značkách je možné získať z online databázy – CDDB – automaticky.

Tento multiplatformový nástroj si môžete stiahnuť aj pre MacOS, Windows a Linux. Je tiež kompatibilný s formátmi súborov MP3, Ogg Vorbis a FLAC.

Používateľské rozhranie je pomerne jednoduché, ale existuje je aj krivka učenia. Softvér má vstavaný audio prehrávač, takže si môžete prehrať všetky zvukové stopy alebo zobraziť ukážku svojich dielov vo formáte MP3. Po veľkej nahrávke generuje Mp3splt dobré výsledky.

Nainštalujte alebo stiahnite si Mp3splt pre Mac, Windows alebo Linux

FFmpeg

  FFmpeg

FFmpeg pravdepodobne najneobvyklejší záznam v tomto zozname. Ale je tu, pretože je super účinný. FFmpeg je nástroj príkazového riadka s otvoreným zdrojom, ktorý spracováva všetky typy multimediálnych súborov. Obsahuje MP3. Slúži však ako back-end pre mnoho ďalších aplikácií, ale je celkom jednoduchý alebo ľahko použiteľný.

Pomocou FFmpeg môžete tiež použiť jednoduchý príkaz na vystrihnutie častí väčšieho zvukového súboru. Tiež špecifikuje čas, kedy chcete začať strih, čas, kedy chcete, aby sa zastavil, a výstupný súbor, a môžete začať. Keďže ide o nástroj príkazového riadka, môžete presne určiť miesta, kde chcete veci rozdeliť. Je tiež dostatočne všestranný na to, aby počas strihania zmenil vaše súbory na rôzne formáty. Aby ste mohli zobrať obrovský FLAC alebo WAV a rozrezať ho na množstvo zvládnuteľných MP3.

Stiahnite si alebo nainštalujte FFmpeg pre Windows, Mac alebo Linux

Drzosť

  Drzosť

Audacity je robustný open-source nástroj pre všetky typy úprav zvuku. Je tiež skvelým kandidátom na niečo ľahké alebo jemné, ako je napríklad zníženie dlhého MP3. Je tiež k dispozícii na širokej škále platforiem, je tiež vyvinutý a obsahuje užívateľsky prívetivé grafické rozhranie, ktoré nie je príliš ťažké vyzdvihnúť.

Pomocou Audacity môžete súbor jednoducho upravovať alebo zmenšovať. Má ďalšie výhody práce s obrovskou škálou zvukových formátov. Tiež vám ponúka možnosť zmeniť typy súborov alebo vytvárať kópie v rôznych formátoch.

Stiahnite si alebo nainštalujte Audacity pre Windows, Mac alebo Linux

AudioTrimmer

  AudioTrimmer bezplatné zvukové nástroje

Ak nechcete inštalovať úplne nový program. Potom môžete použiť webovú možnosť, ako je napríklad AudioTrimmer. Pomocou tohto môžete jednoducho nahrať svoj dlhý súbor MP3 a povedať webovej stránke, kde ho chcete vystrihnúť. AudioTrimmer tiež upraví váš súbor a poskytne vám výsledné odrezané kusy. Funguje na akejkoľvek platforme, aj na Androide. Je to však dobré pre jednorazové situácie, keď by sťahovanie nového programu bolo nadmerné.

Stiahnite si Audio Trimmer pre Windows, Mac alebo Linux

MP3 Toolkit

  MP3 Toolkit-Free Audio Tools

MP3 Toolkit je ďalší úžasný nástroj. Je to zbierka 6 samostatných nástrojov na manipuláciu so zvukom, ktoré sú všetky nejakým spôsobom nevyhnutné. Obsahuje Ripper, Converter, Merger, Tag Editor, Cutter a Recorder.

Zlúčenie vám umožňuje prijímať rôzne zvukové súbory. Nielen to, ale aj usporiadať ich v konkrétnom poradí, ktoré chcete. Potom ho exportujte ako jeden kombinovaný zvukový súbor. Cutter vám umožňuje vziať jeden zvukový súbor, potom zvoliť čas začiatku a konca a potom exportovať váš výber ako samostatný zvukový súbor.

Môžete si tiež bezplatne stiahnuť alebo nainštalovať súpravu MP3 Toolkit. Ako to môže byť označené ako Neregistrované. Neexistujú žiadne známky toho, či tento model obmedzuje funkcie alebo má časový limit.

Stiahnuť ▼: MP3 Toolkit

mp3DirectCut

  mp3DirectCut-Free Audio Tools

mp3DirectCut je základný malý zvukový editor, ktorý je ľahký. Tiež s tým nemôžete veľa urobiť, ale je celkom dobrý v tom, čo dokáže. Medzi základné operácie patrí kopírovanie, vystrihovanie, vkladanie a nahrávanie zvuku.

Čo odlišuje túto aplikáciu od väčšiny, je skutočnosť, že manipuluje so zvukovými súbormi bez toho, aby ich najprv dekomprimovala. Výsledkom je nielen rýchlejší pracovný tok, ale aj zachovanie skutočnej kvality zvuku, pretože sa nechce opätovne komprimovať.

Ďalšie úžasné funkcie pridávajú detekciu pauzy, úpravu ID3 tagov, dávkové spracovanie súborov, automatické rozdelenie skladieb podľa časovej hodnoty a automatické vytváranie súborov a tagov po rozdelení skladieb.

Stiahnuť ▼: mp3DirectCut

Záver:

Tu je všetko o „bezplatných zvukových nástrojoch na rozdelenie súborov“. Ak sa o tom chcete dozvedieť viac, dajte nám vedieť nižšie. Pre ďalšie otázky a otázky nám dajte vedieť v sekcii komentárov nižšie!

Prečítajte si tiež:

náhodných používateľov snapchatu, ktorí si ma pridávajú
  • Kompletná recenzia na Ethernet Splitter vs Hub vs Switch