Vyriešiť akýkoľvek problém s vaším iPhone pomocou dr.fone

Drvivá väčšina používateľov si myslí, že problémy s ich zariadeniami Apple dokáže vyriešiť iba iTunes, je však k dispozícii veľa nástrojov, ktoré nám môžu pomôcť s rôznymi chybami a dokonca aj s obnovením zmazaných súborov.Každému sa stalo, že bez toho, aby presne vedel, ako, bol iPhone uzamknutý v režime obnovenia resp Režim DFU. Ak je to váš prípad, nebojte sa, pretože dnes vám prinášame aplikáciu, ktorá vyrieši akýkoľvek typ problému, ktorý sa stane s vašim iPhone alebo iPad.vo vašej sieti sa vyskytlo príliš veľa zlyhaní prihlásenia

dr telefondr.fone je nástroj na obnovenie systému iOS ktorý opraví vaše zariadenie Apple tým, že umožní jeho opätovné normálne fungovanie. Aj jeho najnovšia aktualizácia zaisťuje riešenie problémov, ktoré sa objavia pri návrate z jednej z beta verzií iOS 13 do iOS 12.Problémy po aktualizácii systému iOS? dr.fone na záchranu

Pri aktualizácii zariadenia iPhone alebo iPad sa väčšinou nestane nič zvláštne, ale niekedy môže dôjsť k zablokovaniu vášho zariadenia. To sa tiež môže stať veľmi často, keď vykonáme prechod na nižšiu verziu, čo je pravdepodobné, ak zvyčajne inštalujete verzie beta iOS 13. Jediným zjavným riešením je obnova z iTunes a následná strata dát a informácií. Pred prijatím takýchto extrémnych opatrení však odporúčame použiť dr.fone.Jednou z najúžasnejších funkcií tejto aplikácie je, že obnovíte svoj iPhone bez straty dát. V porovnaní s obnovením systému iOS z iTunes alebo inými metódami, ktoré môžu vyriešiť problémy so systémom, nebude použitie programu dr.fone nijako ovplyvňovať vaše údaje. Všetko, čo musíte urobiť, je pripojiť zariadenie a pár kliknutí a za pár minút budete mať svoj iPhone alebo iPad opäť funkčný.V každom z nižšie uvedených prípadov vám dr.fone pomôže vyhnúť sa obnoveniu a stratiť vaše údaje:  • Zariadenie uviaznuté v režime DFU.
  • Biela obrazovka smrti alebo biela obrazovka smrti.
  • iPhone s čiernou obrazovkou.
  • Zavádzacia slučka pre iPhone alebo nekonečná slučka.
  • iPhone zamrznutý.
  • iPhone sa zachytil pri reštarte.

Ak je váš iPhone v niektorej z týchto situácií pomocou dr.fone, môžete ho znova zariadiť tak, aby fungoval normálne a bez straty dát, zaistí vám tiež riešenie ďalších problémov, ktoré nie sú na tomto zozname, a niečo veľmi dôležité, pomôže vám, keď prechod na nižšiu verziu systému iOS.

Vrátiť sa k staršej verzii iOS nie je jednoduchá úloha a kroky môžu byť pre väčšinu používateľov príliš zložité, ale vďaka dr.fone pri prechode na nižšiu verziu systému iOS nestratíte údaje. Útek z väzenia navyše nie je potrebný.

Tiež si pozrite: Apple získava Intel Modems Business

Kroky, ktoré treba podniknúť pri oprave vášho iPhone

Akonáhle máte stiahnutý dr.fone v počítači Mac alebo Windows by ste ho mali otvoriť a uvidíte okno, ako je okno uvedené nižšie. Musíte kliknúť na ikonu Oprava alebo Oprava oddiel.

Teraz je ten pravý čas pripojiť váš iPhone alebo iPad k počítaču pomocou oficiálneho kábla. Je pravdepodobné, že na svojom iOS zariadení by ste mali zadať kód a kliknúť na Dôverujte tomuto počítaču. Po dokončení bude dr.fone automaticky detekovať vaše zariadenie so systémom iOS a ukáže vám dve možnosti štandardného režimu a pokročilého režimu.

Štandardný model alebo Štandardný režim , opravte väčšinu problémov, ktoré sa môžu vyskytnúť v systéme iOS, bez toho, aby to malo za následok stratu údajov. Pokročilý režim alebo Pokročilý režim rieši ešte viac problémov, ale vymaže údaje zariadenia. Naše odporúčanie je použiť iba pokročilý režim, ak zlyhá štandardný model.

ako pridať hry z obchodu Microsoft do pary -

Nástroj automaticky detekuje model vášho zariadenia, či už ide o iPhone alebo iPad, a zobrazuje rôzne dostupné verzie systému. Je kompatibilný s prakticky všetkými verziami systému iOS. Kliknutím na Štart začne proces, ktorý vyrieši akýkoľvek problém, o ktorom sme sa už zmienili.

Môže byť potrebné, aby dr.fone stiahol firmvér zariadenia, čo môže trvať niekoľko minút a bude závisieť od vášho internetového pripojenia. Potom to overí a ak dokáže vyriešiť problém so zariadením, zobrazí sa obrazovka s tlačidlom s názvom Opraviť alebo Opraviť teraz . Stlačením a po pár minútach čakania bude náš iPhone alebo iPad opravený.

Ako vidíme, jedná sa o skutočne výkonný nástroj, ktorý sa dá použiť na veľa vecí. Je pravda, že jedným z jeho hlavných použití je riešenie chýb po aktualizácii alebo downgrade systému iOS, ale funkcií je oveľa viac.

Pomocou dr.fone môžete obnoviť odstránené dáta zo svojich zariadení alebo záložných kópií v iTunes alebo na iCloude; preneste, skopírujte a uložte kópiu všetkých svojich dokumentov; natrvalo vymazať údaje a dokonca obnoviť odstránené chaty, fotografie alebo súbory z vašich sociálnych sietí, ako je WhatsApp.