Kroky na stiahnutie emailovej správy v programe Outlook

Chcete vyvolať e-mailovú správu v programe Outlook 2010? Čo sa stalo, ak ste poslali e-mail bez priloženia dôležitého dokumentu alebo do e-mailu omylom zadáte nesprávne informácie? Outlook 2010 poskytuje úžasnú funkciu na vyvolanie odosielania pošty. Je to tiež prvý e-mailový klient pre počítače, ktorý poskytuje takúto úžasnú možnosť.

Kroky na stiahnutie emailovej správy:

E-mailovú správu v Outlooku vyvoláte podľa pokynov uvedených nižšie:najlepšia aplikácia kodi pre nfl

Odvolať e-mailovú správu

Krok 1:

Prejdite na položku Odoslané položky a potom otvorte správu, ktorú chcete znova odoslať.Krok 2:

Potom môžete stlačiť tlačidlo Office (Ponuka File).Krok 3:

Potom prejdite na Info kartu a prejdite na Správa znova odoslať a odvolať možnosť.

Krok 4:

Potom klepnite na rozbaľovacie tlačidlo umiestnené s Odvolať alebo znova odoslať možnosť a potom vyberte Odvolať túto správu možnosť.Zobrazí sa výzva, aby ste povedali, čo robiť pri vyvolaní. Môžete buď Odstrániť neprečítané kópie e-mailu, alebo Odstrániť tieto kópie a nahradiť ich novým e-mailom. Majte tiež na pamäti, že Povedzte mi, či je stiahnutie z trhu úspešné alebo neúspešné u každého príjemcu možnosť je označená. Ak chcete byť informovaní, zrušte začiarknutie tohto políčka.Možnosť fungovania stiahnutia z trhu:

Túto možnosť môžete použiť na odstránenie kópie správy z doručenej pošty príjemcu alebo na odstránenie kópie správy a jej nahradenie novou poštou. Prvú možnosť môžete použiť, ak omylom zdieľate e-mail s príjemcom, zatiaľ čo druhú možnosť môžete použiť, ak nemôžete pridať prílohu alebo iné informácie.

Pamätajte, že môže iba vymazať / nahradiť neprečítané e-mailové správy. Ak príjemca e-mail prečítal, Outlook 2010 ho nebude môcť odstrániť ani nahradiť. Pamätajte tiež, že táto možnosť funguje iba v podnikovom prostredí, ak zdieľate e-mail na adresu Gmail, Yahoo, Hotmail atď., Potom táto možnosť nebude fungovať.

Záver:

Tu je všetko o ‘Vyvolať e-mailovú správu’. Ak máte akékoľvek otázky a otázky, obráťte sa na nás v sekcii komentárov nižšie!

tumblr zakázať zobrazenie palubnej dosky

Prečítajte si tiež: