Zaujíma vás, ako synchronizovať ovládač PS4? Tu je návod

Ovládač PlayStation 4 je známy ako DualShock 4. Ku konzole sa tiež pripája bezdrôtovo cez Bluetooth. Ak chcete synchronizovať ovládač PS4 pomocou konzoly PlayStation 4, jednoducho postupujte podľa niekoľkých krokov.

Dôležité: Môžete jednoducho synchronizovať ovládače vyrobené špeciálne pre PS4. Cez konzolu PS4 nemôžete synchronizovať ovládač PS3 alebo PS2. Môžete tiež použiť a ovládač PS4 s PS3.Synchronizujte ovládač PS4 s PS4

  Ovládač PS4Ak chcete synchronizovať ovládač s počítačom, najmä prvýkrát, chcete kábel USB, akýkoľvek kábel USB 2.0 Micro-B môže pripojiť DualShock 4 ku konzole. Okrem toho sú na počítači iba dva porty USB. Aby ste mohli synchronizovať až 4 ovládače na hráčsky účet.Krok 1:

Pred povolením vášho PS4. Jednoducho zapojte malý koniec USB kábla do portu v hornej časti ovládača. Jednoducho pripojte druhý koniec do jedného z USB portov na prednej strane konzoly.Krok 2:

Zapnite svoj PS4 po stlačení tlačidla napájania konzoly. Mal by automaticky rozpoznať váš ovládač a priradiť ho k prvému hráčskemu slotu.

čas popcorn chromecast nefunguje
Krok 3:

Stlačte tlačidlo PS v strede ovládača a zobrazí sa prihlasovacia obrazovka, kde si môžete vybrať hráčsky účet alebo si ho vytvoriť.Tip: Jednoduchým stlačením tlačidla PS na ovládači sa konzola automaticky aktivuje, pokiaľ je nabitá.Synchronizujte ďalšie ovládače PS4 bezdrôtovo

Keď máte aspoň jeden ovládač synchronizovaný s počítačom, môžete pridať ďalšie bezdrôtovo:

  Ovládač PS4

Krok 1:

Pomocou synchronizovaného ovládača pridajte nastavenie možnosť v riadku ikon spomínaná nad domovskou ponukou PS4, ktorú predstavuje ikona, ktorá vyzerá ako aktovka.

Krok 2:

Zamierte k nastavenie > Zariadenia > Zariadenia Bluetooth. Potom by ste mali zobraziť zoznam zariadení synchronizovaných s vašou konzolou.

Krok 3:

Na ovládači PS4, ktorý chcete synchronizovať, podržte tlačidlo PS tlačidlo a zdieľam tlačidlo spolu na 5 sekúnd.

Krok 4:

Keď sa v zozname zariadení Bluetooth zobrazí najnovší ovládač. Jednoducho ho vyberte pomocou druhého ovládača. Najnovší ovládač bude synchronizovaný s vaším PS4.

Ako zrušiť spárovanie ovládača PS4

Krok 1:

Nezabudnite, že ovládač, ktorého párovanie chcete zrušiť, je deaktivovaný.

Krok 2:

Môžete použiť iný ovládač PS4, povoliť konzolu. Z domovskej ponuky PS4 prejdite na Nastavenie > Zariadenia > Zariadenia Bluetooth .

Krok 3:

Potom by ste mali zobraziť zoznam ovládačov. Vyberte ten, ktorého párovanie chcete zrušiť, a vyberte vymazať .

Ako nabíjať ovládač PS4

Vnútorná batéria ovládačov sa bude nabíjať po pripojení k PS4. Ak ovládač zostane zapojený, keď je váš PS4 v režime odpočinku. Potom bude pokračovať v nabíjaní a horná časť aktivácie sa zmení na žltú. Svetlo bude tiež blikať nažlto, keď sa vášmu ovládaču minie energia. Tiež by ste mali vidieť na obrazovke správu, ktorá vám povie, aby ste sa pripojili.

Po nabití bude svetelná lišta v hornej časti ovládača svietiť rôznymi farbami v závislosti od toho, ktorému hráčovi je ovládač priradený hráčovi 1, je modrý, hráč 2 červený, hráč 3 zelený a hráč 4 ružový.

Problémy s bezdrôtovým pripojením PS4

Keď sa váš ovládač nemôže aktivovať po stlačení tlačidla PS. Jednoducho ho pripojte k PS4 a zapamätajte si, že je nabitý. Ak svetelná lišta nesvieti, môže ísť o problém s káblom USB alebo môže byť chybná interná batéria ovládača. Ak máte po ruke ďalší kábel, skúste ho použiť a nie odstrániť prvú možnosť.

Keď sa ovládač nemôže bezdrôtovo pripojiť ku konzole, keď je nabitý, problém spočíva buď v konzole alebo v pripojení Bluetooth ovládača. Keď vaše ostatné ovládače PS4 fungujú bezdrôtovo, na vine je poškodený ovládač. Môžete tiež pokračovať v hraní s ovládačom pripojeným ku konzole cez USB.

Záver:

Tu je všetko o „Synchronizácii ovládača PS4“. Bez ohľadu na dané metódy, ktoré ste použili, môžete ľahko synchronizovať ovládač PS4. Ak sa chcete podeliť o ďalšie veci týkajúce sa článku, dajte nám vedieť nižšie. Pre ďalšie otázky a otázky nám dajte vedieť v sekcii komentárov nižšie!

Prečítajte si tiež:

  • Ako zakázať tmavý režim Chrome – návod