Zdieľanie fotografií iCloud na vašom iPhone – 4 tipy, ktoré musíte poznať!

 Zdieľanie fotografií na vašom iPhone Keď urobíte fotografiu, často ju chcete zdieľať s priateľmi a rodinou. Nikto nemôže obdivovať vašu krásnu selfie, ak ju nikto nevidí. Dnešná výpočtová technika to krásne uľahčuje niekoľkými ťuknutiami a vašu nedávnu snímku môžete vidieť malá armáda nasledovníkov na sociálnych sieťach alebo jednotlivcom. Jediným problémom je úložný priestor vo vašom iPhone. Skôr či neskôr, aj keď máte úložný priestor viditeľný z vesmíru, dôjde k jeho vyčerpaniu. Toto je, keď používate zdieľanie fotografií v iCloude ukladať, zdieľať a zobrazovať svoje najnovšie obrázky.

Zdieľanie fotografií v iCloud

Tie šikovných géniov v Apple vyvinuli iCloud Photo Library alebo iCloud Photos, ak používate iOS12, čo vám umožňuje ukladať a zdieľať fotografie. Pre pohodlie budeme používať termín iCloud Photos, ktorý uľahčuje synchronizáciu vašich obrázkov, aby ich bolo možné zobraziť na všetkých zariadeniach. Pred iOS12 to vaše zariadenie zobrazí ako iCloud Photo Library, čo je to isté s dlhším názvom. S ohľadom na to sa teda pozrime na tipy, ako z iCloud Photos vyťažiť maximum.1 Pred synchronizáciou odstráňte neporiadok

Ak nie ste fanúšikom zastaraných snímok obrazovky a duplicitných obrázkov, ktoré vám zaberajú 5 GB úložného priestoru, je dobré pred synchronizáciou vyčistiť knižnicu fotografií. A ak natáčate veľa videí a robíte veľa obrázkov, týchto 5 GB rýchlo zmizne. Buďte teda chytrí a pred synchronizáciou odstráňte všetky obrázky a videá, ktoré nepotrebujete.

2 Uistite sa, že sú vaše fotografie iCloud zapnuté

Môže sa stať, že váš iPhone nemá zapnuté fotografie iCloud. Ak to nie je zdieľanie fotografií v iCloud, nie je možnéAk chcete skontrolovať a skutočne prepnúť prepínač, postupujte takto:  • Ísť do Nastavenie, a klepnite na svoje meno.
  • Choď iCloud
  • Vyberte Fotografie – mala by to byť horná možnosť v rozbaľovacej ponuke pod úložiskom.
  • Zapnite ho.

3 Ak chcete na svojom iPhone zobraziť obrázky v plnom rozlíšení, použite iCloud

Keď v telefóne otvoríte aplikáciu pre fotografie, prezeráte si iba ukážky s nižším rozlíšením a nie pôvodný obrázok. Keď nasnímate obrázok, originál sa uloží v iCloude, aby sa ušetrilo miesto v telefóne.

Ak chcete vidieť celú vec na svojom iPhone, použite iCloud. Tu je návod, ako na to.  • Prihlásiť sa iCloud . Zadajte svoje Apple ID a heslo.
  • Zo zoznamu aplikácií vyberte Fotografie.
  • Po načítaní uvidíte obrázky v plnom rozlíšení.

Stojí za zmienku, že obrázky uložené v iCloude sú originálnou hlavnou kópiou. Takže ak váš obľúbený, upravíte alebo vymažete obrázok v iCloude, zmení sa na všetkých synchronizovaných zariadeniach.4 Áno, do svojho iPhone si môžete stiahnuť obrázky v plnom rozlíšení

Možno budete chcieť zdieľať obrázok v plnom rozlíšení, aby ste ho ukázali v celej svojej kráse. Ak to chcete urobiť, postupujte takto:

  • Ísť do Nastavenia, Vaše meno, iCloud, Fotky .
  • Klepnite Stiahnite si a uchovajte originály.

A je hotovo.

šprint poznámka 5 root

Zdieľanie fotografií v iCloud je pomerne jednoduché. Ak chcete viac informácií o téme, navštívte Podpora spoločnosti Apple .