Ako odinštalovať Spotify v systéme Windows 10

17. februára 2021 262 Názory Ako odinštalovať Spotify v systéme Windows 10

Odinštalovanie Spotify v systéme Windows 10 by malo byť jednoduché. Bohužiaľ, pre niektorých používateľov, ako napríklad vy, ktorí čítate tento text, sa odinštalovanie Spotify ukazuje ako problematické.Táto zóna S vám ponúka 3 kroky na úplné odstránenie Spotify z počítača so systémom Windows 10.Prehľadávať témy príspevkovZabite všetky inštancie Spotify v Správcovi úloh

Ako odinštalovať Spotify v systéme Windows 10

Prvá akcia, ktorú musíte vykonať na úplné odinštalovanie Spotify z počítača so systémom Windows 10, je zabiť všetky inštancie aplikácie v Správcovi úloh.Na dokončenie tejto úlohy postupujte podľa nižšie uvedených krokov.  1. Kliknite pravým tlačidlom myši na panel úloh systému Windows 10 a vyberte Správa úloh r.
Ako odinštalovať Spotify v systéme Windows 10
  1. Potom, keď sa otvorí Správca úloh, nájdite skupinu úloh Spotify, kliknite na ňu pravým tlačidlom myši a vyberte Ukončiť úlohu . Úloha sa okamžite ukončí a už sa nebude zobrazovať v zozname Správcu úloh.
Ako odinštalovať Spotify v systéme Windows 10

Odinštalujte Spotify z programov a funkcií

Odinštalujte Spotify z Pridať alebo odstrániť program

Po ukončení všetkých inštancií Spotify v Správcovi úloh je ďalším krokom vykonanie skutočného odinštalovania. Pravdepodobne ste túto úlohu vykonali toľkokrát, kým ste našli túto príručku.

Tu sú však kroky s najrýchlejším spôsobom odinštalovania aplikácie:  1. Vyhľadávanie spotify . Potom z výsledku vyhľadávania kliknite pravým tlačidlom myši na Spotify a vyberte Odinštalovať . Toto sa otvorí Odinštalujte alebo zmeňte program .
  1. Teraz nájdite Spotify, kliknite naň pravým tlačidlom myši a kliknite Odinštalovať . Po odinštalovaní aplikácie, aby ste sa uistili, že je úplne odstránená, vykonajte posledný krok v ďalšej časti.

Odstrániť všetky súbory a priečinky v %appdata%Spotify

Posledným krokom na úplné odinštalovanie Spotify v systéme Windows 10 je odstránenie všetkých súborov a priečinkov v priečinku Spotify.V ideálnom prípade, keď ste odinštalovali Spotify v poslednej časti, tento priečinok by mal byť odstránený. Niekedy však možno budete musieť manuálne odstrániť súbory a podpriečinky v priečinku Spotify.

Na dokončenie tejto úlohy postupujte podľa nasledujúcich krokov:

  1. Do vyhľadávacieho poľa (vľavo dole na paneli úloh) skopírujte a prilepte nasledovné:
|_+_|
  1. Potom otvorte rovnaký priečinok z výsledku vyhľadávania.
Ak sa priečinok nezobrazuje vo výsledku vyhľadávania, znamená to, že bol odstránený pri odinštalovaní Spotify v poslednej časti. V takom prípade reštartujte počítač a aplikácia sa z počítača úplne odstráni.
  1. Keď sa priečinok otvorí, kliknite na jeden súbor a potom zadajte Ctrl a TO klávesy súčasne na klávesnici. Týmto sa vyberú všetky súbory a priečinky v priečinku Spotify.
  1. Nakoniec kliknite pravým tlačidlom myši na vybrané súbory a priečinky a vyberte Odstrániť . Po odstránení všetkých súborov reštartujte počítač.

Po vykonaní 3 krokov uvedených v tejto príručke sa Spotify úplne odinštaluje z počítača so systémom Windows 10.

Dúfam, že vám príspevok pomohol? Ak vám to pomohlo, zahlasujte Áno na otázku Bol tento príspevok užitočná nižšie.

Podeľte sa tiež o svoju spätnú väzbu o tomto probléme a o tom, ako ho táto príručka pomohla vyriešiť – použite formulár na zanechanie odpovede, ktorý nájdete na konci tejto stránky.

Nakoniec, ak chcete získať viac hudby a videa na streamovanie S Zones, navštívte našu stránku s návodom na streamovanie hudby a videa.

zastaviť aktualizáciu tvorcov Windows 10