Chcete používať memoji na WhatsApp?

Ako použiť Memoji na Whatsapp? Najznámejšie funkcie iPhone sú Animoji alebo Memoji. Tieto animované postavičky vyrobené spoločnosťou Apple však nie sú k dispozícii na mobilných zariadeniach. Existuje tiež možnosť používať Memoji na mobilných zariadeniach (najmä na WhatsApp). V tejto príručke sa dozvieme, ako na to.

Presunúť do:

  • Memoji
  • Ako používať Memoji na WhatsApp na Androide

Memoji

Memoji nie je nič iné ako prispôsobené Animoji vyrobené spoločnosťou Apple. Umožňujú vám vytvoriť mini komiksový model vašej tváre (alebo inej osoby, ak chcete). Môžete ľahko prispôsobiť farbu pleti, očí, vlasov, okuliarov, úst, chĺpkov tváre, tvaru tváre atď. Je to tiež Apple model Bitmoji na Snapchate alebo AR Emoji na Samsungu.Po vytvorení týchto Memoji sa vykonáva z aplikácie Správy. Vďaka iPadOS alebo iOS 13 sa vaše Memoji stane balíkom nálepiek prístupných z klávesnice. Ak chcete vytvoriť Memoji, postupujte takto:

Krok 1:

Prejdite do aplikácie SprávyKrok 2:

Kliknite na ikonu Animoji (opice) a posuňte sa dopravaKrok 3:

Klepnite na Nové memoji

Krok 4:

Potom prispôsobte vlastnosti svojich Memoji a potom ich overteKrok 5:

Všetko hotové! vaše Animoji sa vytvorí a paket nálepky Memoji sa vytvorí automaticky!Použite Memoji na WhatsApp pre Android

Aj keď sa to môže javiť ako nemožné, je skutočne možné používať a zdieľať iPhone Memoji na WhatsApp pomocou telefónu s Androidom. Táto metóda nie je celkom jednoduchá, ale mala by očariť používateľov systému Android, ktorí milujú a používajú tieto znaky.

Skôr ako začnete, uistite sa, že chcete priateľa alebo priateľa, ktorý používa iPhone v systéme iOS 13. Potom ho požiadajte, aby vytvoril Memoji pomocou vašej podoby (alebo Memoji podľa vašich predstáv). Potom v jeho iPhone postupujte podľa týchto pokynov:

Krok 1:

Prejdite do aplikácie WhatsApp pre iPhone a diskutujte s vami

mega offline úložisko plné
Krok 2:

Stlačte pole pre zadávanie textu

Krok 3:

Klepnite na ikonu Emoji na klávesnici a klepnite na tri body - ...

Krok 4:

Potom vyberte Memoji, ktoré sa vám páčia, a zdieľajte ich

Znova vezmite mobil alebo smartphone a postupujte podľa týchto pokynov:

Krok 1:

Klepnite na každú nálepku a svoju nálepku uložte výberom Pridať k obľúbeným

Krok 2:

Memojis sa potom uloží do vašich nálepiek WhatsApp

Ak chcete zdieľať svoje Memoji s jedným z vašich blízkych, stačí získať prístup k nálepkám WhatsApp. Bohužiaľ je nemožné uložiť ich na klávesnicu Android a odosielať ich prostredníctvom správ alebo SMS.

Záver:

Tu je všetko o použití memoji na WhatsApp. Čo vieš o týchto Memoji? Je to funkcia, ktorú naozaj chcete? Páči sa vám natívne ponúkať túto funkciu? Dajte nám vedieť svoje myšlienky a návrhy v sekcii komentárov nižšie!

Prečítajte si tiež: