Ako sťahovať Gcam na OnePlus 6 / 6T

Chcete si stiahnuť Gcam na OnePlus 6 / 6T? Inštalácia fotoaparátu Google alebo Gcam do zariadenia OnePlus vám umožní využívať funkcie aplikácie fotoaparátu Pixel. Napríklad NightSight, Astrophotography Mode, Playground (AR Stickers), HDR + a oveľa viac pre najlepší zážitok z fotoaparátu. Pre zariadenia sú k dispozícii stabilné porty Gcam v7.3, v7.2, v7.0, v6.2 a v6.1 s požadovanými konfiguračnými súbormi XML a nastaveniami. Sú podporované s akýmkoľvek OnePlus 6 alebo 6T so systémom Android Pie alebo Android 10.V čase uvedenia na trh sú OnePlus 6 a OnePlus 6T najlepším mobilným zariadením. Pozorovateľ a používatelia všetci ocenili tieto dva mobily. Poháňa ho čipset Snapdragon 845, ktorý využíva osemjadrový procesor a asi 8 GB RAM.Pokiaľ hovoríme o fotoaparáte, určite to dáva ťažké obdobie masívnemu hráčovi v tomto segmente. Má duálny zadný fotoaparát s clonou f / 1,7 a je tiež schopný nahrávať videá v rozlíšení 2160p pri 30 a 60 fps. Predná kamera je príliš efektívna 16 MP s ohromujúcimi funkciami, ako je napríklad gyroskopická stabilizácia obrazu a Auto-HDR.si vás pridal podľa telefónneho čísla snapchat

Niektorí používatelia sa tiež domnievajú, že základné funkcie fotoaparátu OnePlus, ako napríklad NightScape a Slow Motion, nie sú vyladené tak, ako museli byť. Existujú však možnosti, že sériová kamera obsahovala aj niektoré ďalšie funkcie. Zahŕňa tiež režim „Pro-Mode“, automatické zaostrovanie pohybom a „manuálne zaostrenie“ na nahrávanie videa a „timelapse“.Fotoaparát Google na fotoaparáte OnePlus 6 / 6T a fotoaparát Stock OnePlus: Porovnanie obrázkov

Port Fotoaparát Google (GCam) okrem zlepšenia kvality obrazu a videa prináša aj mnoho ďalších funkcií. Zahŕňa tiež režim Astrophotography, Zero Shutter Lag (ZSL) HDR +, Motion Photos, Portrait Mode, Super Res Zoom, Photobooth, NightSight, Slow Motion a oveľa viac.Najlepšie na inštalácii tohto portu GCam je, že nechcete odomknúť bootloader ani rootovať zariadenie. To je skutočnosť, že OnePlus 6 / 6T je štandardne plne kompatibilný s API Camera2.

Nainštalujte si APK OnePlus 6 / 6T Google Camera Port

Navrhované a najlepšie porty GCam pre OnePlus 6 / OnePlus 6T sú od výrobcov MJL, Arnova8G2, Burial a Urnyx05.Existujú tiež požadované konfiguračné súbory XML, ktoré sa musia použiť na automatickú konfiguráciu najlepších nastavení. Dôrazne odporúčame, aby ste sa v týchto bodoch tiež pohybovali dôležité poznámky dozvedieť sa viac o každom porte a jeho nastaveniach, aby ste dosiahli dobré výsledky pomocou astrofotografie a ďalších režimov fotoaparátu.Gcam 7.3.018 Port podľa makra (MJL 4.1.1 Minilux)

Gcam 7.3.018 Port od spoločnosti Arnova8G2 (5BetaFinal2)

Gcam 7.3.018 od Urnyx05 (v1.7 oprava)

Gcam 7.2.010 od Burial (vA)

prečo je Gmail v poradí

Gcam 7.0.009 Port od Arnova8G2 (4.0 konečné)

Port Gcam 7.0.009 (SimpleCam v7c)

Port Gcam 6.2.030 od spoločnosti Arnova8G2 (V2.2.190716.1800-Final)

všetky kontakty sa nesynchronizujú do icloud

Gcam 6.1.021 Port od spoločnosti MJL (MJL Minikon V3.4)

  • Súbor APK: 6.1_GCam_MJL_v3.4_Miniflex.apk
  • Konfiguračné súbory XML sú už zahrnuté
  • Poznámky: Toto je najstabilnejší port GCam so zabudovanými XML.

Nainštalujte si port Gcam na OnePlus 6 / 6T

Inštalácia portu Gcam na váš OnePlus 6 / 6T je celkom jednoduchý proces. Jednoducho postupujte podľa pokynov na jeho inštaláciu. Technika jeho konfigurácie pomocou súboru XML uvedeného nižšie:

Poznámka: Pred stiahnutím tohto portu sa uistite, že musíte odinštalovať všetky porty GCam, ktoré ste pravdepodobne nainštalovali skôr.

Krok 1:

Spočiatku si nainštalujte súbor APK portu Google Camera pre svoje zariadenie OnePlus 6 / 6T.

Krok 2:

Stiahnite si tiež požadovaný súbor konfigurácie XML.

Krok 3:

Presuňte oba súbory do interného mobilného úložiska.

Krok 4:

V koreňovom priečinku interného úložiska zariadenia vytvorte nový priečinok s názvom „ GCam '.

Krok 5:

V priečinku „GCam“ vytvorte ďalší priečinok s názvom „ Konfigúry7 '.

možnosti spustenia rozlíšenia tf2
Krok 6:

Presuňte stiahnutý súbor XML do tohto novovytvoreného priečinka „Configs7“.

Krok 7:

Potom prejdite do priečinka, do ktorého ste si stiahli port Gcam.

kábel koaxiálny na hdmi
Krok 8:

Kliknite na súbor APK a potom podľa pokynov na obrazovke nainštalujte súbor APK Google Camera Port na svoje zariadenie OnePlus 6 / 6T.

Krok 9:

Po úspešnej inštalácii jednoducho spustite aplikáciu Fotoaparát Google a poskytnite jej všetky potrebné povolenia.

Krok 10:

Doube klikne na čiernu oblasť umiestnenú vedľa tlačidla spúšte.

Krok 11:

„Vyberte konfiguráciu „Zobrazí sa aj dialógové okno.

Krok 12:

Nakoniec kliknite na OBNOVIŤ „Tlačidlo.

Gcam je teraz úspešne nainštalovaný na vašom mobilnom zariadení OnePlus 6 / 6T. Posuňte sa vpred a skúste s ním teraz klepnúť na úžasné obrázky. Ak stále nie ste s výsledkami spokojní, prejdite do ponuky „Nastavenia“ fotoaparátu a skúste ju vylepšiť podľa svojich požiadaviek, alebo jednoducho načítajte iný konfiguračný súbor.

Záver:

Takže to je všetko o Gcam na OnePlus 6. Ak si myslíte, že je to užitočné, dajte nám vedieť svoje návrhy v sekcii komentárov nižšie. Našli ste inú metódu, o ktorej si myslíte, že sa jej v tomto článku nemôžeme venovať? Komentujte nás nižšie!

Do tej doby! Zostaňte v bezpečí 🥰

Prečítajte si tiež: