Produktová ponuka spoločnosti Sony z roku 2019: 98-palcová 8K LED | Stáť viac ako Corvette

My sme vedeli 8K televízory by bolo nákladné, ale nikdy sme si nemysleli, že môžu byť také nákladné. Spoločnosť Sony vypustila údaje o odhadoch a prístupnosti k celej svojej zostave televízorov z roku 2019 a nezabúda na to, že existuje veľa možností s agresívnou cenou, ktoré je potrebné zosilniť (budú to najlepšie televízory roku 2019?), Čo je obrovská organizácia. 98-palcový 8K LED / LCD TV nie je jedným z nich.Poradca pri riešení problémov s Windows 10 Cortana

Spoločnosť Sony celkovo predstaví šesť rôznych usporiadaní televízorov, ktoré obsahujú 17 veľkostí od 43 palcov do 98 palcov a všetko v strede. Každá televízia od Sony v tomto roku bude mať Android TV a podporí Apple AirPlay 2 a Homekit (prostredníctvom aktualizácie k dispozícii v polovici roka).Zostava televízorov Sony 2019Vidíme niektoré bežné zvýraznenia, ktoré sa vracajú, vrátane čipu Sony X1 Ultimate pre spracovanie obrazu na prémiových modeloch, podpory Dolby Atmos a Dolby Vision a režimu Netflix Calibrated (pre čo je to hodnota), zatiaľ čo IMAX Enhanced sa javí ako posledný označený komponent.Každé zo 6 usporiadaní uspokojuje inú potrebu, takže hneď tu je rad začínajúci od najnákladnejších (a trochu smiešnych) až po najmiernejšie a najrozumnejšie zo skupiny.Televízor Sony Master Series Z9G 8K HDR

Televízor Sony Master Series Z9G 8K HDR

Už ťa nebudem držať. Za 98-palcový televízor Z9G 8K stojí 70 000 dolárov. To je ... namočené. O to prekvapivejšie je v každom prípade to, že 85-palcový model je jednoducho 13 000 dolárov. To je zatiaľ plat pánov za televíziu, je však ťažké vyrovnať rozdiel v cene 57 000 dolárov, ktorý je viac ako 13 šikmých palcov. Tento týždeň som na návšteve spoločnosti Sony, aby som sa zblízka pozrel na časť týchto nových televízorov, vyžiadam si určité znalosti týkajúce sa cenového rozdielu a potom aktualizujte tento článok tým, čo si uvedomujem. Čo sa týka súčasnej doby, čo tak preskúmať, čo získate s náskokom 8K od ​​spoločnosti Sony.Pozri tiež: Call of Duty Mobile: pozri požiadavky a spôsob hraniaModel Z9G je popri niekoľkých rôznych tu zaznamenaných televízoroch vybavený procesorom Sony X1 Ultimate, čo je kľúčové vzhľadom na to, že tento televízor bude intenzívne závisieť od upscalingu. Kým nebude obsah 8K prístupný o to rýchlejšie, televízory Sony 8K zvýšia obsah s nižšími cieľmi, aby pomohli vyplniť každý z 33 miliónov pixelov v obyčajnom zobrazení. Pretože upscaling je zamestnanie sústredené na manipuláciu, má zmysel, aby spoločnosť Sony umiestnila svoj procesor Speedster do svojich 8K televízorov. Je pozoruhodné, že ide o podobný procesor, ktorý sa nachádza v časti televízorov Sony s rozlíšením 4K, u ktorých sme zistili, že funguje obdivuhodne - skutočne tak vynikajúco, že sme mu v roku 2018 udelili grant Best Tech of CES. Mali by sme mu popri softvéri Sony veriť Inovácia podsvietenia Master Drive a zmenšovanie exponátov v blízkosti, manipulácia vykonáva svoju zodpovednosť všade okolo, aby urobila presvedčivý 8K obraz.

história príkazového riadku systému Windows predchádzajúca relácia
 • 85-palcový model: 13 000 dolárov. Prístupné v júni
 • 98-palcový model: 70 000 dolárov. Prístupné v júni

Televízor Sony Master Series A9G 4K OLED

Televízor Sony Master Series A9G 4K OLED

Spoločnosť Sony vyrába šokujúci OLED televízor a A9G bude zatiaľ najkomplikovanejšou spoločnosťou Sony. Pri odvodzovaní identifikácie Master Series budú tieto OLED televízory profitovať z vyššie spomenutého procesora X1 Ultimate a neuveriteľne tenkého profilu. Možno najviac energizujúcim je televízor Acoustic Surface Audio Plus, ktorý naráža na spôsob, akým zvuk vydáva samotná obrazovka televízora - neexistujú tradičné reproduktory, náhradný subwoofer jazdiaci v zadnej časti, ktorý vytvára basy pre verne plný a výdatný zvuk. Aktuálny rok OLED má viac ovládačov vibrujúcich obrazovkou, takže očakávame oveľa vyššie prevedenie ako v predchádzajúcich rokoch.

Pozri tiež: Smart Car Lock: Spoločnosť Xiaomi odhalila visiaci zámok s čítačkou odtlačkov prstov

A9G rovnako športuje v režime Netflix Calibrated Mode a - novinkách tohto roku - v režime IMAX Enhanced so zvukom DTS, s ktorým sa v súčasnosti nemôžem stretnúť na vlastnej koži.

 • 55 palcov: 3 500 dolárov. Prístupné v máji
 • 65 palcov: 4 500 dolárov. Prístupné v máji
 • 77 palcov: 8 000 dolárov. Prístupné v máji

Televízor Sony A8G 4K OLED

Televízor Sony A8G 4K OLED

Aj keď je tento postup smerom od ultra prémiovej série Master cenovo dostupnejší, budí dojem, že je OLED TV, ktorú si väčšina fanúšikov Sony bude musieť kúpiť. Spoločnosť Sony sa opäť predstavuje s procesorom X1 Ultimate, tentokrát s tým, čo organizácia nazýva objektovo založené HDR na remaster, spolu s 4K HDR Super Bit Mapping a dvojitou prípravou databázy.

lg v10 odomknúť bootloader

Pozri tiež: Tmavý režim aplikácie Facebook Messenger bude oficiálne uvedený na trh

Zaujíma nás, ako časť týchto nových pripravovaných pokrokov ovplyvní kvalitu obrazu a či tieto dopady povedú k bezkonkurenčnej kvalite obrazu. Čo vieme s určitosťou je, že A8G OLED navyše ponúka akustický povrchový zvuk, ale bez neho.

 • 55 palcov: 2 500 dolárov. Prístupné v máji
 • 65 palcov: 3 500 dolárov. Prístupné v máji

Televízor Sony X950G 4K

Televízor Sony X950G 4K

Toto je usporiadanie, ktoré predpokladám, že najodhodlanejší fanúšikovia spoločnosti Sony sa bez malého majetku v rezervných fondoch naklonia, ak bude pravdepodobne v tomto roku fungovať redizajn. Model X950G využíva vedľa seba procesor X1 Ultimate, ktorý popri tom, čo spoločnosť Sony nazýva X-Wide edge, naráža na vylepšenú kvalitu obrazu mimo obraz. Toto usporiadanie ponúkne inovovaný režim IMAX a režim Netflix Calibrated spolu s podporou Dolby Vision a Dolby Atmos. Všetko, čo televízny oddaný potrebuje, je tu, vrátane širokého zoskupenia veľkostí siahajúcich do 85 palcov.

Pozri tiež: Prilby Wavecel od spoločnosti Trek sú to najlepšie, čo potrebujete

Poznámka: Tieto možnosti (okrem 85 palcov) nevyhovovali žiadne dátumy dostupnosti, takže predpokladáme, že budú prístupné okamžite.

 • 55 palcov: 1 400 dolárov
 • 65 palcov: 2 200 dolárov
 • 75 palcov: 3 500 dolárov
 • 85 palcov: 5 000 dolárov

Televízor Sony X850G 4K HDR

Televízor Sony X850G 4K HDR

Jedná sa o neobvyklý model v ponuke spoločnosti Sony, ktorý prichádza a prichádza s 85-palcovým modelom. Nemá tonu kalibrácie Netflix Calibrated - to a IMAX Enhanced -, ktorá je k dispozícii pre televízory vyššej úrovne. Tento televízor má štandardný procesor X1 a stabilné vylepšenie vďaka neobvykle umiestneným výškovým reproduktorom. Moja najlepšia špekulácia je, že spoločnosť Sony útočí na to, aby bola prémiová 85-palcová televízia čoraz umiernenejšia a zatiaľ má túto veľkosť. Stránka spoločnosti Sony v každom prípade zobrazuje prebiehajúce variácie 55, 65 a 75 palcov. Jednoducho nemám najmenšiu predstavu o tom, koľko budú alebo kedy budú prístupné na obstaranie.

 • 85 palcov: 3 500 dolárov

Televízor Sony X800G 4K HDR

Nakoniec pôjdeme do vstupného bodu spoločnosti Sony do jej metodiky všetkoho prémiového televízneho vysielania. Vidíme tu najviac možností merania obrazovky spolu s minimálnym uspokojením spoločnosti Sony. Rovnako ako sa dá očakávať, je zrejmé, že tento televízor má rozšírené tieňovanie a skvelé zvýšenie rozlíšenia na 4K. Zvyšok budem musieť odhaliť nejaký čas v nie príliš vzdialenej budúcnosti.

svár opustiť hlasový chat
 • 43 palcov: 650 dolárov
 • 49 palcov: 750 dolárov
 • 55 palcov: 900 dolárov
 • 65 palcov: 1 200 dolárov
 • 75 palcov: 2 000 dolárov