Top 16 tipov a trikov pre Samsung Galaxy Note 10, ktoré musíte vedieť

Nové modely Note 10 pre rok 2019, Note 10 a Note 10 Plus, sa dostali na pravú mieru a až do súčasnosti sa im dostáva skutočne pozitívnej kritiky. Gadgety sa skutočne míňajú, napriek tomu spoločnosť Samsung preskúmala všetky možnosti, ako zaistiť, aby ste dostali Android bezchybne úžasne. Ak ste náhodou spokojným majiteľom obidvoch gadgetov, s najväčšou pravdepodobnosťou pochopíte, čo vás čaká. V každom prípade, ak ešte hľadáte prístupy, vďaka ktorým bude váš zážitok z Note o dva alebo tri kroky vyšší, máme veľa tipov, ktoré vám môžu takýmto spôsobom pomôcť.

1. Fotoaparát rýchlo spustite pomocou bočného tlačidla

Spoločnosť Samsung pri snahe vylepšiť príťažlivosť Note 10 preplietla hlavný vypínač a Bixby ho chytil do jedného: bočný kľúč. Aktualizovaný multifunkčný kláves leží priamo pod ovládačom hlasitosti na ľavej strane gadgetu, zatiaľ čo pravá strana je hrdo čistá.Dvojnásobné stlačenie západky vám umožní otvoriť aplikáciu vášho rozhodnutia, zatiaľ čo klepnutie a podržanie vás dovedie buď k Bixbymu, alebo otvorí možnosti napájania.

Postupujte takto:

Fáza 1: Na rýchlom paneli potiahnite prstom nadol.Fáza 2: Klepnite na symbol Napájanie.Fáza 3: Vyberte Nastavenia bočného klávesu.

Na druhej strane môžete stlačiť a podržať samotné bočné tlačidlo a otvoriť tak jeho nastavenia.

2. Upravte akcie S Pen Air

Pen S Note 10 nie je bežný pre žiadny stylus, ktorý organizácia doteraz vyrába. Okrem hrania typických akcií, napríklad robenia poznámok a komentárov, S Pen v súčasnosti podporuje Air Actions, čo je bezdotyková komunikácia spoločnosti Samsung. Akcie Air môžete využiť v Galérii, Fotoaparáte, Samsung Notes a to je iba špička ľadovca.

Air Actions sprevádza veľa vopred charakterizovaných signálov / smerov. Môžete však upraviť, ako potrebujete.

Fáza 1: Otvorte Nastavenia.

7 zip vs winzip

Fáza 2: Prejdite na Highlights.

Fáza 3: Klepnite na S Pen.

Fáza 4: Vyberte položku Letecké akcie.

3. Utiahnite svoje Vlogging

Mať miestny záznamník obrazovky je záchranné lano, najmä ak ste náhodou Vlogger. Note 10 je dodávaný so záznamníkom obrazovky a dáva vám možnosť pridať svoje odpovede a analýzy k vašim záznamom. Po spustení záznamu sa v pravom hornom rohu zobrazia symboly, ktoré uľahčujú nahrávanie obrazu v obraze. Okrem toho si môžete zvoliť, či chcete svoj hlas zaregistrovať počas nahrávania obrazu v obraze.

Fáza 1: Rýchly panel otvoríte prejdením prstom zhora nadol.

Fáza 2: Stlačte a podržte záznamník obrazovky.

4. Pripojenie k systému Windows

Z dôvodu významného prepojenia spoločnosti Samsung s Microsoftom môže byť vaša Note 10 konzistentne prepojená s počítačom so systémom Windows 10. Užívateľ môže iba dvoma alebo tromi klepnutiami odrážať obrazovku vašej Note 10 (používať aplikácie, motať sa v podstate, využívať svoj modul gadget z počítača pomocou komponentu zrkadlenia obrazovky), kontrolovať oznámenia, kontrolovať nové správy (OTP, áno!) A dokonca na ne odpovedať , pozrite si až 25 neskorých fotografií a to je iba vrchol ľadovca. Tu je video od spoločnosti Samsung, ktoré ukazuje tento nový a hodnotný nástroj.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=qp99EPh92Og]

Ak chcete pripojiť svoj telefón k počítaču so systémom Windows 10, potiahnite väčšinou prstom nadol na paneli Quick Panel a klepnite na Link to Windows. Nech už je to akokoľvek, najskôr sa uistite, že máte vo svojom počítači predstavenú aplikáciu „Váš telefón“ - je to kúsok z aktualizácie z októbra 2018 od spoločnosti Microsoft, a ak ju náhodou nemáte, stiahnite si ju zadarmo za tu.

Ak chcete použiť tento prvok, otvorte aplikáciu „Váš telefón“ na počítači so systémom Windows a potom sa prihláste pomocou svojho účtu Microsoft. A potom vo svojom Galaxy Note 10 niekoľkokrát potiahnite prstom nadol po nástenke, nájdite odkaz na Windows a klepnite na. Prihláste sa pomocou svojho účtu Microsoft aj v prenosnej aplikácii a povoľte požadované súhlasy. Toto je to.

Pozri tiež: Galaxy Note 10 a Note 10+

5. Vylepšite nočnú fotografiu

Pixel gadgety sú zatiaľ nesporným pánom v tejto divízii. Spoločnosť Samsung však urobila neobvyklú činnosť pri budovaní oddaného nočného režimu pre svojich vodcov.

Umožňuje vám robiť snímky takmer bez rozruchu v neznámom svetle, a to len následkom vyžiadania kúska z vytrvalosti. Ak chcete využiť nočný režim, otvorte fotoaparát, potiahnite prstom doprava a začnite klikať.

6. Zobraziť rýchlosť batérie

Rovnako ako väčšina gadgetov, aj poznámka 10 nepreukazuje primeranú výdrž batérie. Nech je to už akokoľvek, zapnite ho preklopením stavového riadku.

Fáza 1: Choď do nastavení.

Fáza 2: Klepnite na Oznámenia.

Fáza 3: Otvorte stavový riadok.

Fáza 4: Zapnite možnosť Zobraziť rýchlosť batérie.

Rovnako môžete nevyhnutne zvoliť počet varovných symbolov, ktoré sa majú zobraziť v najvyššom bode obrazovky.

7. Snažte sa vybiť batériu

Galaxy Note 10 aj 10 Plus môžu vydržať s vývojom dňa. V každom prípade, ak skončíte s výpadkom napájania a túžite vytlačiť nejaký ďalší džús, spoločnosť Samsung ponúka niekoľko neuveriteľných výkonových profilov, ktoré povzbudia vaše potreby.

Ak chcete podporiť režim šetriaci energiu, prejdite do časti Nastavenia> Starostlivosť o zariadenie> Batéria> Režim napájania> vyberte možnosť Stredná spotreba energie. Rovnako si môžete zvoliť režim „Najväčšia úspora energie“. Buďte však opatrní, že ochromuje všetko iné ako najzákladnejšie kapacity. V každom prípade je režim úžasne lepší pri šetrení batérie, pretože vo všetkých ohľadoch a ohľadoch necháva iba hovory a SMS oprávnené a ochromujúce všetko ostatné. Volá sa Núdzový režim. Môžete ho posilniť podržaním vypínača na chvíľu, čím otvoríte ponuku napájania, a potom klepnutím na „Krízový režim“.

8. Zapnite mikrofón Zväčšenie

Spoločnosť Samsung predstavila ďalší a, úplne otvorene, veľmi dôležitý prvok usporiadania Note 10 s názvom Zoom-in mic. Hypoteticky vám umožňuje priblížiť sa zreteľne k objektu pri priblížení pomocou miestnej aplikácie fotoaparátu v prístroji. A čo viac, funguje to, aj keď nemusí vyhovovať všetkým. Na videu dole si pozrite zvýraznenie mikrofónu Zväčšenie v reálnom živote.

Tu je príklad, ako to splnomocniť, otvoriť aplikáciu fotoaparátu, klepnúť na symbol Nastavenia, pozrieť sa dole a zvoliť Pokročilú kroniku. V súčasnosti zapnite zvýraznenie mikrofónu Zväčšenie.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=JyGSoeVcdLM]

V nadväznosti na posilnenie sa v akomkoľvek bode, na ktorý sa zameriavate na danú záležitosť v režime videa, objaví symbol zosilňovača, ktorý ukazuje stupeň priblíženia zvuku.

Pozri tiež: Aktualizácia Samsung Galaxy Note 10 Android 10: Vydaná opravná aktualizácia Sprint September

9. Použite editor videa

Hostitelia mobilných telefónov Samsung sa doteraz museli spoliehať na to, že pri dokončovaní aj tých najdôležitejších úloh budú musieť tretie stretávacie aplikácie na úpravu videa. Našťastie Note 10 rozdeľuje schôdzku zabalením celkom prelomovej aplikácie na pozmenenie videa. Od strihania videa až po zahrnutie hudobnej stopy a všetkého, čo je v strede tohto obdobia, pravdepodobne budete mať dobré chvíle so správcom redakcie.

Fáza 1: Otvorte aplikáciu Galéria.

ako zmeniť poradie fotografií vo facebookovom albume

Fáza 2: Klepnite na video, ktoré chcete zmeniť.

Fáza 3: Klepnite na úlovok Upraviť (podobá sa ceruzke).

Fáza 4: Klepnite na prístroj, ktorý potrebujete používať.

10. Používajte plány Bixby

K spolupracovníkovi spoločnosti Samsung Bixby je pripojených veľmi málo ľudí. V rôznych zónach to však býva úplne pohodlné. Vaša poznámka 10 sprevádza niektoré vopred charakterizované plány Bixby, ktoré aktualizujú AI tak, aby preskúmala vaše príklady použitia a dokončila priradenia efektívnym spôsobom.

Od stmavenia obrazovky po zapnutie DND počas večera pravdepodobne pravdepodobne v každom prípade objavíte jednu vopred prispôsobenú rutinu, ktorá bude vyhovovať vašim potrebám. Ak nie, môžete všeobecne vyrobiť ďalší.

Fáza 1: Choď do nastavení.

Fáza 2: Hlavné prvky rozšíreného otvorenia.

Fáza 3: Klepnite na Bixby Routines.

Fáza 4: Klepnutím na znamienko + zahrniete ďalší každodenný postup.

11. Jasný rýchly prístup

Väčšinou sa od vás vyžaduje, aby ste po rýchlom paneli prešli doprava dole, aby ste sa dostali k posuvníku úpravy nádhery. Ak sa to zdá byť pre vás nadmerne náročné, existuje rýchly prepínač, ktorý vám umožní okamžite zmeniť lesk vašej Note 10.

Fáza 1: Stiahnite rýchly panel.

Fáza 2: Klepnite na skrutku susediacu s posúvačom nádhery.

Fáza 3: Na vrchu prepnite Zobraziť ovládací prvok.

12. Povoľte inteligentné vyskakovacie zobrazenie

Váš Samsung Galaxy Note 10 má skutočne dokonalú metódu na demonštráciu bežných varovaní, ak ho splnomocníte.

Vďaka vylepšeniu inteligentného zobrazenia na jar sa vaše blížiace sa varovania - WhatsApp, správy atď. - zobrazia ako bublina návštevy, ktorá je na nerozoznanie od aplikácie Facebook Messenger. Základné klepnutie na hovoriacu hlavu vám umožní odpovedať na diskusiu bez toho, aby ste opustili aplikáciu, ktorú odteraz používate.

Fáza 1: Choď do nastavení.

Fáza 2: Hlavné prvky rozšíreného otvorenia.

Fáza 3: Klepnite na Inteligentné zobrazenie na jar.

Fáza 4: Vyberte aplikácie a zapnite ich.

13. Naplánujte filter modrého svetla

Ak sa počas dňa pozeráte na obrazovky, môže sa vám hodiť, aby ste si pred večerným spánkom trochu oddýchli.

Kanál modrého svetla od Samsung Note 10 zmierňuje vaše oči a zdôrazňuje ich tak skromne, ako by sa za daných okolností dalo očakávať. Keď reťaz dodá obrazovke žltkastý odtieň, jej neustále používanie môže pôsobiť trochu podráždene. Našťastie existuje spôsob, ako zahrnúť vlastný rozvrh hodín.

Fáza 1: Stiahnite rýchly panel.

ako skryť hry, ktoré hráte na pare

Fáza 2: Klepnite a podržte symbol kanála modrého svetla.

Fáza 3: Zapnite podľa plánu.

Fáza 4: Vyberte Vlastný rozvrh hodín, nastavte Čas začiatku a Čas konca.

Ak chcete iba fyzicky posilniť a znefunkčniť kanál modrého svetla a jeho žltý odtieň, potiahnite niekoľkokrát prstom zo stavového riadku dole a potom klepnite na symbol „Kanál modrého svetla“.

14. Posilnite Dolby Atmos pri hraní hier

Možno už teraz využívate Dolby Atmos na vylepšenie vašich stretnutí pri ladení hudby a sledovaní filmu. Bez ohľadu na tieto dve možnosti môžete pomocou Dolby Atmos vdýchnuť svojim hrám život.

Vďaka zosilneniu aj tých najslabších zvukov vám Dolby Atmos umožní zažiť aj tie najmenšie jemnosti.

Takto to môžete posilniť: Prejdite na Nastavenia> klepnite na Zvuky a vibrácie> klepnite na Pokročilé nastavenia zvuku> otvorte Kvalita zvuku a dopady a teraz zapnite Dolby Atmos pre hranie hier.

15. Povolte okrajové panely

V prípade, že ste jedným z tých používateľov, ktorí preskakujú medzi rôznymi aplikáciami. Posilnením dosiek Edge a návrhom podľa svojich predpokladov môžete ušetriť slušný čas. Okrem toho, že umožňuje rýchly prístup k viac ako 10 aplikáciám. Okrem toho obsahuje mnoho ďalších užitočných stránok na zlepšenie porozumenia poznámky.

Ak ju chcete posilniť, prejdite na Nastavenia> Displej> klepnite na Okrajová obrazovka> klepnite na Okrajové dosky> Prepnúť na element. Začiarknite políčko stránok, ktoré musíte pridať na Edge Board (max. 10).

16. Skratka úlohy

Ako ste možno práve pochopili, stlačením a podržaním aplikácie zdvihnete rýchly smer. Môžete si byť istí, že môžete stlačiť a podržať jeden z uvedených smerov. Premeniť ho na ľahkú cestu na plochu. Po vykonaní alternatívneho postupu budete mať na výber, či dokončíte objednávku osamelým klepnutím.

Rovnako tak si radi uvedomíte, že spoločnosť Samsung, ktorá poskytuje množstvo kaskadérskych kúskov, aby vám poskytla šancu nasnímať obrazovku na vašom Galaxy Note 10. Rovnako tak tu skontrolujte, kedy sa aktualizácia Galaxy Note 10 pre Android 10 vybije. Jedinečný snímač odtlačkov prstov vás obťažuje. Skontrolujte náš vek tým najlepším spôsobom, ako vyriešiť problémy s jedinečným snímačom značiek Note 10.