Alternatívy Windows 10 Winamp - recenzia

Alternatívy Winamp Hľadáte alternatívy Winamp pre Windows 10? V dnešnej dobe si používatelia zvyčajne vyberajú mobilné telefóny na počúvanie hudby. Existuje však veľa používateľov, ktorí počúvajú hudbu z počítača. V mobilnom operačnom systéme ako Android iOS. V obchode s aplikáciami je k dispozícii veľa aplikácií pre prehrávače hudby, ktoré môžu výrazne zlepšiť zážitok z počúvania hudby. V systéme Windows sú však k dispozícii obmedzené možnosti.

Niektoré prehrávače Windows Music, napríklad Winamp, GOM Player atď., Môžu výrazne vylepšiť zážitok z počúvania hudby. Zo všetkého softvéru pre hudobné prehrávače vyzerá Winamp ako najlepšia voľba. Winamp je tiež jedným z najstarších programov hudobného prehrávača, ktorý je k dispozícii pre operačný systém Windows.Winamp je však veľmi zastaraný a nahradilo ho veľa vynikajúcich programov hudobných prehrávačov. Tiež vývojári Winampu nemali náladu tlačiť na aktualizácie. Ak teda z nejakého dôvodu neradi používate Winamp, vyskúšajte najlepšie alternatívy Winampu.

Aplikácie hudobného prehrávača zadarmo pre PC - Alternatívy Winamp:

V tejto príručke sú uvedené niektoré z najlepších alternatív programu Winamp, ktoré vám poskytnú lepší zážitok z počúvania hudby. Poďme sa teda pozrieť na zoznam najlepších alternatív Winampu pre Windows 10 PC.MediaMonkey

MediaMonkeymôžem nainštalovať kodi na svoju inteligentnú televíziu

Je to ďalší nástroj prehrávača hudby, ktorý je k dispozícii pre operačný systém Windows. Ak porovnáme všetky ostatné hudobné prehrávače pre Windows PC, MediaMonkey ponúka mnoho funkcií. Používa niektoré pokročilé algoritmy na usporiadanie zvukových súborov, ktoré sú založené na seriáloch, interpretoch, albumoch atď. Pokiaľ hovoríme o kompatibilite súborov, podporuje MediaMonkey obrovskú škálu formátov hudobných súborov ako WMA, OGG, FLAC, MP3, AAC atď. .

Stiahnuť ▼: MediaMonkeyAIMP

Ak hľadáte nástroj na prehrávanie médií pre Windows s mnohými možnosťami prispôsobenia, potom by pre vás mohla byť najlepšou voľbou AIMP. Je to aplikácia prehrávača hudby, ktorá je kompatibilná s populárnymi formátmi hudobných súborov. Namiesto toho ponúka používateľom bohaté možnosti mixovania zvuku pomocou 18-pásmového ekvalizéra.Stiahnutie alternatív Winamp: AIMP

VLC

Ak nejaký čas používate operačný systém Windows, pravdepodobne dobre poznáte prehrávač médií VLC. Je to aplikácia prehrávača médií, ktorá prehráva video aj zvukové súbory. Najlepšie na VLC je, že je kompatibilný s takmer všetkými populárnymi formátmi médií, ako sú MP3, MKV, AVI atď. Namiesto toho automaticky vytvára zoznam skladieb, ktorý je založený na albumoch, interpretoch atď.

Stiahnuť ▼: VLC

Odvážne

Odvážne

Podobne ako Winamp, Audacious podporuje aj širokú škálu formátov zvukových súborov ako AAC, WAV, FLAC atď. Namiesto toho Audacious podporuje aj doplnky. Vďaka podpore doplnkov je možné funkcie Audacious zjednodušiť a vylepšiť. Audacious je teda ďalší najlepší prehrávač médií Windows, ktorý by ste mali zvážiť.

Stiahnuť ▼: Odvážne

Prehrávač chleba

Je to prémiová aplikácia pre hudobný prehrávač pre Windows 10. Pretože je to prémiový nástroj, je kompatibilná so zvukovými kodekmi, čo mnoho iných aplikácií pre prehrávače hudby nemá. Najlepšie na Bread Playeri je jeho užívateľské rozhranie, ktoré sa javí ako čisté a dobre spravované. Po inštalácii importuje alebo skenuje hudobné stopy, ktoré boli uložené vo vašom počítači.

Stiahnuť ▼: Prehrávač chleba

foobar2000

alternatívy foobar2000-Winamp

Ak hľadáte ľahko použiteľnú a ľahkú náhradu Winamp pre Windows 10, potom bude foobar2000 pravdepodobne tou najlepšou voľbou pre vás. Foobar2000 však podporuje širokú škálu zvukových kodekov, ako sú WMA, OGG, MP3, AAC atď. Poskytuje skôr užívateľské rozhranie, vďaka ktorému aplikácia vynikne z davu.

Stiahnutie alternatív Winamp: foobar2000

Spotify

Spotify nechce žiadne predstavenie, pretože o ňom pravdepodobne všetci vedia. Je to jedna z často používaných alebo najlepších aplikácií na prehrávanie hudby dostupných pre Android, desktop a iOS. Spotify je bezpochyby samostatná aplikácia na streamovanie hudby, ktorá poskytuje vo svojej databáze množstvo skladieb. Spotify však nie je zadarmo a používatelia si chcú na prístup k skladbám predplatiť prémiový balíček.

Stiahnuť ▼: Spotify

Hudobný prehrávač Groove

Hudobný prehrávač Groove

Groove je služba založená na predplatnom, ktorá je k dispozícii pre Android, iOS a Windows OS. Predplatená služba však poskytuje používateľom viac ako 40 miliónov skladieb, ktoré je možné streamovať zadarmo. Ak si neradi predplatíte službu Groove Music, môžete na prehranie miestnych súborov použiť aplikáciu prehrávač hudby.

Stiahnuť ▼: Hudobný prehrávač Groove

Klementína

Je to ďalšia úžasná alebo najlepšie hodnotená možnosť Winamp na zozname, ktorú môžete zvážiť. Najlepšie na Clementine je, že podporuje rôzne služby cloudového úložiska, ako je Spotify, Dropbox, Disk Google atď. Musíte teda prehrávať hudobné súbory uložené na týchto cloudových platformách. Namiesto toho sa dá Clementine použiť na počúvanie hudby alebo podcastov.

Stiahnutie alternatív Winamp: Klementína

MusicBee

Alternatívy MusicBee-Winamp

Ak hľadáte ľahkú aplikáciu pre hudobný prehrávač pre počítač so systémom Windows, musíte aplikáciu MusicBee vyskúšať. MusicBee je úplne prispôsobiteľná aplikácia hudobného prehrávača pre Windows, ktorá používateľom ponúka množstvo funkcií na prehrávanie hudby.

Stiahnuť ▼: MusicBee

Winamp od spoločnosti Radionomy

Jednou z úžasných alternatív Winampu je mierne vylepšená varianta Winampu. To, čo Nullsoft začal v roku 1997, sa dostalo do rúk Radionomy v roku 2014 a teraz spustili beta verziu Winampu s plnou podporou pre Windows 10, 8 a 8.1. Posledná verzia je 5.8 a Radionomy oznámila, že Winamp 6 prichádza v roku 2020 s podcastmi a ďalšími online integrovanými službami. Dobrá stránka je, že najnovší Winamp sa v najbližších dňoch dostane aj na iOS alebo Android, takže je to úžasné.

Radionomy tiež objasnila, že máte stále prístup ku všetkým typom doplnkov alebo skinov, pre ktoré bol Winamp taký populárny. Teraz tiež nepotrebujete aktívne úložisko, môžete získať staré doplnky alebo balíčky skinov Dedičstvo Winamp. Nový Winamp 5.8 tiež skúmam na počítači so systémom Windows a fungoval naozaj dobre. Môžete tiež použiť klasickú tému, ktorá vám umožní spomenúť si na 90. dni.

Stiahnuť ▼: Rádionómia

Vinyl

Vinyl

Winyl je ľahká alebo jednoduchá aplikácia hudobného prehrávača s jedinečným používateľským rozhraním, bohatou podporou zvukových kodekov a mnohými ďalšími. Je to ľahko použiteľný hudobný prehrávač, ktorý dokáže spracovať akýkoľvek zvukový súbor, ktorý na neho vrhnete. Aplikácia tiež poskytuje vyhradenú rádiovú časť, pomocou ktorej si môžete tiež naladiť svoje obľúbené relácie naživo.

Môžete tiež získať funkciu „Smartlist“, funkciu, ktorá vám automaticky vytvorí zoznamy skladieb na základe 25 najhranejších skladieb. Namiesto toho, aby Winyl dokázal pracovať s rôznymi formátmi súborov, ako sú OGG, WMA, MPC, M4A, MP3, APE, FLAC atď., Je Winyl kompatibilný aj so zvukovým výstupom v štandardoch ako ASIO alebo WASAPI.

Stiahnuť ▼: Vinyl

iTunes

iTunes sú tiež ďalším softvérom v tomto zozname, ktorý netreba nijako predstavovať. Tento hudobný prehrávač od spoločnosti Apple robí obiehanie v sieti od chvíle, kedy vyšla, a tiež je jedným z najlepších hudobných prehrávačov.

Teraz existuje tiež častá mylná predstava, že iTunes je možné používať so zariadením so systémom iOS. Ale to nie je pravda. Ak nemáte zariadenie so systémom iOS, môžete v systéme Windows použiť iTunes ako predvolený prehrávač hudby. Ak chcete importovať svoju vlastnú knižnicu skladieb, môžete vyhľadávať skladby a albumy online v obchode Apple iTunes.

Stiahnutie alternatív Winamp: iTunes

JetAudio Basic

Alternatívy JetAudio Basic-Winamp

JetAudio je ďalší hudobný prehrávač, ktorý sa zdá a správa sa dosť podobne ako Winamp. Je to kvôli tomu, že oba produkty boli predstavené v 90. rokoch a odvtedy si môžu zachovať klasický vzhľad. Variant Basic sa však dostal do centra pozornosti. Jeho funkcie sú tiež zabalené po okraj. Môžete tiež prehrávať videá alebo hudobné súbory. Jeho vlastnosti sa neobmedzujú iba na to. Potom môžete kopírovať a napaľovať disky CD, upravovať metadáta mediálnych súborov, meniť formáty mediálnych súborov, nahrávať zvuk a oveľa viac. Do prehrávača médií môžete tiež integrovať služby rozhlasového vysielania cez internet.

Ale dobrá stránka JetAudio Basic je, že je kompatibilný so skinmi alebo pluginmi podobnými Winampu. Je to v skutočnosti kompatibilné s mnohými doplnkami Winamp a potom ich môžete zameniť.

Dopamín

Dopamín je ďalší úžasný prehrávač médií a má blízko k obľúbenosti spoločnosti Winamp, ale je tiež schopný a nabitý funkciami. Pre fanúšikov Winampu to nevyzerá ako Winamp a nemôže ponúkať mini-režim. Interpreti, albumy, piesne, štítky - všetci sú uvedení na domovskej stránke a poskytujú čistý alebo zreteľný vzhľad. Pre formáty súborov máte obrovskú škálu podpory pre MP3, WAV, FLAC, WMA, M4A / AAC atď.

Pokiaľ hovoríme o zvukových vylepšeniach, máte veľa možností na ovládanie zvukového výstupu pomocou mixérov a rôznych zvukových tabuliek. Dobrá časť je, že dopamín ponúka ovládanie latencie zvuku, čo je veľmi užitočné, ak sa vám nepáči mikrosekundové oneskorenie zvukového výstupu. Môžete tiež integrovať online služby od LyricWiki, MetroLyrics a sťahovať texty zo siete pre konkrétnu skladbu. Dopamín tiež nie je najlepšou alternatívou k Winampu, čo sa týka vzhľadu, ale je to úžasný dobre navrhnutý hudobný prehrávač.

Záver:

Boli to teda niektoré z najlepších alternatív programu Winamp v roku 2020, ktoré môžete použiť v systéme Windows. Ak poznáte ďalšie hudobné prehrávače, napríklad Winamp, dajte nám vedieť nižšie!

sk Odstrániť spôsob platby

Prečítajte si tiež: