Vylúčte ovládače z aktualizácií kvality systému Windows

No, Windows 10 obsahuje novú možnosť, ako sa vyhnúť inštalácii aktualizácií ovládačov do vášho počítača. V tejto verzii operačného systému sú aktualizácie v zásade povinné pre všetkých a okrem Windows 10 získate nielen opravy, ale aj aktualizácie ovládačov. V tomto článku si povieme niečo o vylúčení ovládačov z aktualizácií kvality systému Windows. Poďme začať!Aj keď to možno považovať za dobrý prístup, aby boli zariadenia zabezpečené a vždy aktuálne. Aktualizácie sa väčšinou dostávajú s chybami alebo problémami s kompatibilitou, ktoré môžu tiež spôsobiť viac škody ako úžitku.Preto z tohto dôvodu obsahuje Windows 10 možnosť umožniť používateľom zabrániť operačnému systému zahrnúť aktualizácie ovládačov. Kedykoľvek aktualizujete systém pomocou editora lokálnych skupinových politík a registra tiež.zmeniť iphone imei číslo -

V tejto príručke sa chlapci naučíte kroky, ktoré vám pomôžu prestať dostávať aktualizácie ovládačov pri každej inštalácii nových aktualizácií do vášho počítača.Vylúčte ovládače z aktualizácií kvality systému Windows prostredníctvom skupinovej politiky

Ak používate Windows 10 Pro, Enterprise alebo Education, môžete tiež použiť editor miestnych zásad skupiny, aby ste zabránili systému Windows Update v inštalácii aktualizácií ovládačov aj počas zavádzania nových kvalitných aktualizácií.Ak chcete vylúčiť aktualizácie ovládačov v systéme Windows 10, musíte urobiť nasledovné:

 • Najprv musíte otvoriť Štart .
 • Hľadať gpedit.msc a potom klepnite na Zadajte otvorte Editor miestnych zásad skupiny.
 • Prejdite teraz nasledujúcou cestou
   Computer Configuration > Administrative Templates > Windows Components > Windows Update
 • Potom dvakrát kliknite na ikonu Nezahŕňajte ovládače spolu s aktualizáciami systému Windows politiky.
 • Vyber Povolené možnosť vľavo hore.

Vylúčte ovládače zo systému Windows • Potom Podať žiadosť .
 • Nakoniec kliknite Ok .

Vylúčte ovládače z aktualizácií kvality systému Windows prostredníctvom Registra

V systéme Windows 10 Home nebudete mať prístup k editoru miestnych zásad skupiny. Aktualizácie ovládačov však môžete zastaviť prostredníctvom databázy Registrywbu znamená v texte

Ak chcete vylúčiť aktualizácie ovládačov v systéme Windows 10, musíte postupovať podľa týchto jednoduchých krokov:

sa bežne nestiahnu a môžu byť nebezpečné
 • Ak chcete začať, otvorte Štart .
 • Potom vyhľadajte výraz regedit a potom klepnutím na výsledok otvorte register.
 • Na Windows 10 Anniversary Update musíte prehľadať nasledujúcu cestu, prejsť ďalšími krokmi a potom pokračovať pomocou ďalši krok :
  HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREPoliciesMicrosoftWindows
  • Pravým tlačidlom myši kliknite na ikonu Windows (priečinok) vyberte Nový, a klepnite na Kľúč .
  • Teraz pomenujte kľúč Aktualizácia systému Windows a potom klepnite na Zadajte .
  • Pravým klepnutím na ikonu Aktualizácia systému Windows kľúč, vyberte Nový a stlačte ďalej Hodnota DWORD (32-bitová) .
  • Pomenujte kľúč ExcludeWUDriversInQualityUpdate a potom kliknite na Zadajte.

  Ak si na Aktualizácia Windows 10 Creators Update , cesta je trochu iná. Budete musieť použiť nasledujúcu cestu a potom pokračovať ďalšou krok. Potom vylúči ovládače z aktualizácií kvality systému Windows.

  HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindowsUpdateUXSettings
 • Teraz dvakrát kliknite na DWORD ExcludeWUDriversInQualityUpdate .
 • Musíte zmeniť hodnotu DWORD z 0 do 1 .

Vylúčte ovládače zo systému Windows

 • Potom klepnite na Ok .

Ďalej

Ak túto možnosť zakážete, počítač už nebude dostávať aktualizácie ovládačov prostredníctvom služby Windows Update. Potom vylúči ovládače z aktualizácií kvality systému Windows.

Nezabúdajte, že zabránenie inštalácii aktualizácií ovládačov v systéme Windows 10 môže mať tiež negatívny vplyv. Pretože zastarané ovládače môžu tiež spôsobiť problémy z dlhodobého hľadiska. Je to však dobrá voľba, ak chcete radšej ručne nainštalovať ovládače zariadení, ktoré si stiahnete aj z webových stránok podpory výrobcu počítača.

Ďalším scenárom, kde sa táto možnosť môže hodiť, je kedykoľvek, keď najnovšia aktualizácia ovládača spôsobí problémy. V takom prípade. Potom môžete vrátiť späť starý ovládač a tiež vyčistiť túto novú voľbu v Nastaveniach, aby ste zabránili tomu, aby Windows 10 znova stiahol aj aktualizáciu.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám týmto článkom páči, vylúčte ovládače z aktualizácie kvality systému Windows a bude vám tiež užitočný. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám krásny deň!

previesť .bin na .iso

Pozri tiež: Ako používať príkazový riadok na zmenu rozlíšenia počítača