Kompletný prehľad najlepších profilov Tasker na automatizáciu vášho mobilného zariadenia

Čo viete o profiloch Tasker? no, Tasker pre Android je veľmi silný a výkonný, určite môže byť ťažké ho používať. Po nastavení profilov Tasker je dosť ťažké, potom je len na vás, či si na svojom mobilnom zariadení užijete nejakú automatizáciu.

Najlepšie profily Tasker na automatizáciu vášho mobilného zariadenia:

  Profily úloh na automatizáciu vášho zariadenia AndroidToto sú najlepšie profily úloh na automatizáciu vášho mobilného zariadenia:

Po pripojení slúchadiel nastavte prehrávač hudby

Váš vybraný hudobný prehrávač začne prehrávať hudbu vždy, keď ho pripojíte k slúchadlám. Buďte pripravení, pretože vždy, keď sa vaša náhlavná súprava dotkne 3,5 mm jacku vášho mobilného telefónu, budete počuť.Krok 1:

Najprv vytvorte nový profil Tasker klepnutím na ikonu „+“.ako niečo vypustiť do robloxu
Krok 2:

Z ponuky vyberte „Stav“ a potom vyberte „Hardvér“. Objaví sa nový súbor možností. Môžete jednoducho vybrať „Slúchadlá sú pripojené“. Vráť sa.

Krok 3:

Po zobrazení výzvy zadajte pre túto úlohu ľubovoľný názov.Krok 4:

Teraz kliknite na tlačidlo „+“. Vyberte Aplikácie a potom „Spustiť aplikáciu“. Vyberte si preferovanú hudobnú aplikáciu. Všetko hotové!Nastavte mobil na stlmenie hovorov pri otočení hore nohami

Počas prednášky alebo stretnutia vám tento Tasker profil môže spôsobiť skutočné rozpaky. Používa vašu mobilnú funkciu orientácie na zistenie alebo preskúmanie zmeny polohy vášho telefónu.

Krok 1:

Najprv vytvorte nový profil Tasker, ale tentoraz vyberte „State“ a potom vyberte „Sensor“.

Krok 2:

V tomto kroku otvorte možnosti ponuky a vyberte „Face Down“. Vrátiť späť.

Krok 3:

Priraďte tejto úlohe názov. Potom klepnite na tlačidlo „+“. V nových možnostiach vyberte „Audio“ a potom „Hlasitosť zvonenia“. Potom nastavte úroveň hlasitosti na „0“.

najlepšia kalkulačka zadarmo pre ipad bez reklám

To je všetko!

Otvorte niektoré aplikácie v objednávke

Ak chcete rýchlo konzumovať informácie, skontrolujte si svoj profil. Je to užitočné alebo nevyhnutné, ak máte radi pocit automatizácie dňa.

Krok 1:

Najprv vytvorte nový profil Tasker a vyberte „Aplikácia“. Na druhej obrazovke sa zobrazí zoznam. Najprv vyberte aplikáciu, ktorú chcete otvoriť. Vrátiť späť.

Krok 2:

Priraďte názov svojmu profilu Tasker. Znova klepnite na tlačidlo „+“. Klepnite na „Vybrať aplikáciu“ a potom na „Spustiť aplikáciu“. Teraz vyberte inú aplikáciu. Vrátiť späť. V zozname profilov Tasker dlho stlačte druhú aplikáciu a vyberte možnosť „Presunúť na koniec“.

Krok 3:

Po zobrazení výzvy priraďte svojej úlohe názov a klepnite na tlačidlo „+“. Vyberte „Zobraziť“ a potom „Časový limit zobrazenia“. Teraz môžete nastaviť hodnotu, ako uznáte za vhodné.

Odoslať správu, keď sa batéria takmer vybije

Iste, možno ste na výlete alebo dobrovoľníckej misii a nemôžete si dovoliť pripojiť mobil na nabíjanie. Zlá batéria znamená, že ste na chvíľu odrezaní od svojich blízkych.

Nemusíte sa obávať o vašu bezpečnosť. Tento Tasker profil im pošle správu vždy, keď váš mobil dosiahne nastavené nízke percento batérie.

zmena iphone imei číslo -
Krok 1:

Nastavte nový profil a vyberte „Štát“.

Krok 2:

Z možností vyberte „Napájanie“ a potom vyberte „Úroveň batérie“.

Krok 3:

Zmena úrovne batérie, pre ktorú chcete, aby Tasker správu odoslal. Vrátiť späť.

Krok 4:

Tiež pomenujte úlohu a klepnite na tlačidlo „+“. Vyberte „Telefón“ a potom vyberte „Napísať SMS“. Na tejto novej obrazovke zadajte podrobnosti správy a vytvorte zoznam príjemcov.

Používajte profily úloh na ochranu svojich aplikácií

Súkromie je hlavnou otázkou každého a chcete z neho toľko, koľko môžete dostať. Dúfajme, že aplikácia Tasker poskytuje prostriedky na uzamknutie niektorých vašich užitočných aplikácií pred zvedavými očami.

server showbox nie je k dispozícii 2016
Krok 1:

Vytvorte profil a vyberte „Aplikácia“. Pomocou zoznamu vyberte aplikácie, ktoré chcete zabezpečiť. Vrátiť späť. Vyberte názov novej úlohy a stlačte tlačidlo „+“. Vyberte „Zobraziť“ a potom vyberte „Zamknúť“.

Krok 2:

Teraz vyberte uzamykací kľúč pre sekciu.

Keď je batéria takmer vybitá, vypnite mobilné dáta

Tento profil Tasker vám tiež pomáha šetriť batériu a regulovať používanie mobilného telefónu, najmä na dobrodružných výletoch. Zapne sa, aby sa prerušilo dátové pripojenie telefónu, keď batéria klesne pod určitú hodnotu.

Krok 1:

Jednoducho vytvorte profil a prejdite na „Stav -> Napájanie -> Úroveň batérie.“ V časti „Možnosti“ upravte „Úrovne batérie“, pre ktoré chcete spustiť profil.

Krok 2:

Vyberte názov pre nový profil úlohy a kliknite na tlačidlo „+“. Na druhej obrazovke vyberte „Sieť“, potom „Mobilné dáta“ a potom vyberte „Zapnúť“.

Spustite alarm, aby ste chytili votrelcov do súkromia

Majte na pamäti, že tie aplikácie, ktoré zachraňujete z dôvodu ochrany osobných údajov. Tento Tasker profil vám ich pomôže ďalej zabezpečiť. Používa alarm, ktorý vás upozorní na moment, keď sa ich niekto pokúsi otvoriť.

Krok 1:

Vytvorte profil a vyberte „Aplikácia“. Vyberte všetky aplikácie, ktoré chcete zabezpečiť. Vrátiť späť. Zadajte názov tejto úlohy. Klepnite na tlačidlo „+“. Prejdite na „Možnosti“, vyberte „Upozornenie“ a potom „Pípnutie“.

Krok 2:

V ďalšej sade možností jednoducho upravte nastavenia, ako je trvanie, frekvencia a amplitúda podľa vašich predstáv.

Zapnite Wi-Fi, keď otvoríte Mapy Google

Mapy Google fungujú dobre pri používaní WiFi, takže je dobré, že po použití máp prepnete do tohto režimu. WiFi vám tiež pomáha ušetriť náklady na mobilné dáta. Tieto kroky ukazujú, ako nakonfigurovať režim Tasker, aby ste to dosiahli.

Krok 1:

Vytvorte profil a vyberte „Aplikácia“. Z ponuky vyberte aplikáciu Mapy Google. Priraďte tejto úlohe názov a klepnite na tlačidlo „+“. Kliknite na „Sieť“ a potom na WiFi.

Krok 2:

Na druhej obrazovke zmeňte stav na „Zapnuté“. Teraz je všetko pripravené.

živé počasie tapety android

Vypnite automatické otáčanie počas spánku

Nič nie je také dráždivé ako orientácia otočenia mobilu pri používaní na posteli. Tento profil Tasker automaticky vypne funkciu automatického otáčania počas hodín pred spaním.

Krok 1:

Vytvorte nový profil a vyberte „Čas“. Vyberte si čas pred spaním. Použite tieto hodiny na tomto displeji. Vyberte názov tejto novej úlohy a klepnite na tlačidlo „+“. Vyberte „Zobraziť“, potom „Automatické otáčanie“ a potom ho vypnite.

Záver:

Tasker je robustný nástroj, ktorý dokáže zmeniť váš mobilný telefón na najsilnejšieho osobného asistenta. Ak niekedy použijete aplikáciu Tasker, toto je vaša šanca. Ak sa o tom chcete dozvedieť viac, dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie. Alebo ak viete niečo iné, čo v tomto článku nespomíname, zdieľajte to s nami!

Prečítajte si tiež:

  • Kompletná recenzia na Fusion Drive vs SSD vs pevný disk
  • Recenzia On Update Orchestrator Service v systéme Windows 10