Windows - Knižnica dokumentov MS už nefunguje

knižnica dokumentov ms už nefunguje

bobovi sa nepodarilo nainštalovať závislosť

Knižnice, jedna zo stoviek funkcií zavedených spolu so systémom Windows 7, uľahčujú vyhľadávanie, vyhľadanie a tiež usporiadanie súborov. Spolu s knižnicami môžete jednoducho usporiadať súbory rozptýlené na viacerých diskoch a sieťach. Knižnica vám jednoduchými slovami pomôže vidieť vaše súbory na jednom mieste bez ohľadu na to, kde sa skutočne nachádzajú. V tomto článku si povieme niečo o systéme Windows - Documents Library MS už nefunguje. Poďme začať!Všetci vieme, že štandardne, Windows je dodávaný so štyrmi knižnicami. Oni sú Dokumenty , Hudba , Obrázky , Videá vlastne . Rovnako ako ich názov napovedá, údaje sa k nim primerane pripájajú. Existuje teda možnosť uchovávať hudobné súbory v priečinku Videá knižnica. Dnes som vlastne narazil na problém spojený s Videá knižnica, ako vidíte na nasledujúcom obrázku:

Videos.library ms už nefunguje. Táto knižnica môže byť bezpečne odstránená z vášho počítača. Zahrnuté priečinky nebudú ovplyvnené.

Môžete dostať túto chybu spolu s ďalšími knižnicami, napríklad:  • Pictures.library-ms už v skutočnosti nefunguje
  • Documents.library-ms už tiež nefunguje
  • Music.library-ms už tiež nefunguje

Ak ste sa obeťou tohto problému stali vy, potom ho môžete skutočne ľahko vyriešiť pomocou nižšie uvedeného riešenia. Týmto spôsobom je možné tento problém vyriešiť:Windows - Knižnica dokumentov MS už nefunguje

  • Stlačte Windows + E. a aby sa otvorili Windows / Prieskumník súborov .
  • Poukážte na knižnicu, v ktorej sa vám zobrazuje chyba. V mojom prípade, Videá knižnica bola vlastne hlavnou príčinou. Kliknite na ňu pravým tlačidlom myši a potom vyberte Odstrániť . V prípade, že ste cez Windows 7 . Zobrazí sa výzva na potvrdenie na odstránenie. Potvrďte výberom Áno .
  • Po odstránení poškodenej knižnice v ľavej časti okna Prieskumník , potom kliknite pravým tlačidlom myši na Knižnice . a rozhodnúť sa Obnovte predvolené knižnice .

knižnica dokumentov ms už nefunguje

geforce experience remove games
  • Keď sa knižnica uloží, jednoducho klepnite na knižnicu, s ktorou máte problém. Tentokrát už nebudete vidieť chybový kód a môžete k nemu tiež získať prístup, pretože bol prístupný v predvolenom nastavení.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám páči táto knižnica dokumentov, ms už nepracuje a tiež vám pomôže. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.Prajem vám skvelý deň!xda t-mobile note 4

Pozri tiež: Najlepšie spôsoby, ako môžete použiť tablet ako monitor