Je vhodný čas na kúpu iPhone?

Vždy sa hovorí, že najlepší čas na kúpu iPhone je hneď po odchode nového modelu. Týmto spôsobom môžete získať lepšiu cenu na iPhone, o ktorom ste uvažovali o kúpe, pretože s príchodom nových modelov sú ceny tých predchádzajúcich pomerne nízke.Keď však budú ešte mesiace na predstavenie nového iPhonu, asi sa neoplatí čakať. Ak to naozaj potrebujete mali by ste si ho kúpiť čo najskôr, výkon a súčasné možnosti sú také, že zaviesť vylepšenia v nových zariadeniach stojí.Ak o tom uvažujete, bez obáv si kúpte nový iPhone

iPhone-xs

Rozhodnutie o kúpe iPhone môže byť nevyhnutnosťou, pretože ste pokazili svoj súčasný smartphone a potrebujete nový, alebo len tak pre zábavu chcete kúpiť nový model. Nech už je váš prípad akýkoľvek, správne teraz je vhodný čas na zaobstaranie nového iPhone.Nový iPhone je zvyčajne predstavený v septembri, je to tak už od iPhone 4s, takže v auguste je ťažké odporučiť nákup nového iPhone, pokiaľ to nie je nevyhnutné. Avšak stále zostáva veľa mesiacov na to, aby sme sa dočkali nového modelu a kúpiť si iPhone je teraz dobrý nápad, to sú dôvody.dvojica thevideo me nefunguje

Pozri tiež: Ako zabrániť automatickému ukladaniu fotografií z WhatsApp na iPhoneMoc

Odkedy sa Apple rozhodol prevziať opraty nad procesormi ich iPhonov, sila bola nepochybne to, čo ich charakterizovalo. Rok čo rok vidíme, ako spoločnosť Apple uvádza na trh obrovské nové výkonné procesory, ktorým sa konkurencia môže vyrovnať iba v najlepšom prípade v priebehu mesiacov.

Z tohto dôvodu nie je nákup iPhonu, aj keď ide o predchádzajúci model, synonymom nedostatku energie. Súčasný iPhone a pred jedným alebo dvoma rokmi sú stále silné čo zaručuje výkon na mnoho rokov.Fotoaparáty

Fotoaparát iPhone XSU mobilných fotoaparátov sme za posledné 2 roky zaznamenali neuveriteľný vývoj, ale skutočne dosahujeme maximum. Jediným spôsobom, ako sa výrobcovia snažia vylepšiť, je zavedením nových senzorov poskytujúcich viac možností pretože vylepšiť kvalitu fotografií je veľmi ťažké.

Z tohto dôvodu je nákup akýkoľvek model iPhone vezmete senzačnú kameru. Spoločnosť Apple tiež už niekoľko rokov predstavuje dvojité fotoaparáty, takže vám nebudú chýbať možnosti.

Pozri tiež: Zamestnanci Amazonu kradnú v produktoch Apple viac ako 100 000 dolárov

živé telefónne číslo antény

Dizajn

Po uvedení iPhonu na trh spoločnosť X Apple vydala sprievodcu dizajnom pre nasledujúce roky. Už sme videli, ako dlho vydržal dizajn iPhonu 6 a s dizajnom X sa stane to isté. Možno sa dočkáme niekoľkých malých zmien, ale dizajn bude v podstate rovnaký.

Teda aj v prípade, že Apple uvádza na trh nový iPhone súčasný dizajn nebude zastaraný, takže sa nebojte, ak si chcete kúpiť iPhone už teraz.

iOS 13

iOS 13

Najlepšie zo zariadení Apple sú aktualizácie. Mnoho Androidov si kupuje nový model, pretože je dodávaný s najnovšou verziou operačného systému, to sa u iPhone nedeje.

čo znamená v poradí gmail

Ďalšia veľká aktualizácia príde po lete,s dôležitým vývojom a vylepšeniami,a bude kompatibilný so všetkými modelmi iPhone, ktoré Apple v súčasnosti predáva, a s niektorými staršími modely budú aktualizované o 5 rokov na trhu. Takže sa nebojte, pretože budete mať najnovšiu verziu iOS a ďalšie aktualizácie na dlhú dobu.

Pozri tiež: Nový koncept WatchOS 6 zobrazuje krúžky aktivity a ďalšie funkcie

Ako vidíme, vylepšovanie zariadení je čoraz ťažšie a nie je neobvyklé kupovať si iPhone starý jeden alebo dva roky, sú odolné zariadenia.